امنیت سایت های وردپرسی با پن تست کور

امنیت سایت های وردپرسی با پن تست کور
0 تا 100 امنیت وب سایت وردپرسی شما با ماست.

تامین امنیت وب سایت وردپرسی شما با پن‌تست‌کور

پن تست کور به عنوان برترین مجموعه اموزشی تخصصی تست نفوذ و امنیت در ایران خدمات تامین امنیت وب سایت ها را ارائه می کند، که شما می توانید با خیالی اسوده و نهایت امنیت وب سایت های خود را به ما بسپارید و امنیت ان را توسط تیم امنیتی پن تست کور تامین کنید.

در اخر همین صفحه امکان ثبت وب سایت خود را در پن تست کور جهت تامین امنیت دارید.

ویدیو توضیحات خدمات تامین امنیت سایت وردپرس

قبل از هر چیز باید بدانیم وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا بسیار محبوب در جهان است که در ایران هم بسیاری از مدیران وب سایت ها از این CMS استفاده می کنند دلیل محبوبیت ان، این است که کاملا سورس باز است و امکان افزودن قالب ها و افزوونه های مختلفی در ان وجود دارد به همین خاطر هر شخص می تواند از ان تجربیات متفاوتی داشته باشد و البته اگر شما در حال خواندن این بخش هستید احتمالا اطلاعات کافی در رابطه با این سیستم مدیریت محتوا را دارید و به همین دلیل می خواهیم از جنبه های مختلفی ان را بررسی کنیم.

امنیت سایت های وردپرسی با پن تست کور

همانطور که گفته شد این سیستم مدیریت محتوا قابلیت افزودن افزونه ها و قالب های متعددی دارد که از کد های متفاوتی تشکیل شده اند و وب سایت ها مجبور به استفاده از ان ها می شوند و به همین دلیل احتمال وجود باگ های امنیتی بسیار افزایش می یابد و حتی ممکن است اسیب پذیری در خود هسته وردپرس هم وجود داشته باشد که هنوز به صورت عمومی منتشر نشده باشند و یا در اینده مشخص شوند به همین دلیل تامین امنیت وب سایت وردپرسی بسیار اهمیت دارد تا حتی در مواقع بروز مشکل از هک شدن وب سایت وردپرسی جلوگیری شود و امنیت ان تا حد امکان برای کم کردن میزان خسارت افزایش یابد.

چرا باید سایت خود را امن کنیم؟

همه ما به صورت ذاتی موضوع امنیت را در زمانی که همه چیز مرتب است جدی نمی گیریم و زمانی که مشکلی برای امنیت ما چه در دنیای کامپیوتر چه در دنیای واقعی پیش می اید، متوجه ارزشمندی ان می شویم؛ به همین دلیل چرا باید بگذاریم مشکلی ایجاد شود که با هزینه های بالا مشکل را حل کنیم یا در مواقعی فقط کمی از مشکل را حل کنیم ان هم نه به طور کامل، در صورتی که می توانیم با هزینه بسیار کمتر از بروز مشکل پیشگیری کنیم دقیقا مثل جمله معرو (پیشگیری بهتر از درمان است).

امنیت سایت های وردپرسی با پن تست کور

بسیاری بر این باورند وردپرس به صورت پیشفرض کاملا امن است و غیر قابل نفوذ است اما این موضوع کاملا اشتباه است، چون همانطور که گفته شد راه های نفوذ بسیار زیاد هستند و هکر می تواند از هزاران روشی که یک فرد غیر متخصص که حتی نمی تواند حدس ان را بزد به اطلاعات دسترسی پیدا کند که حتی در این موارد یک شخص برنامه نویس حرفه ای هم در بسیاری از موارد کاری نمی تواند انجام دهد به این خاطر که یک متخصص امنیت و یک برنامه نویس دیدگاه های کاملا متفاوتی دارند و اگر دانشی که یک متخصص امنیت دارد را همه برنامه نویس ها هم داشتند اصلا هیچ باگی قابل شناسایی نبود.

زمانی که بیمار می شوید می توانید در اینترنت دارو اصلی بیماری خود را پیدا کنید؟! و مطمئن باشید راه حل شما همان دارو است؟؟؟ یا به دکتر مراجعه می کنید؟ دقیقا این مورد در تامین امنیت وب سایت هم صدق می کند چرا که تجربیات متخصصان این حوزه و بسیار متفاوت با ان مواردی هستند که صرفا به صورت کلی در اینترنت وجود دارند و اگر ان ها کاملا و بدون نقص بوده اند چرا همچنان بسیار از وب سایت ها مورد نفوذ قرار می گیرند در صورتی که این اطلاعات به صورت رایگان در اینترنت وجود دارند.

چرا سایت ها هک می شوند؟

دلایل مختلفی وجود دارد که بیشتر به انگیزه افزاد مرتبط است برای نمونه بسیاری از رقبا در وب سایت ها ممکن است تلاش برای ایجاد خسارت و مشکل در وب سایت های ما ایجاد کنند یا دلایل شخصی، اخاذی  و … که حتما خود شما هم می توانید این دلایل را حدس بزنید و در ادامه به چند مورد دیگر اشاره می کنیم.

امنیت سایت های وردپرسی با پن تست کور

در دسترس بودن وب سایت

دسترسی 24 ساعته کاربر به سایت تاثیرات مستقیمی بر روی فروش و همینطور موتور های جستجو دارد به همین خاطر باید از در دسترس بودن سایت خود اطمینان حاصل کنید چرا که حملات DOS و  DDOS می تواند منجر به کُند شدن و از دسترس خارج شدن کامل سایت شود که البته در مواردی می تواند به سخت افزار سرور هم اسیب برساند اما جای نگرانی نیست چرا که در ادامه خواهید دید که پن تست کور در زمان این نوع حملات چگونه از شما پشتیبانی می کند.

بات ها

دزدی محتوا از دیگر موارد شایعی است که بیشتر توسط ربات ها انجام می شود که باید از ورود ان ها جلوگیری شود.

چرا نیاز به امنیت ضروری است؟

در موارد بسیاری ممکن است اسیب پذیری در یک وبسایت وجود داشته باشد مانند نصب یک افزونه های الوده یا دارای باگ که در لحظه مشکلاتی ایجاد می کنند و یا حتی برخی از ان ها که بعد از مدتی مشکلاتی که ایجاد می کنند را نشان می دهند و ممکن است برای مدت طولانی باقی بمانند، اما با پیاده سازی کانفیگ های امنیتی امکان بهره بری هکر از ان ها وجود نداشته باشد که این موارد با کانفیگ های تخصصی و خاص پن تست کور پیاده سازی می شوند.

امنیت سایت های وردپرسی با پن تست کور

اعمال محدودیت سطح دسترسی (Privilege Escalation)

اعمال محدودیت و دسترسی برای کاربر های وردپرس بسیار مهم است در مواردی شاید به طور ظاهری چیزی قابل مشاهده نباشد اما کاربر (هکر) می تواند دسترسی محدودیدی از اطلاعات داشته باشد و ان را به سطح بالا تری برساند که نیاز است این موارد به صورت دقیق بررسی و حل شوند؛ این مورد هم یکی از اصلی ترین دلایل ضروری بودن امنیت برای وب سایت های وردپرسی است.

خدمات تامین امنیت مجموعه پن تست کور شامل چه چیز هایی می شود؟

پیاده سازی روش های ایمن سازی با کانفیگ های اختصاصی پن تست کور

کنترل امنیت و ایمن سازی افزونه ها

کنترل امنیت و ایمن سازی قالب

جلوگیری از حملات DDOS و DOS در لایه های مختلف شبکه

مخفی سازی و اعمال محدودیت اطلاعات حساس

اسکن امنیتی با ده ها روش

پیاده سازی فایروال ها در چند لایه شبکه

جلوگیری از انواع حملات حتی در صورت به وجود امدن باگ

پیاده سازی روش های مقابله با هک با تکنیک های پرایوت

جلوگیری از حملات مرسوم به وردپرس مانند بروت فورس و ….

و موارد بسیار دیگر که به دلیل انحصاری بودن روش ها امکان اطلاع رسانی جزئی ان ها وجود نداد و فقط پیاده سازی می شوند.

جلوگیری از ورود ربات ها و اسپر ها

خودکار سازی موارد امنیتی جهت پایداری امنیت

ایمن سازی در مقابل حملات سمت سرور

مقابله با XSS, SQLi, CSRF, LFI, RFI و ….

ایمن سازی دیتابیس

راه اندازی SSL معتبر، استفاده از روش های متفاوت CAPTCHA، ….

سوالات شما

امنیت سایت های وردپرسی با پن تست کور

چرا پن تست کور بهترین انتخاب برای وب سایت شماست؟

 1. پن تست کور فقط از متخصصان تست نفوذ و امنیت با تجربه با تخصص بسیار بالا استفاده می کند.
 2. سابقه بیش از 6 سال فعالیت حرفه ای و آموزشی.
 3. دسترسی اسان در صورت وجود مشکل و پشتیبانی سریع.
 4. نماد اعتماد طلایی پن تست کور
 5. ایمن سازی وب سایت و پشتیبانی امنیتی بسیاری از مجموعه های شناخته شده.
 6. هزینه های منطقی و منصفانه با توجه به خدمات منحصر به فرد.
 7. ….

ایا با دوره امنیت وردپرس می توانیم خودمان امنیت سایت خودمون را تامین کنیم؟

جواب بله و هم خیر است، بسیاری از خدماتی که برای شما انجام می شود فقط محدود به وردپرس نمی شود به همین خاطر امنیت شما در سطح بسیار بالاتری قرار خواهد گرفت که فقط این روش های امنیتی ما، برای وردپرس اپتیمایز شده است.

ایا خدمات تامین امنیت وب سایت تضمینی است؟

یکی از بحث بر انگیز ترین موضوعات در دنیای تست نفوذ و امنیت کلمه “تضمین” است چرا که هیچگاه امکان تضمین 100% امنیت توسط هیچکسی وجود ندارد؛ اما امنیت را می توان تا حد بسیاری افزایش داد به همین دلیل اگر در این کلمه را هر جایی برای این خدمات می شنوید در ابتدا کمی شک و فکر کنید اگر امنیت 100% تضمین شده است چرا بسیاری از سازمان های مهم در جهان هم هک می شوند و اخبار ان ها را می شنویم (البته که به دلیل امنیت بالا ان ها از بسیاری از خسارت های بیشتر جلوگیری می شود و سطح دسترسی هکر بیشتر نمی شود)، با این کار در اینده از مشکلات جدی تری جلوگیری خواهید کرد.

اگر بعد از انجام خدمات امنیت با مشکلی در سایت مواجه شویم چه می شود؟

ما در کنار شما هستیم و بعد از انجام تست نفوذ و تامین امنیت هر گونه سوال و مشکلی داشته باشید همراه شما خواهیم بود.

زمان انجام خدمات امنیت سایت چقدر است؟

با توجه به وب سایت و موارد دیگر جهت انجام بهترین کانفیک برای هر وب سایت کاملا متغیر است،
به طور کلی بین 10 تا نهایتا 20 روز کاری زمان خواهد برد.

خدماتی پس از ایمن سازی وب سایت وجود دارد؟

بله، روی ما حساب کنید، تا یک هفته به صورت تضمین شده در کنار شما هستیم تا در صورت هرگونه سوال و مشکل از ما کمک بگیرید،
و البته بعد از این زمان هم نگران نباشید همراه شما خواهیم بود.


برای امن کردن وب سایت خود از اینجا شروع کنید🔒👇

از طریق فرم زیر می توانید اطلاعات خود را وارد کنید و سپس به صفحه پرداخت منتقل می شوید و پس از تکمیل ان بین 10 تا 20 روز کاری منتظر باشید که در این حین با شما در ارتباط خواهیم بود تا دسترسی به وب سایت برای کاربران شما بدون ایجاد هیچگونه مشکلی باشد.

  شماره تماس ادرس ایمیل

  ادرس وب سایت


  🔑 اطلاعات ورود به هاست

  نام کاربری پسورد

  ادرس صفحه ورود به کنترل پنل

  🔑 اطلاعات ورود به وردپرس

  نام کاربری پسورد

  ادرس صفحه ورود به وردپرس


  مواردی که در وب سایت شما شامل می شود را انتخاب کنید؟ (در صورتی که اطلاع ندارید نیازی به انتخاب گزینه ای نیست)  📞 پشتیبانی

  به طور کلی می توانید از بخش تماس با ما با پشتیبانی در ارتباط باشید اما بعد از ثبت نهایی وب سایت شما، دسترسی به روش های اختصاصی برای ارتباط سریع با پشتیبانی دریافت می کنید تا در صورت درخواست جدید یا بروز مشکل در سریع ترین زمان به ما اطلاع دهید.