محدودیت اینترنت در ویندوز و بهینه سازی سرعت با استفاده همزمان از 2 سرویس اینترنت

بهینه سازی سرعت و محدودیت اینترنت

آموزش اعمال محدودیت اینترنت در ویندوز برای محدود کردن برنامه ها و افزایش، بهینه کردن سرعت اینترنت با استفاده همزمان از دو سرویس اینترنت یا بیشتر.

افزایش امنیت در ویندوز با محدودیت اینترنت در برنامه ها

یکی از روش های بسیار عالی برای بالا بردن سرعت اینترنت استفاده از چند سرویس دهنده اینترنت، در یک سیستم است؛ اما در این شرایط نیاز است که ما سرویس های اینترنت را یکی کنیم و سرعت دو برابری بگیریم به همین منظور مهم است که سرعت شبکه ها در سیستم یکی شوند تا به صورت جدا جدا استفاده نشوند و در این اموزش با استفاده از یک برنامه کاربردی این کار را انجام خواهیم داد. اما موضوع به اینجا ختم نمی شود چرا که با برنامه ای که این کار را انجام می دهد ما می توانیم محدودیتی بر روی برنامه های در حال استفاده ویندوز اعمال کنیم که به صورت جزئی تر با امکانات این برنامه اشنا خواهید شد.

نکته: پیشنهاد می شود برای امنیت بیشتر اموزش امنیت ویندوز را در پن تست کور مشاهده کنید.

چگونه از دو سرویس دهنده دو سرویس اینترنت در ویندوز استفاده کنیم؟

موضوع بهینه سازی سرعت بستگی به امکانات و تجهیزات شما دارد برای مثال می توانید از طریق کابل Lan به یک سرویس دهنده متصل شوید و از طریق کارت شبکه وایرلس به یک سرویس دهنده دیگر که این موضوع کاملا وابسته به امکاناتی که دارد است و هر اتصالی که برقرار شود با این برنامه (iNetFusion) قابل استفاده خواهد بود.

امکانات برنامه iNetFusion

  • مشخص کردن هر سرویس دهنده اینترنت برای هر برنامه
  • استفاده همزمان از دو سرویس دهنده اینترنت و افزایس سرعت
  • مشاهده میزان مصرف حجم اینترنت در ویندوز
  • محدودیت دسترسی اینترنت برای هر برنامه
  • مشخص کردن سرویس دهنده اینترنت برای هر برنامه
  • ….

نحوه استفاده از iNetFusion برای بهینه سازی سرعت و محدودیت اینترنت

1- در ابتدا برنامه را در ویندوز نصب کنید و کرک ان را در محل نصب برنامه کپی کنید.

2- سپس برنامه را باز کنید و از بخش Apps برنامه هایی که از شبکه اینترنت شما استفاده می کنند را مشاهده می کنید و باید از بخش Network Policy دسترسی به شبکه را در صورت نیاز محدود کنید و اگر برنامه ای ناشناخته باز است می توانید به طور کامل ان را مسدود کنید.

3- در صورت اتصال چند شبکه اینترنت برنامه به صورت اتوماتیک فعال می شود و بهینه سازی سرعت شبکه های شما با هم جمع می شوند، برای مثال یک سرویس اینترنت شما با سرعت 20 مگابیت است و سرویس دوم با سرعت 10 مگابیت در مجموع سرعت اینترنت شما 30 مگابیت خواهد شد.

4- می توانید از بخش Internets سرویس های شبکه خود را مدیریت کنید.

مشاهده ویدیو در یوتوب
(برای مشاهده از ای پی های غیر ایرانی استفاده کنید)

دانلود برنامه InetFusion


پسورد: pentestcore.com


4/5 (1 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد