خدمات رفع مشکل امنیتی سایت بعد از هک شدن

خدمات رفع مشکل امنیتی سایت بعد از هک شدن

خدمات حل مشکلات امنیتی پن تست کور مناسب چه کسانی است؟

مشکل هک شدن وب سایت یا مواجه شدن با حملاتی نظیر DDOS و DOS از سخت ترین بخش کاری برای مدیر یک وب سایت است چرا که آنها می‌توانند خسارات جبران ناپذیری را وارد کنند به طور مثال روند فروش را متوقف کنند و یا حتی به طور کامل وب سایت مورد نظر خود را حذف کنند و در مواردی دسترسی خود را به صورت دائم نگه دارند به همین خاطر خدمات حل مشکلات امنیتی پن تست کور می‌تواند بسیار کمک کننده باشد زیرا تمامی این موارد توسط پن تست کور بررسی و حل خواهند شد و نیازی به هیچ نگرانی نخواهید داشت زیرا این مشکلات بعد از انجام این خدمات مجدداً رخ نخواهد داد.

نکته: اگر که شما تا به حال مشکل امنیتی برای وب سایت خود نداشته‌اید به این معنا نیست که شما در امنیت هستید پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه مشکلات بسیار جدی به وجود آید و هزینه‌های متفاوتی برای حل مشکل پرداخت کنید به بخش خدمات تامین امنیت سایت های وردپرسی مراجعه کنید و از این خدمات با هزینه بسیار کمتر استفاده نمایید.

ویدیو معرفی

سرعت عمل در حل مشکل

زمانی که با مشکل امنیتی مواجه می‌شوید مهمترین چیز استفاده درست از زمان است تا مشکل هرچه زودتر رفع شود زیرا در مواردی ممکن است سایت به طور کامل از دسترس خارج شده باشد و جبران و استفاده از زمان به صورت صحیح می‌تواند به کاهش خسارات کمک شایانی کند به همین دلیل تیم ما می‌تواند در این شرایط در سریع‌ترین زمان ممکن به شما کمک کند تا این مشکلات را رفع کنید.

پشتیبانی

راه‌های پشتیبانی پن تست کور برای کلاینت‌ها کاملاً متفاوت است به همین دلیل بعد از ارسال درخواست با شما از روش‌های مختلفی در ارتباط خواهیم بود تا در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل حل شود.

به طور کلی پشتیبانی پن تست کور در کمتر از یک ساعت پاسخگوی شما خواهد بود و به طور کلی زمان پاسخگویی بین 1 تا ۱۲ ساعت است.

خدمات رفع مشکل امنیتی سایت بعد از هک شدن
مراحل خدمات رفع مشکلات امنیتی وب سایت

برخی از مشکلات امنیتی وب سایت ها که باید سریع رفع شوند!

سوء استفاده از اطلاعات کاربران

در شرایطی که وب سایت مورد نفوذ توسط هکرها قرار می‌گیرد و اصطلاحا هک می‌شود فقط مدیران وب سایت دچار مشکل نخواهند شد و در مواردی اطلاعات کاربران درون وب سایت ممکن است در خطر باشند و رفع مشکل امنیتی وب سایت می تواند از بروز مشکلات در آینده برای کاربران هم جلوگیری کند.

حملات DDOS و DOS

در این نوع حملات وب سایت مورد نظر توسط هکر از دسترس خارج می‌شود یا حتی می‌تواند منجر به کندی شدید شود که این مورد می‌تواند منجر به آسیب جدی به فروش وب سایت و کاهش اعتبار وب سایت در مقابل کاربران و حتی موتور های جستجو شود به همین دلیل اهمیت این نوع حملات بسیار زیاد است و باید از آنها در سریع‌ترین زمان ممکن جلوگیری شود.

حملات بروت فورس

خدمات رفع مشکل امنیتی سایت بعد از هک شدن

اینو حملات بسیار متفاوت هستند و می‌توانند در شرایط مختلف آسیب‌های متفاوتی به وب سایت مورد نظر وارد کنند برای مثال به اطلاعات کاربر و یا مدیر وب سایت دسترسی پیدا کنند که روش این نوع حمله به این صورت است که برای مثال از لیست پسورد های زیادی برای تست استفاده می‌کنند تا به اطلاعات صحیح برسند و در نهایت اگر این اطلاعات از اطلاعات مدیر وب سایت باشند دسترسی کاملی به هکر خواهد داد.

انواع حملات دیگر

اگر از همراهان پن تست کور در بیش از 6 سال گذشته باشید می‌دانید که روش‌های زیادی در رابطه با باگ‌های امنیتی در وب سایت وجود دارد که می‌توانید آنها را همچنان از بخش اموزش مشاهده کنید؛ به همین خاطر تنوع حملات بسیار بالاست و نیاز است تا با تکنیک های مختلف از این نوع حملات بر روی وب سایت ها محافظت شود در صورتی که با این نوع حملات روبرو هستید نگران نباشید چرا که تا پایان رفع مشکل همراه شما خواهیم بود.

📌 شروع درخواست برای رفع مشکل امنیتی

برای ارسال درخواست خود کافیست از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید و از بخش توضیحات مشکل خود را به صورت کامل توضیح دهید و سپس منتظر ارتباط ما با شما باشید، در شرایط اضطراری و روزهای تعطیل و ساعات غیر کاری هم همراه شما خواهیم بود.


    شماره تماس:
    ادرس سایت