تست نفوذ با مرورگر گوگل کروم

تست نفوذ با مرورگر گوگل کروم

در این اموزش با نحوه تست نفوذ با یک افزونه دیگر از مرورگر گوگل کروم
اشنا خواهید شد، با ما همراه باشید.

تست نفوذ و هک با مرورگر گوگل کروم

مرورگر گوگل کروم افزونه های زیادی برای متخصصان امنیتی دارد که می‌توانند در مراحل تست نفوذ کمک شایانی کنند که ما در اموزش های قبل برخی از ان ها را معرفی کرده ایم برای مثال می‌توانید اموزش بررسی امنیت سایت را مشاهده کنید که به صورت اتوماتیک تست نفوذ توسط مرورگر انجام می‌شد اما در این اموزش یک افزونه دیگر برای تست نفوذ معرفی می‌کنیم که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

افزونه Penetration Testing Kit

یک افزونه برای مرورگر گوگل کروم است که با استفاده از ان می‌توانید بر روی وب سایت ها تست نفوذ انجام دهید و از ان در مرحله جمع اوری اطلاعات هم استفاده کنید، برای مثال می‌توانید درخواست هایی که ارسال می‌شود را مشاهده کنید یا هدر های امنیتی وب سایت را مورد بررسی قرار دهید که موارد بسیار دیگری هم دارد که در زمان کار با این افزونه با ان ها اشنا خواهید شد.

تست نفوذ با افزونه گوگل کروم

برای استفاده از این افزونه ابتدا وارد لینکی که در اخر اموزش قرار داده شده است شوید و افزونه را در مرورگر خود اضافه کنید و بعد از فعال شدن یک ایکن به بخش بالای مرورگر شما اضافه خواهد شد که با کلیک بر روی ان می‌توانید امکانات این افزونه را مشاهده کنید و از ان ها استفاده نمایید (دقت داشته باشید وارد هر وب سایتی که بشوید اطلاعات ان را نمایش می دهد) برای مثال هدر های اممنیتی در تب اول قابل مشاهده هستند در تب دوم شما می‌توانید درخواست های مختلف با نوع مختلف مانند GET, POST و …. را ارسال کنید و سپس نتیجه ان را مشاهده کنید که با این کار می توانید انواع باگ ها را بر روی ورودی های وب سایت تارگت خود چک نمایید.

تست نفوذ با مرورگر گوگل کروم
افزونه Penetration Testing Kit

نکته:
با استفاده از این افزونه حتی می‌توانید ترافیک مصرفی وب سایت را کنترل کنید.

دانلودموفق باشید.

4/5 (1 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد