ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو

ورود به دارک وب

ورود به دارک وب | این اموزش برای علاقه مندان برای اشنایی با دارک وب و دیپ وب است که می توانند به صورت امن وارد ان شوند در ادامه با ما همراه باشید.

ورود به دارک وب

دارک وب چیست ؟

دارک وب در کلمه به معنی وب تاریک است در این مجموعه وب سایت هایی وجود دارند که قابل شناسایی و ردیابی از طریق ip نیستند ، به طور کامل تر در دارک وب ، وب سایت هایی که دیده می شوند از دامنه هایی استفاده می کنند که ای پی سرور ان نامشخص است؛ اما راه هایی برای پیدا کردن ان ها وجود دارد که به راحتی گفتن ان نیست و کمی باید حرفه ای عمل کرد. در دارک وب موتور های جستجو عادی قابلیت ایندکس صفحات ان ها را ندارند و با روش های دیگری جستجو و استفاده می شوند که در ادامه این اموزش نحوه ورود به دارک وب را به صورت کامل خواهیم گفت.

اکثر افراد دیدگاهِ اغراق آمیزی نسبت به غیرقانونی بودن دارک وب دارند،
اما جالب است بدانید دلایل قانونی هم برای ورود به آن نیز وجود دارد.

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو
دارک وب چیست ؟

[ درک بهتر از دارک وب ]

دارک وب، که نام آن نشان دهنده‌ی نوع فعالیت پنهان  و تاریک آن می‌باشد، بخشی از اینترنت است که توسط موتورهای جستجو فهرست بندی و ثبت نمی‌شود. بدون شک هر زمان صحبت از دارک وب یا همان وب تاریک می‌شود، از آن به عنوان کانون فعالیت های مجرمانه یاد می‌شود. در سال 2015 تحقیقاتی توسط محققان Daniel Moore و Thomas Rid انجام شد. این پژوهشگران طی دوره‌ای 5 هفته ای، 2723 وب سایت فعال دارک وب را طبقه بندی کردند و دریافتند که 57 درصد از فعالیت آن ها موارد غیرقانونی را شامل می‌شوند.

بعد از آن در سال 2019 مطالعه ای در دانشگاه Surrey توسط دکتر مایکل مک‌گیرز (Dr. Michael McGuires) با عنوان the Web of Profit انجام شد؛ که نشان می‌داد شرایط وخیم تر هم شده است. طبق نتایج این پژوهش، تعداد لیست های دارک وب که می توانند به  کسب و کارها آسیب برسانند از سال 2016 تاکنون 20٪ افزایش یافته است. از بین کلیه لیست ها (به استثنای فروشندگان مواد مخدر)، 60٪ می توانند به طور بالقوه به تشکیلات اقتصادی آسیب بزنند.

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو
درک مفهومی از دارک وب و دیپ وب

مخفی مانند در شبکه Tor

یکی از دلیل های مخفی بودن در این شبکه امن ، این است که در ان تمامی اطلاعات به صورت رمزنگاری شده با الگوریتم های بسیار قدرتمند محافظت می شوند که باعث حفظ امنیت کاربر می شود، پسوند دامنه ها در این شبکه ها به صورت .onion است و اغلب نام دامنه ها به صورت رندوم هستند مگر در موارد خاص مانند وب سایت فیسبوک که به صورت زیر است.

facebookcorewwwi.onion

از دیگر دلایل امنیت این شبکه می توان مخفی بودن ای پی در چندین لایه ای پی دیگر را مثال زد.

تفاوت های دیپ وب با دارک وب

گاهی اوقات دارک وب (Dark web) و دیپ وب (Deep web) به جای یکدیگر استفاده می‌شوند، در حالی که یکی نیستند و متفاوتند.

 • دیپ وب یا وب عمیق (Deep web)

دیپ وب به هرچیزی در اینترنت اشاره دارد که ایندکس گذاری نشده است و بنابراین از طریق مرورگرهایی مانند گوگل قابل دسترسی نیست. محتوای دیپ وب شامل مواردی است که در پشت Paywall قرار گرفته و یا نیازمند اعتبارسنجی برای ورود به حساب کاربری (Sign-in Credentials) است. همچنین محتوایی که صاحبان‌شان، از ایندکس گذاری آن ها توسط Web crawlers جلوگیری کرده‌اند، یعنی از طریق هیچ موتور جستجوگری ثبت نشده‌اند. سوابق پزشکی، محتوای مبتنی بر هزینه و صفحات وب محرمانه شرکت ها فقط چند نمونه از آنچه دیپ وب را شامل می‌شود، هستند.

جالب است بدانید که تخمین ها نشان می‌دهند که دیپ وب 96 تا 99 درصد اینترنت را تشکیل می‌دهد
که دارک وب قسمت کمی از آن می‌باشد.

در مقابل، فقط بخش کوچکی از اینترنت از طریق مرورگرهای وب استانداردی که ما می‌شناسیم
قابل دسترسی است. این بخش را معمولا Clear web یا Surface Web می‌نامند.

همانطور که اشاره شد، دارک وب فقط زیرمجوعه ای از وب عمیق است که عمداً پنهان شده است.
هیچ‌کس اندازه‌ی واقعی دارک وب را نمی‌داند
اما بر اساس تخمین ها احتمالا 5 درصد از کل اینترنت را شامل می‌شود.

توضیحات بیشتر از تفاوت ها

دیپ وب و دارک وب تفاوت چندانی ندارند در واقع دارک وب زیر مجموعه دیپ وب است ؛ با این تفاوت که صفحات دارک وب به طور کلی در هیچ موتور جستجویی یافت نمی شوند و بسیاری از وب سایت ها در ان با اهداف مخفی ماندن و غیر قابل رهگیری بودن فعال هستند به همین دلیل بسیاری از هکر ها و خلاف کار ها از ان استفاده می کنند تا امنیت خود را حفظ کنند تا یک فضای امن و غیر قابل کنترل داشته باشند.

اما از ان جایی که حجم بزرگی از اطلاعات در دنیا درون این شبکه قرار دارد با ورود به دارک وب و دیپ وب می توان به اطلاعات کاربردی و مفیدی دست پیدا کرد که در شبکه اینترنت معمولی نمی توان به ان ها دسترسی داشت درواقع این شبکه بسیار امن مانند یک چاقو بوده که هم می توان از ان هم استفاده درست داشت و هم غلط .

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو
آشنایی با دارک وب

فعالیت در دارک وب

دارک وب نمونه‌ی بارزی از اصطلاح “شیر مرغ تا جون آدمیزاد” است. می‌توان شماره کارت‌های اعتباری، انواع مواد مخدر، اسلحه، پول و ارز تقلبی، حساب‌های کاربری دزدی، هکر، قاتل و حتی اعضای بدن را در آن خرید و فروش کرد!

اما همانطور که گفته شد دارک وب جنبه‌ی قانونی هم دارد. به عنوان مثال،
می‌توانید به یک باشگاه بازی شطرنج و یا به Black Book
(یک شبکه‌ی اجتماعی که Facebook of TOR نامیده می‌شود) بپیوندید.

آیا با وارد شدن به دارک وب خطر امنیتی برای ما دارد؟

از ان جایی که در شبکه دارک وب بسیاری از هکر ها و متخصصان وجود دارند می توانند با روش های مختلفی مشکلات امنیتی جدی به وجود اورند برای مثال ممکن است اسیب پذیری و اکسپلویت های 0day برای این شبکه و مرورگر های ان وجود داشته باشد که هنوز به صورت عمومی منتشر نشده باشد و باعث ایجاد مشکلات امنیتی شوند، با این حال نمیتوان به صورت 100% گفت که با ورود به این شبکه دچار مشکل امنیتی می شوید یا خیر چرا که به طور کلی خود این شبکه با هدف بالا بردن امنیت ایجاد شده است.

اما برای استفاده امن از ان راه هایی وجود دارد که تا حد زیادی به امنیت شما کمک می کند تا با امنیت بیشتر وارد این شبکه بسیار امن و جالب شوید، پیشنهاد میکنیم قبل از ورود حتما نکات امنیتی زیر را در نظر بگیرید تا با حداقل امنیت وارد شوید.

 • وارد سایت های نامعتبر و ناشناخته نشوید
 • از الوده نبودن فایل های دانلود شده مطمئن شوید 
 • هنگام ورود امنیت سیستم خود را بالا ببرید
 • درصورتی که از ویندوز استفاده می کنید اموزش هک ویندوز و امنیت را مشاهده کنید
 • برای استفاده از شبکه TOR از ابزار های معتبر استفاده کنید
 • تا حد امکان از دانلود فایل های نامطمئن از این محیط خوداری کنید
 • وبکم خود را غیر فعال کنید یا روی ان را بپوشانید
 • میکروفون ذستگاه  را غیر فعال کنید

چه کار هایی در دارک وب انجام می شود ؟

خرید و فروش انواع سلاح ، اسلحه و سفارش ادم کشی

در در این شبکه امن فروشگاه های اینترنتی وجود دارند که انواع اسلحه و هر چیز غیر قانونی دیگری را برای فروش قرار می دهند و تا به حدی اینموارد وجود دارند که می توانید با پرداخت پول اغلب با بیت کویین سفارش یک قاتل بدهید، یعنی یک نفر را برای قتل استخدام کنید که خوشبختانه این موارد در ایران بسیار کمتر از کشور های دیگر در فضای دارک وب  دیده می شود البته باید گفتنی است که برخی از این وب سایت ها کاملا کلاه برداری بوده و فقط هزینه را با روش های مختلف از کاربران خود دریافت می کنند.

اذیت و ازار کودکان و شکنجه به صورت زنده

در برخی از وب سایت های دارک وب دیده می شود که برخی از ان ها با دریافت پول بصورت زنده از شکنجه کودکان و ادم های دیگر تصویر برداری می کنند حتی کاربری که پول پرداخت کرده می تواند انواع روش های شکنجه را به انتخاب خود بگذارد تا به صورت کاملا زنده انجام دهند. برخی دیگر از این سایت ها فقط با استفاده از دعوت نامه امکان اجازه ورود می دهند که دریافت ان ها به صورت کاملا خصوصی بوده و اطلاعات دقیقی در این مورد در دسترس نیست پیشنهاد می کنیم از این فضای حتی برای کنجکاوی هم در رابطه با این موضوعات جستجو نکنید چرا که می تواند تاثیرات منفی بسیار زیادی بر روی شما بگذراد.

از استخدام هکر تا ساخت اسناد و مدارک جعلی

در این شبکه امن همانطور که گفته شد هکر های بسیار حرفه ای و متخصصی وجود دارند که از این فضا برای بدست اوردن پول به صورت کلاه سیاه استفاده می کنند، به این صورت که حتی کاربرانی که وارد می شوند می توانند یک هکر استخدام کنند تا هر پروژه که می خواهید را برای نفوذانجام دهند مانند نفوذ به یک وب سایت ، کامپیوتر ، موبایل و …

اما موضوع در اینجا تمام نمی شود حتی می توان در دارک وب انواع اسناد جعلی را
با پرداخت پول دریافت کنید به طوری که با اصل ان قابل تشخیص نباشد
که به همین خاطر این فضای مسموم اینترنت باعث مشکلات برای بسیاری از افراد شده است.

عجیب ترین بخش های دارک وب

Red Room یا اتاق قرمز

طبق گفته ی روزنامه نگاری به نام Eileen Ormsby وجود اتاق های قرمز جزو پرآوازه ترین بخش ها در دارک وب است. اتاق قرمز به وب سایتی اشاره دارد که افراد می‌توانند با پرداخت مبلغی، شاهد شکنجه و یا حتی به قتل رسیدن دیگران باشند. تمام این اتفاقات به صورت لایو و آنلاین صورت می‌گیرد. هدف از این سرویس دارک وب تنها سرگرمی است! Red Room می‌تواند تعاملی هم باشد؛ بینندگان بعد از پرداخت مبلغ تعیین شده فرصت این را دارند تا دستور شکنجه دهند.

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو
اتاق قرمز در دارک وب

با توجه به کمبود شواهد و مدارک برای وجود داشتن این سرویس در دارک وب، به عنوان افسانه شناخته شده است.

آزمایشات انسانی یا The Human Experiment

یکی دیگر از سرویس های دارک وب که به نظر افسانه می‌آید The Human Experiment نام دارد. این وب سایت ها ارائه دهنده‌ی تمام مراحلِ مربوط به آزمایشاتی است که بر روی انسان ها انجام می‌شوند. طبق این افسانه افراد مورد آزمایش که معمولا افراد بی‌خانمان هستند را به یکی از 4 انبار می‌برند، جایی که دکتر ها و کارآموزان پزشکی آزمایشات کشنده و غیراخلاقی بر روی آن ها انجام می‌دهند. مانند کالبدشکافی افراد درحالی که زنده‌اند (زنده شکافی)، عقیم سازی، آزمایشات مواد مخدر، آزمایش میزان تحمل نوزادان در مقابل اشعه‌ی x-ray ، گرما و فشار.

 نمونه های آزمایش معمولا مدت کمی دوام می‌آورند،
و این سرویسِ دارک وب به بازگو کردن جزئیات مهیب اتفاقات بعد از مرگ آن ها می‌پردازد.

وب سایت The silk road یا جاده ابریشم

از این وب سایت به عنوان آمازونِ مواد مخدر یاد می‌شود.
سایت جاده ابریشم در سال 2015 توسط دولت فدرال بسته شد.

Atlantic Carding

یکی دیگر از سرویس های دارک وب AC است که اطلاعات کارت اعتباری و آدرس را فراهم می‌کند. همچنین فعالیت هایی مانند ارتباط ناشناس و رمزگذاری شده با PGB و معامله های غیرقابل ردیابی بیت کوین در این وب سایت انجام می‌شود.

بازی عجیب Sad satan در دارک وب

Sad Satan یک ویدیو گیم است که در سال 2015 در دارک وب کشف شد. یکی از وب سایت های مهم که در رابطه با اخبار مهیب محتوا ارائه می‌دهد، این بازی را اینگونه توصیف می‌کند: یک بازی عجیب، انتزاعی و دلهره آور که با استفاده از تصاویر سیاه و سفید و صداهای ترسناکی بر اساس شخصیت هایی مانند هیتلر تولید شده است.

به نظر می‌رسد که در بازی کودکانی مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند
در حالی که در واقعیت این بازی است که در حال سوء استفاده از بازیکنانش است.

یوتیوبری به نام جیمی سویل به دنبال یک بازی ترسناک به دارک وب وارد می‌شود. جیمی در مصاحبه ش گفته بود که یکی از دنبال کننده های کانال وی برایش لینکی فرستاده و گفته احتمالا برای او جذاب است. جیمی گفته است :” فایل را با آنتی‌ویروس‌ها چک کردم تا مورد مخربی نداشته باشد و در آخر به نظر می‌رسید که فایل مخربی نیست؛ بنابراین دانلودش کرده ام”.

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو
بازی ها در دارک وب

آشنایی بیشتر با بازی Sad satan

جیمی در ادامه توضیح می‌دهد که بازی همزمان با اجرا روی سیستم‌اش فایل‌هایی را باز می‌کرد که او را بسیار می‌ترساند و به‌ همین خاطر بازی را از سیستم پاک کرد. جیمی گفته است که هرزمان با وارد شدن به بازی بر روی دسکتاپ یک فایل نوت پد ایجاد می‌شده است که پیام هایی مبهم و ناخوانا در آن بوده، بنابراین جیمی در توضیحات کانال یوتیوبش این متن‌ها را قرار داد و از مردم خواست که آن هارا دیکد کنند، ولی کسی نتوانست آن‌ها را رمزگشایی کند. جیمی اضافه می‌کند: « آن متن‌ها واقعاً گنگ بودند.

حتی به نظر نمی‌رسید که در زبان خاصی نوشته شده باشند. فقط تعدادی نماد و عدد بودند ولی متوجه شدم که عدد های خاصی بارها در آن‌ها تکرار شده است و با معنی بازی ارتباط دارد.» البته، مدت‌ها بعد یکی از کاربرهای ردیت (Reddit) این کدها را رمزگشایی کرد و فهمید که پیام ‌ها بسیار تهدید آمیزند؛ مثلاً: «من می‌توانم تعقیبت کنم. تو الآن توی لیست من هستی. پنج تا قربانی. »!

فیلم و مستندات دارک وب

مستند Down the Deep, Dark web 2016

در این مستند شما با روزنامه نگاری همراه می‌شوید که چندین برابر بیشتر از آن‌چه که در رابطه با دارک وب می‌دانستید را نشان می‌دهد. روال این مستند به این شکل است که مصاحبه هایی که با افراد علاقه مند به رمزنگاری مانند سایفرپانک ها، هکر ها و کریپتو آناریشسم ها صورت گرفته است و در تلاش این است تا دارک وب را از دیدگاهی جدیدتر به بینندگان نشان دهد.

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو
مستند دارک وب

مستند (Deep web 2015)

راوی این مستند کیانو ریوز است. اتفاقاتی که در این مستند به آن ها پرداخته شده است در رابطه با بیت کوین (Bitcoin)، جاده ابریشم (Silk road)  و فضای پنهان دارک وب است. در خلاصه ی این مستند آمده است که درخصوص بازداشت و محاکمه ی راس اولبریشت، موسس جاده ابریشم یا همان Silk Road می‌باشد.

 • مستند Silk Road: Drugs, Death and the Dark Web

جاده ابریشم یا همان Silk Road در سال 2011 با فعالیت در عرصه ی مواد مخدر توسط Ross Ulbricht تاسیس شد. نام مستعار موسس Dread Pirate Roberts بود. در این سایت به کاربران اختیار خرید و فروش انواع مواد مخدر داده می‌شد و در تمام این معاملات از bitcoin استفاده می‌کردند. در این مستند به طور کامل به اتفاقات مربوط به این وب سایت پرداخته می‌شود.

مستند (Horizon: Inside the Dark Web 2014)

این مستند توسط بی بی سی تهیه شده است. در رابطه با دسترسی، نظارت و کنترل کشورها و شرکت های به نام، به اینترنت است. محتوای این مستند متمرکز بر مبحث اینترنت و شبکه های مخابراتی و دیتا است. در بخشی از آن نیز به بررسی تاثیرات مثبت و منفی استفاده از این تکنولوژی بر زندگی و جسم انسان می‌پردازد.

و درآخر

یافتن و دسترسی به دارک وب آنقدر ها هم سخت نیست و فقط نیازمند برقراری ارتباطی امن
و استفاده از ابزار های مخصوص است، که در ادامه اموزش به ان می پردازیم.

آموزش ورود به دارک وب

برای ورود به دارک وب چندین راه وجود دارد که ما ساده ترین ان را برای درک و بهتر و اسان بودن ان اموزش می دهیم ، در ابتدا نیاز به مرورگر Tor دارید این مرورگر بر پایه مرورگر فایرفاکس است که بعد از استفاده از ان تفاوت چندانی در ظاهر ان با فایرفاکس اصلی نخواهید دید.

فایل برنامه تور را دانلود کنید و در ویندوز خود نصب کنبد.
بعد از اتمام نصب بر روی ایکن Tor ظاهر شده در دسکتاپ کلیک کنید.
منتظر باشید تا اتصال برقرار شود و وارد مرورگر شوید.
در صورتی که از سمت isp با محدودیت ایجاد شده است اموزش حل مشکل تور را مشاهده کنید.
حال بعد از ورود کافیست ادرس سایت مورد نظر خود را وارد کنید.


در صورتی که می خواهید در موتور های جستجو سایت های مورد نظر خود را در دیپ وب پیدا کنید

میتوانید از ادرس موتور جستجو زیر استفاده کنید :

http://onion.link/

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو
نمونه موتور جستجو دیپ وب

در صورتی که به موتور های جستجوگر بهتر و بیشتری نیاز دارید داخل بخش نظرات اعلام کنید تا قرار بگیرد 
حال با ورود به دیپ وب و جستجو در سایت های ان می توانید در بسیاری از موارد مطالب بیشتری را پیدا کنید و استفاده مفیدی داشته باشید در همانجا جستجویی برای دارک وب انجام دهید تا از طریق سایت های دیپ وب ادرس سایت های دارک وب را پیدا نمایید.

نکته : برای مشاهده موتور های جستجو بیشتراموزش معرفی موتور های جستجو دیپ وب را مشاهده نمایید.
 

ویدیو اموزشی دارک وب

آموزش کامل دارک وب و دیپ وب

برای استفاده از دارک وب و دیپ وب می توانید از لینک و موتور های جستجو زیر هم استفاده کنید :

orlinkbgs6aabns.onion

kpynyvym6xqi7wz2.onion/links.html

خلاصه اموزش

شبکه تور یک شبکه رمزنگاری شده و امن است که با پروتکل ها و ساختار خود با استفاده از چندین لایه سرور برای هر کاربر فضای امنی را تشکیل می دهد که در این فضا وب سایت هایی وجود دارند که از طریق موتور های جستجو ساده قابل دسترس نیستند و موتور های جستجو خاص خود را دارند که به ان ها دیپ وب می گویند اما وب سایت های دیگری هم در این فضا وجود دارند که حتی از طریق موتور های جستجو موجود درون شبکه تور هم قابل دسترس نیستند و اغلب برای کار های غیر قانونی هستند که به ان ها دارک وب می گویند و باید برای ورود به ان ها از قبل با ادرس وب سایت های ان ها اشنا باشید و یا به شما معرفی شده باشد.

دانلود Tor برای تمامی سیستم عامل ها جمع بندی و با پاسخ به سوالات متداول

دارک وب چیست ؟

به طور کلی دارک وب بخشی از اینترنت است که در موتورهای جستجو غیرقابل مشاهده است. بنابراین برای دسترسی به آن، به یک مرورگر و ابزار های ناشناس مانند TOR نیاز دارید.

دیپ وب چیست ؟

دیپ وب لایه ای بالا تر از دارک وب است که با استفاده از موتور های جستجو مخصوص و استفاده از شبکه TOR می توان به ان دسترسی داشت و پسوند تمامی وب سایت ها این شبکه ها .onion است.

دارک وب و دیپ وب چه تفاوت هایی دارند؟

دارک وب فضای تاریک و منفی از دیپ وب است که می توان گفت لایه عمیق تری از ان است و دسترسی به وب سایت های این لایه بسیار مشکل است چرا که هیچ موتور جستجو خاصی ندارد ، اما دیپ وب دسترسی راحت تری دارد که در اموزش نحوه ورود به هر دو ان ها به صورت ویدیو ای اموزش داده شده است.

ایا با ورود به دارک وب مشکل امنیتی رخ می دهد؟

به طور کلی خیر ، زیرا در سطح وب هم شما اگر به نکات امنیتی توجه نداشته باشید احتمال به خطر افتادن امنیت و هک شدن شما وجود دارد اما به دلیل وجود هکر های بسیار زیاد در دارک وب و دیپ وب باید نکات امنیتی به صورت دقیق تر و کامل تر رعایت شوند تا در هنگام ورود و استفاده از این شبکه ها مشکلی از نظر امنیتی به وجود نیاید.

امیدواریم این اموزش مفید واقع شده باشد موفق و پیروز باشید.

4.1/5 (26 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

۱۵۴ دیدگاه در “ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو”

 • meysamartii56 آبان ۲۱, ۱۳۹۷ پاسخ

  ممنون از اطلاعات مفید وکاربردیتون

  • Nima Nani آبان ۲۱, ۱۳۹۷ پاسخ

   خواهش میکنم موفق و پیروز باشید

 • HERO30 آبان ۲۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام.خیلی ممنون.اگرمیشه سایت های مناسبشو معرفی کنید.ممنون

  • Nima Nani آبان ۲۳, ۱۳۹۷ پاسخ

   درود
   موتور جستجو معرفی شده و میتوانید ادرس ان را بزنید و مانند گوگل در ان سایت های مورد نظر خود را پیدا کنید
   موفق باشید

 • sasao42 دی ۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  با سلام
  سوالی خدمت شما داشتم
  چرا نام سایت هایی که با پسوند onion در شبکه تور وجود دارند درهم ریخته و بدون معنی هستند؟ میشه علتش رو توضیح بدید!؟
  میخواستم اگر امکان داره یک لینک آموزش درباره نحوه عملکرد شبکه تور در حفظ امنیت معرفی کنید خیلی جستجو کردم ولی اکثر توضیحات در سایت ها خیلی سنگین بودن و خیلی برام قابل فهم نبود
  ممنون میشم

  • Nima Nani دی ۴, ۱۳۹۷ پاسخ

   درود
   بله حتما یک اموزش کامل درباره این موضوع در صورت امکان قرار خواهیم داد موفق باشید

 • sasao42 دی ۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  یک سوال دیگه خدمت شما داشتم
  خود شما برنامه ای به نام sandbox رو معرفی کردید که گفتین قبل از وارد شدن به محیط دارک وب بهتر است تور را با این برنامه اجرا کنیم تا خطر کمتری ما رو تهدید کنه؟؟!!!!
  اگر مرورگر تور امنیت بالایی داره و در حفظ اطلاعات گیرنده و فرستنده و نا مشخص بودن آن ها خیلی خوب عمل میکنه پس چرا باید قبل از وارد شدن به تور و سایت های .onion امنیت کامل سیستم رو برقرار کنیم تا هک نشیم؟؟ اصلا چی جوری و با چه روشی امکان داره با این امنیت بالای تور هک بشیم؟؟

  • Nima Nani دی ۴, ۱۳۹۷ پاسخ

   امنیت در هیچ زمان ۱۰۰% نبوده است و باید سعی کنید امنیت خود را با روش هایی که گفته شده تا حدی بالا نگهدارید
   به هر حال در دنیای اینترنت باگ ها و اسیب پذیری هایی وجود دارند که حتی به صورت عمومی منتشر نشده اند برای نمونه اسیب پذیری های اخر مرورگر تور را میتوانید از بخش اخبار مشاهده کنید

 • M.R اسفند ۳, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام،مگه دارک وب شبکه خلافکاران و بدون ردیابی نیستش پس چطور انقدر راحت به شما اجازه دادن تا راه ورود به اون رو به این صراحت بگین?این مسئله کمی عجیب نیست?من کمی گیج شدم!

  • Nima Nani اسفند ۵, ۱۳۹۷ پاسخ

   درود
   خیر دارک وب یک شبکه امن هستش و انواع سایت ها با کاربری متفاوت وجود دارد و فقط برای یک قشر خاص مانند خلافکار ها نیست
   مسئله پیچیده ای نیست شبکه امن و رمزنگاری شده ای است که در دسترس است

 • THUNDER_R اسفند ۱۶, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام
  من در دارک وب مورد نفوذ قرار گرفتم و اطلاعاتم تا جایی هک شد
  اطلاعاتم خیلی برام مهم نیست چون دوباره پسوورد نویسی کردم و با اینکه میدونم بعد از اینم باز هم برای فروش و استفاده قرار میگیرن فقط خواستم بدونم مشکل جانی منو تهدید میکنه ؟؟

  • Nima Nani اسفند ۱۷, ۱۳۹۷ پاسخ

   درود
   خیر مشکلی از این نظر براتون پیش نمیاد ، دفعات بعد در هنگام استفاده هر فایلی را دانلود و اجرا نکنید و از سند باکس استفاده کنید

 • حبیب رضایی فروردین ۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  خوبه

 • Mab فروردین ۵, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام.
  من tails رو روی مجازی ساز ریختم و قبل از اینکه مجازی ساز رو باز کنم vpn زدم.
  فقط هم به قصد بازدید سایت ها میخام وارد دیپ و دارک وب بشم و کلا هیچ اطلاعاتی رو منتشر نمی کنم.
  ———————————————————————————————————————————–
  الان حداکثر امنیت رو برای ورود دارم؟
  میخام قبل ورود، مطمعن باشم که مشکلی پیش نمیاد.

  • Nima Nani فروردین ۸, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود بله مشکلی وجود ندارد با خیال راحت وارد شوید اما امنیت هیچگاه ۱۰۰% نخواهد بود

 • ALISA8150 فروردین ۲۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام
  من همه اونارو گفتید کردم
  الان چظوری باید به دارک وب رفت
  باید تو تور چی بزنیم تا سایت دارک وب بیاد

  • Nima Nani فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   دوست عزیز اموزش را کامل مطالعه نکردید
   داخل تور باید موتور جستجو های معرفی شده را وارد کنید و سایت های مورد نظر خود را پیدا کنید

 • amir اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸ پاسخ

  واس گوشی های اندروید هم توضیح میدید لطفا چون با کامپیوتر نمیتونم وارد شم

  • Nima Nani اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   برای استفاده در موبایل هم بسیار ساده است کافیه برنامه ان را دانلود کنید که در کانال پن تست کور هم قرار داده ایم و سپس ان را نصب کنید یک گزینه start دارد ان را بزنید کل دستگاه خود را تونل کنید

 • hooseinn_graphist96 خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام ببخشید دارک وب چجوری بریم این دیپ وب بود ممنون

  • Nima Nani تیر ۱۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   اموزش ویدو ای را مشاهده کنید کاملا متوجه میشوید
   موفق باشید

 • Ali خرداد ۳۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام مطالب مفید بود و عالی در واقع من بدون هیچ گونه نرم افزار محافظی رفتم تویه دیپ وب
  فایلی چیزی رو دانلود نکردم و فقط فک کنم یه سه یا چهارتا سایت با موضوع match fixed یا همون تبانی به زبون خودمون تایپ کردم و زقتم فایلی چیزی هم دانلود نکردم
  الان من مشکل هکی جانی مالی چیزی برام پیش میاد ؟؟

  • Nima Nani تیر ۱۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   خیر دوست عزیز شما وارد سایت های معمولی هم میشوید احتمال پیش امدن مشکل بسیار کم است در زمانی که با شبکه تور هستید امنیت شما بسیار بالا تر است نسبت به زمانی که از اینترنت به صورت عادی استفاده میکنید
   موفق باشید

 • اشکان تیر ۹, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خسته نباشید من داخل tor لینک موتور onion رو میزنم ولی بالا نمیاد مشکل از چیه؟

  • Nima Nani تیر ۱۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   ممکن است ادرس موتور جستجو ای که وارد کرده اید اشتباه باشد از موتور های جستجو دیگر استفاده کنید

 • نصیر تیر ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  ببخشید اگر هک بشیم گوشی سالم میمونه چون برام خیییلی مهمه پول ندارم و گوشیم دارای سند در سیم کارتم هست که اگر سیم کارت بسوزه گوشی قابل فروش نیست!!!!! ایا خراب میشه ؟؟

  • Nima Nani تیر ۲۰, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   دوست عزیز قرار نیست بعد از هر هک شدنی دستگاه شما اسیب فیزیکی ببنید اما باید امنیت خود را تامین کنید

 • نصیر تیر ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  ی سوال دیگه ایا تو دارک وب اموزش هک یا نرم افزار وای فای هم هست

  • Nima Nani تیر ۱۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   داخل اموزش دارک وب همه این مسائل گفته شده است. بله شما میتوانید بسیاری از مطالب را از دارک وب جستجو و مشاهده کنید

 • نصیر تیر ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  تایلز چیه مجازی ساز چیه؟

  • Nima Nani تیر ۲۰, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود داخل سایت اموزش های ان ها قرار داده شده و نمیتوان در بخش نظرات این موضوع گسترده را توضیح داد
   میتوانید در سایت جستجو کنید

 • نصیر تیر ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  و من که چیز خاصی ندارم هک شدنم چه سودی برا هکرا داره

  • Nima Nani تیر ۲۰, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   این چیزی که فرمودید کاملا اشتباه است چون اهداف هکر ها متفاوت است و ممکن است اتفاقی برای شما پیش اید که جبران ناپذیر باشد

 • سورنام تیر ۱۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام ایا با گوشی اندروید هم میشه رفت ب سایت دارک وب

  • Nima Nani تیر ۱۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود بله میتوانید از برنامه orbot استفاده کنید که در کانال تلگرامی ما قرار داده شده است و میتوانید از ای دی زیر برای ورود به کانال تلگرام PentestCore استفاده کنید
   @PentestCore

 • پوریا تیر ۲۶, ۱۳۹۸ پاسخ

  لینک دارک وب نیست خدایااا

  • Nima Nani مرداد ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   دوست عزیز اموزش را کامل مشاهده کنید بعد دیدگاه بگذارید لطفا لینک موتور جستجو قرار داده شده است

 • . تیر ۲۸, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام
  من نتم کمی ضعیف هستش و نمیدونم اگه نت ضعیف باشه امکان هک شدن هستش یا نه ؟

  • Nima Nani مرداد ۱, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   دوست عزیز سرعت کم هیچ ربطی به امنیت شما ندارد

 • زهرا مرداد ۱۶, ۱۳۹۸ پاسخ

  من در تبلت خودم دارم سعی میکنم مراحلی که گفتید را طی کنم.
  برای امنیت، WebApps را نصب کردم؛ آخه در play store نوشته بود WebApps Sandboxed Browser. اما کار باهاش عجیبه؛
  نمیدونم اصلا روشن هست یا نه!؟..
  بعد Orbot را نصب کردم؛ اونم گیج کننده هست. اون پایین کلید browser که اصلا خاموشه، نمیشه کاریش کرد. v**** داره که روشنش کردم. bridges داره که نمیدونم چیه!؟.. یجایی هم داره که کشورها رو داره که من world را انتخاب کردم. تنظیماتشو نمیدونم چیکار باید بکنم!
  کلا یا نوشته orbot is starting.. و کلی طول میکشه که بعد نمیدونم چی میشه که مینویسه Notice: Bootstrapped 10%: Finishing handshake with directory server که نمیدونم باید چیکار کرد؟..
  میشه لطفا قشنگ برام توضیح بدین

  • Nima Nani مرداد ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   گزینه bridges را خاموش کنید در قسمت apps باید برنامه هایی که میخواهید ترافیکشان ار TOR عبور کنید انتخاب کنید و تیک ان ها را بزنید سپس اگر کشور خاصی مد نظر شما هست ان را انتخاب کنید و start بزنید بعد از ۱۰۰% شدن اتصال برقرار میشود

 • beh شهریور ۶, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام من تور رو دانلود و نصب کردم ولی اصلا از همون اول وصل نمیشه. چرا؟؟؟؟؟؟؟

  • Nima Nani شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   متاسفانه در بعضی isp ها در بازه زمانی کوتاهی شبکه تور را محدود میکنند اما نگران نباشید راه هایی برای دور زدن وجود دارد که در اموزش های بعدی خواهیم گفت

 • ممد شهریور ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام من میخام در دارک وب یا همون انیون بازی های تبانی فوتبال رو پیدا کنم باید چی سرچ کنم؟

  • Nima Nani مهر ۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   موتور های جستجو معرفی شده برای هر سرچی که در نظر دارید میتوانید مانند گوگل در ان جستجو نمایید

 • Madamin شهریور ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  اگه میشه چندتا موتور دیگه معرفی کنید

  • Nima Nani مهر ۸, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود تشکر
   داخل این اموزش متاسفانه امکانش نیست موتور های جستجو بیشتری معرفی کنیم اما با جستجو در سایت میتوانید پست معرفی موتور های جستجو دیپ وب را مشاهده کنید که تعداد بیشتری در ان معرفی شده است
   موفق باشید

 • paham.a.2579 مهر ۱۵, ۱۳۹۸ پاسخ

  با عرض درود و خسته نباشید.تور برای من فقط با تغیر ای پی جواب میده.مشکل چیه؟

  • Nima Nani مهر ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود و تشکر از شما
   متاسفانه برخی از isp های داخلی این سرویس را قطع کرده اند برای استفاده حتما از bridge استفاده کنید تا اتصال مجدد امکان پذیر باشد

 • Dfgvv مهر ۱۶, ۱۳۹۸ پاسخ

  پس چرا نمیشه دانلود کرد هیچ نرم افزار توری نیست

  • Nima Nani مهر ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   لینک تصحیح شد از اطلاع شما سپاس گذاریم

 • احسان مهر ۲۳, ۱۳۹۸ پاسخ

  عزیز این موتور جستجوگر شما با گوگل کروم هم باز میشه! بعد از اون به همه سایت هایی که با همون پسوند گفتید باز با گوگل کروم قابل مشاهده بود!
  تو اکثر سایتا رفتم چیز عجیبی نبود که بشه بهش گفت دارک وب

  • Nima Nani مهر ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   خود این موتور جستجو به صورت کلی در در شبکه تور فقط قابل استفاده نیست شما در شبکه اینترنت خود هم میتوانید از ان استفاده کنید کاری که این موتور جستجو انجام میدهد در اخر پسوند های هر ادرس یک .link اضافه میکند و وب سایت ها را نمایش میدهد اما اگر .link را حذف کنید از طریق شبکه تور میتوانید سایت را مشاهده نمایید که امنیت بالاتری هم خواهید داشت

 • رسام مهر ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام شما با دارک وب کار می کنید می شود چندتا کتابی یا پی دی افی در مورد کلا دارک وب و دیب وب اگه می شود معرفی کنید وبه جز تور اپ دیگری که قوی تر باشد سراغ دارید چون خود اپ تور میگم قابل هک هست و کلا برای رفتن موارد بیشتر هم هست انجام دهیم حداقل امنیت بیشتری ایجاد شود.
  چندتا سایت خوب که وقتی وارد میشویم یا فایلی میخواهیم دان کنیم آلوده نباشه که بابت یک فایل خودمون هک بشیم و درمورد آموزش هک وساخت ویروس وراه های مقابله با هک های مختلف معرفی کنید ممنون

  • Nima Nani مهر ۲۶, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   برای وارد شدن به این شبکه به غیر از تور میتوانید از i2p استفاده نمایید که اموزش ان در سایت قرار داده شده است
   فرمودید برنامه تور امن نیست این حرف کاملا اشتباه است هیچ برنامه ای امنیت ۱۰۰% ندارد اما این برنامه از امنیت بالایی برخوردار است و درصورت کشف حفره امنیتی سریعا در ان رفع میشوند
   در رابطه با موضوع اخری که برای اموزش ها گفتید اموزش های زیادی داخل سایت است که میتوانید با کمی جستجو مشاهده نمایید

 • رسام مهر ۲۸, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام
  ۱_از کجا می شود فهمید در دارک وب سایتی معتبر هست یا کلاه برداری
  ۲_چه ابزار هایی پیشنهاد میدید که هنگام استفاده از تور استفاده کنیم
  ۳_چطوری بفهمیم فایلی که دانلود کرده ایم آلوده هست یانه
  ۴_ و از محیط دانلود نکنیم یعنی چی و چیکار باید بکنیم
  ۵_ بعضی از ویدیو ها ویا عکس ها و…. ظاهرش ویدیو هست ولی باطنش کد مخرب هست حالا چه دانلود کنیم چه آپلود از کجا می شود فهمید
  ممنون میشم پاسخگو باشید

  • Nima Nani آبان ۳, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   ۱- معیار خاصی برای تشخیص وجود ندارد
   ۲- میتوانید در کنار تور سندباکس هم استفاده کنید اما باز هم ابزار ها باید متناسب با نیاز شما باشد
   ۳ و ۴ – فایل های مطمئن دانلود کنید و حتما اسکن انجام دهید که فایل ها الوده نباشند
   ۵ – بهترین کار اسکن با انتی ویروس های انلاین است اما میتوانید برای اجرا فایل ها از مجازی ساز ها یا سندباکس استفاده کنید

 • عارف آبان ۴, ۱۳۹۸ پاسخ

  درود
  من با خودتون چجوری میتونم ارتباط داشته باشم؟ اینستارو دیدم بستین ظاهرا…کانال تلگرام که ندیدم ادمین ادرس داده باشه. ممنون میشم اگه پاسخ بدین برام خیلی مهمه.

  • Nima Nani آبان ۱۴, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   ادرس پیج و کانال در بالای سایت قرار داده شده است برای ورود به کانال تلگرام ما میتوانید به ایدی @PentestCore مراجعه نمایید
   برای ارتباط با ما میتوانید از بخش تماس با ما استفاده کنید توجه داشته باشید سوالات اموزشی فقط از طریق دیدگاه پاسخ داده میشوند.

 • rezakbr آبان ۱۵, ۱۳۹۸ پاسخ

  tor dg nmiyare bala

  • Nima Nani آبان ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   بله از سمت isp محدود شده و میتوانید برای حل مشکل از bridge استفاده کنید.

 • BLACKGAMER12 آذر ۵, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام من میخواستم بدونم ایا اگه از دارک وب یا دیپ وب چیزی رو دانلود کنیم که باعث هک شدنمون بشه یعنی ابزار هکینگ باشه و اونو با سند باکس اجرا کنیم ایا بازم خطری ما رو تحدید میکنه یا سند باکس میتونه امنیتمون رو تضمین کنه

  • Nima Nani آذر ۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   امنیت هیچگاه ۱۰۰% و یا تضمینی نیست اما سندباکس تا حد زیادی میتواند برای بالا بردن امنیت شما مواثر باشد شاید روش هایی هم برای دور زدن سند باکس ها وجود داشته باشد که هنوز به صورت عمومی منتشر نشده باشد به طور کلی حتما از سند باکس استفاده کنید.

 • farhad.1988 آذر ۱۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر وب سایت .
  دوست عزیز من هر چقدر تلاش میکنم به محیط دیپ و دارک متصل بشم نمیشود . وقتی تور بروزر را نصب میکنم تا روی گزینه Configration و Bridge نروم و گزینه obfs4 را انتخاب نکنم تور به DuckDuckGo متصل نمیشود در ضمن من اصلا به دامنه های onion متصل نمیشوم و اصلا به سرچر onion و Grams متصل نمیشوم انگار دارم با یک پروکسی معمولی کار میکنم خواهشا راهنماییم کنید . حتی firewall و antiviruse هم خاموش کردم خواهش میکنم کمکم کنید

  • Nima Nani آذر ۱۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود بر شما و تشکر
   در ابتدا اموزش زیر را برای حل مشکل اتصالتون مشاهده کنید
   https://pentestcore.com/solve-tor-problem/
   بعد از اتصال هم نیازی ندارید وارد DuckDuckGo بشید از موتور های جستجو معرفی شده استفاده کنید.

 • yashar00 آذر ۱۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام من لینک onion links(لینکی که شما در سایت گذاشتین) میزنم توی برنامه tor جایی نمیره اصلا صفحه بالا نمیاد لطفا راهنماییم کنید

 • h.n.h آذر ۱۳, ۱۳۹۸ پاسخ

  لینک دانلود ایراد داره !!!!!! و صفحه مورد نظر را برای دانلود فایل نمیاره . لطفا پیگیری کنید

  • Nima Nani آذر ۱۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   برسی شد مشکلی نداشت مجدد برای دانلود تلاش کنید.

 • Kie Kie manam Tohi آذر ۱۴, ۱۳۹۸ پاسخ

  خسته نباشید ببخشید
  من الان تور رو نصب کردم اما هر چقدر روی لینک onion میزنم باز نمیشع چرا؟؟؟

  • نیما حسینی آذر ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود بر شما و تشکر
   احتمالا با محدودیت مواجه شده اید، می توانید اموزش حل مشکل تور را مشاهده کنید تا مشکل شما هم حل شود
   موفق باشید.

 • mahan_mk7 آذر ۲۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام شما از چه ویندوزی را برای انجام این شکل کار ها توصیه میکنید

  • نیما حسینی آذر ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   تفاوتی ندارد اما اگر از ویندوز استفاده می کنید بهتر است از اخرین نسخه سیستم عامل ویندوز استفاده نمایید.

 • رضا آذر ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام.خسته نباشین.میخواستم بدونم برای اجرای این اقدامات پروکسی مخصوصی نیز باید استفاده کرد یا نه فقط طبق فیلم پیش بریم؟

  • نیما حسینی آذر ۳۰, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود و تشکر
   خیر نیازی نیست کافیست طبق اموزش مراحل را انجام دهید.

 • Alex بهمن ۲۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  شما یکی از اسون ترین راهاشو گفتین گزاشتین بقیه راه ها یا پیچده ترینشون کدوما هستند

  • نیما حسینی اسفند ۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   برای استفاده از دارک وب این راه های زیادی است و ما راه های مختلفی را اموزش داده ایم، مورد پیچیده ای نیست که داخل اموزش اشاره نشده باشد، همچنین اموزش های دیگری هم داخل وب سایت در رابطه با این موضوع وجود دارد که با کمی جستجو می توانید ان ها را مشاهده کنید.
   موفق باشید.

 • D.C اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

  این نرم افزار tor رمز فایل نداره؟؟؟؟؟

  • نیما حسینی اسفند ۱۱, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   خیر

 • امیر اسفند ۱۳, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام من هرجایی میخونم دارک وب و دیپ وب جایی خوبی نیست حالا مثلا چند سایت مفید در دارک وب رو می گید

  • نیما حسینی اسفند ۲۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   درود
   اطلاعاتی که بدست می اورید را از منابع معتبر و تخصصی جمع اوری کنید تا دیدگاه اشتباهی از این موضوعات نداشته باشید، داخل اموزش هم موتور جستجو معرفی شد اما می توانید اموزش موتور های جستجو دیپ وب را هم مشاهده کنید.

 • shayan اسفند ۲۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  دانش مقدماتی که نداشتم جالب بود واسه من زبانش ناشناخته فونتام بهم ریختن ولی اونقدرم فرقی با گوگل نداره من که به عنوان youtube استفاده می کنم ولی فکر کنم تو اون سایتایی میرین امنیت نیست مثله کلید جهنم هست من که فکر نکنم ما فقط نوک کوه یخ رو ببینیم در اصل چیزی که باید رو می بینیم حالا زیر آب چه خبره ربطی به ما نداره اگه چیزیم باشه تو یوتوب گذاشته میشه ویدیو ساختگی ترسناک دیدم هالیوود فیلمشم ساخته که اونم ترسناک بود تو گوگلم هست
  sandbox ابزار جالبیه ولی نود ۳۲ همه دارن جلو دانلود رو می گیره نرم افزار تورنتم حذف می کنه کرک بازیا رو هم همینطور زیادی حساسه
  من متآسفانه گوگل کروم و مروگرایه مشابه واسم خراب شدن سایت باز نمی کنن فقط با فایرفاکس و تورم میشه وب گردی کرد

  • نیما حسینی فروردین ۱, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   اینکه می فرمایید با گوگل فرقی ندارد کاملا این موضوع اشتباه هست چرا که ساختار ، امنیت و … داخل این شبکه متفاوت است و حجم زیادی از دیتا ها در جهان داخل این شبکه است ، بسیاری از اطلاعاتی که شما داخل گوگل پیدا نمی کنید را هم می توانید داخل این شبکه به دلیل گستردگی بسیار زیادی پیدا کنید ، به طور کلی سطح امنیت در شبکه تور به دلیل استفاده از الگوریتم های پیچیده رمزنگاری و مخفی بودن ای پی ها و موارد دیگر که بحث گسترده ای دارد بسیار بالاتر است.
   همانطور که بسیاری از سایت ها داخل گوگل ممکن است فونت و ظاهر خوبی نداشته باشند داخل دارک وب و دیپ وب هم به همین صورت است.
   برخی از برنامه های امنیتی ESET هم دارای سندباکس هستند اما برای همه برنامه ها به دلیل محدودیتی که دارد نمی توان استفاده کرد و برای استفاده از شبکه تور هم نمی توانید از ان استفاده کنید و باید برنامه جداگانه برای سندباکس نصب کنید که اموزش ان داخل سایت موجود است و می توانید با کمی جستجو ان را پیدا کنید.

   موفق باشید.

 • ali.mallaki فروردین ۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  تو این موتور جستجو میشه فارسی جستجو کرد یا سایت فارسی هم داره ؟

  • نیما حسینی فروردین ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   بله سایت های فارسی هم هستند.

 • mmd فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام لینکی که برای تور گذاشتین بدرد نمیخوره تور توش نیس

  • نیما حسینی فروردین ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   بله متاسفانه لینک های دانلود حذف شده بود ، که مجدد لینک ها اصلاح شدند می توانید از لینک جدید استفاده کنید.
   موفق باشید.

 • supernova فروردین ۳۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام و درود برتو دوست عزیز آیا توی تور میشه اگه دنبال روش های اموزش هک هستی باید حتما آنیون رو سرچ کنیم؟

  • نیما حسینی اردیبهشت ۷, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   داخل موتور های جستجو می توانید مباحث مورد نیاز را جستجو کنید و مانند یک موتور جستجو معمولی از ان ها استفاده کنید.

 • الهام اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر ببخشید تو یه سایتی لینک مارکت های معروف دیپ وب رو گذاشته بود من با فایرفاکس بازشون کردم که البته نوشت صفحه در دسترس نیست میخواستم بدونم تا این حد هم منو در معرض هک قرار میده؟

  • نیما حسینی اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود بر شما
   شما اصلا به شبکه تور هم متصل نشدید مشکلی برای شما بوجود نمی اید.

 • بنب اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ

  سایت اصلی خود دارک وب چیه لینکش

  • نیما حسینی اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   دارک وب یک سایت نیست ، پیشنهاد می کنیم اموزش را کامل مشاهده کنید تا متوجه شوید و درک درستی از دارک وب داشته باشید.

 • الهام اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  ببخشید گفتید مشکلی به وجود میاد؟چه مشکلی یعنی؟:(

  • نیما حسینی خرداد ۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   با رعایت نکات امنیتی گفته شده مشکلی برای شما پیش نخواهد امد.

 • الهام خرداد ۶, ۱۳۹۹ پاسخ

  ببخشید من میخواستم پیام شمارو ریپلی کنم ولی هرچی روی پاسخ میزنم اتفاقی نمیفته ..شما در جواب سوال قبلی من که دو سه تا پیام بالا تره که پرسیدم با (مرورگر فایرفاکس لینک یک مارکت دیپ وب رو باز کردم ولی نوشت که صفحه در دسترس نیست حتی صفحه برام باز نشد بعد من میخواستم بدونم که در همین حد هم منو در معرض هک و مشکل قرار میده که شما پاسختون این بود”شما اصلا به شبکه تور هم متصل نشدید مشکلی برای شما به وجود می آید” که من استرس گرفتم و میخواستم بدونم چه مشکلی به وجود میاد؟:(

  • نیما حسینی خرداد ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود بر شما
   شما باید بر روی گزینه پاسخ بزنید و در بخش نظرات، دیدگاه خود را ارسال کنید به این صورت پاسخ شما ارسال می شود.
   از اشتباه تایپی پیش امده واقعا متاسفیم که باعث نگرانی شما شده ، همانطور که گفته شد شما متصل نبوده اید پس در نتیجه مشکلی برای شما بوجود نمی اید.

 • محمد جمشیدپور خرداد ۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام میشه ادرس اون سایتی که شکنجه میکنه رو بدید برم نگاه کنم؟

  • نیما حسینی خرداد ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   خیر متاسفانه شما باید خودتون سرچ کنید پیشنهاد هم نمی کنیم وارد این سایت ها بشید.

 • مهران خرداد ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  به نظرتون بهتر نیست با VPN برم که امنیت لوکیشن من هک نشه… VPN خریداری کردم و معتبره

  • نیما حسینی تیر ۱, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   نیازی به این کار نیست اینطوری ممکنه سرعتتون کند بشه.

 • par3a_666 تیر ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  چی بگم.
  وب سایتتون عاااااااالیه 😉

  • نیما حسینی تیر ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود بر شما
   مرسی از دیدگاه خوب شما
   موفق باشید.

 • dr_001 تیر ۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام ی چیزی بهتون بگم برای رد روم و این از چرت و پرتا داخل دارک وب نرید چون یک سایت رد روم بوده و اونم حذف شده و همه ی سایت ها اسکم هستن و کلاه برداری با پرداخت بیت کوین به شما هیچ چیزی نمیدهند یا ویدیو های از قبل
  ذخیره شده مطالب بسیار اموزشی هم در دارک نت هست دونبال اونا برید.

  • نیما حسینی تیر ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   بله سایت های اسکم زیاد هستند و نباید به ان ها هزینه ای پرداخت کرد و اصلا در این زمینه بهتره است که جستجو نشود چون واقعا فقط افرادی که دچار مشکلات روحی و روانی هستند ان ها را می بینند.
   اما محتوا های بسیار جامع دیگری هم وجود دارد که استفاده مفیدی خواهند داشت و می توان از ان ها به جهت مثبت استفاده کرد.

 • ایمان تیر ۱۲, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام، آیا نرم افزارهای تخصصی مثلاً مهندسی برق (یک نمونه SES CDEGS، آخرین نسخه یا نسخه ای که در ویندوز ۷ نصب بشه) با کرک که در اینترنت بصورت جستجوی معمولی توی گوگل پیدا نمی شه رو میشه در دارک وب یا دیپ وب پیدا کرد و دانلود کرد؟ اگه سایتهایی وجود داره که بسیاری از این نرم افزارهای تخصصی کمیاب رو مجانی برای دانلود قرار دادند، میشه این سایتها رو معرفی کنید؟ من هدفم یادگیری و کار با این نرم افزارها هست نه کار اجرائی، بنابراین نیاز به نسخه های اصلی لایسنس دار قانونی نیست که تو ایرانم پیدا نمیشه.

  • نیما حسینی تیر ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   از موتور های جستجو معرفی شده استفاده کنید و جستجو کنید درصورتی که وجود داشته باشند می توانید استفاده کنید و دقت داشته باشید برنامه های الوده و جعلی هم زیاد هستند و باید در با ایجاد یک ازمایشگاه امنیتی ان ها را برسی کنید.

 • AJ.Z تیر ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام واقعا ممنون ازتون خیلی چیز جالبی یاد گرفتم …..دربار‌ی چالش مومو هم میتونید توضیحی بدین….

  • نیما حسینی تیر ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود بر شما
   مرسی از نظرات خوبتون

 • حسن صابری مقدم تیر ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام اگر بخوایم به سایت های دارک وب بریم رد روم از اینجور داستانا باید چیکار کنیم ؟

  • نیما حسینی تیر ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   از موتور های جستجو قرار داده شده استفاده کنید و اموزش را هم کامل مشاهده نمایید.

 • Sayed تیر ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام
  برای اندروید کدام برنامه باید دانلود کنیم ممنون.

  • نیما حسینی تیر ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   از برنامه orbot استفاده کنید.

 • محمد تیر ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام برای دارک وب از وی ام ور بهتر استفاده کنیم یا tails
  و برای tails چند مورد از نکات امنیتی را می شود بگوید و چون خود تور امکان هک شدن و ردیابی هست .و نیازی نیست به همراه تور در tails چیزی دیگری هم فعال و اجرا کنیم مثل وی ام ور که به همراه تور فیلترشکن وسند باکس را اجرا می کنیم اونجا هم فعال و اجرا کنیم؟

  • نیما حسینی تیر ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   شما می توانید از Tails در ماشین مجازی استفاده کنید که از نظر امنیتی خیالتون راحت باشد.

 • Milad مرداد ۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سایت های ایرانی در دارک وب؟!!

  • نیما حسینی مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   بله چرا که نه.

 • هانی مرداد ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  درود بر شما
  اطلاعات مفیدی بودن ولی میخواستم بدونم که یک صفحه دارک وب در مرورگر عادی ب اسم ********** وجود داره که به راحتی قابل استفاده هست
  اون به چه صورتیه؟اصله؟

  • نیما حسینی شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   بسیاری از سایت ها هم از طریق دارک وب هم از طریق شبکه عادی قابل دسترس هستند مثل فیسبوک.

 • محمد مرداد ۳۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید من انواع موتور جستجو های دارک وب فارسی میزنم ارور میده چطوری سایت های ایرانی را می شود سرچ یا بیدا کرد ممنون

  • نیما حسینی مرداد ۳۱, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود و تشکر
   از موتور های جستجو دیگری استفاده کنید.

 • امین مرداد ۳۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  مطالب فوق العاده مفید بود
  دستتون درد نکنه ک اینجور مطالبی رو در اختیار مردم قرار میدین
  تشکر از زحمات شما و تیمتون

  • نیما حسینی مرداد ۳۱, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود بر شما
   مرسی که با نظرات خوبتون به ما انرژی میدید.

 • امیر مهدی شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام ساایت سرچ شده باز نمیشه

  و میگهRequest timed out while loading page

  • نیما حسینی شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   در زمانی دیگر مجدد تست کنید.

 • محمد شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام وقتی سرچ میکنم چیزی رو نمیاره و میگه بزن روی Search for کالی لینوکس
  میخوام بدونم به دارک وب وصل هستم یا نه

  • نیما حسینی شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود برای تست از طریق شبکه تور وارد یک سایت معمولی شوید و برسی کنید ای پی شما تغییر کرده است یا خیر و در صورتی که درست بود می توانید از موتور های جستجوی دیگری استفاده کنید.

 • soheil شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام اگه میشه مرورگر تور رو به ایمیلم بفرستید . لینک شما تو گوگل درایوه که میگه دیگه وجود نداره

  • نیما حسینی شهریور ۳۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود بررسی شد لنیک مشکلی نداشت و فایل ها به درستی در آن قرار داشته اند.

 • Mr.m شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  من قبلا تو لپ تاپ مرورگر تور رو که معرفی کردید داشتم و هنوز دارم…..من باهاش وارد onion link شدم ……..و بعد سرچ کردم dark web با این روش میشه وارد دارک وب شد؟

  • نیما حسینی شهریور ۳۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود ممکن از این طریق هم لینک هایی از سایت های دارک وب پیدا کنید به طور کلی شما باید لینک ها را از قبل داشته باشید تا وارد وب سایت های دارک وب شوید.

 • Mahya مهر ۲۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  ببحشید چرا سایت ها برای من باز نمیشه.

  بخواطر اینه ک با گوشی واردش میشم؟

  • نیما حسینی آبان ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   احتمال دارد شبکه تور شما متصل نشده باشد و نیاز به bridge داشته باشید.

 • حمیدی مهر ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام با برنامه های تغیر ای پی و از طریق موزیلا فایرفاکس از طریق گوشی میشه وارد دارک وب و دیپ وب شد؟؟لطفا جواب بدین خیلی ضروریه

  • پن‌تست‌کور آبان ۲, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   خیر نمی توانید.

 • حمیدی مهر ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام.
  حس میکنم گوشیم هک شده چون ازطریق فایرفاکس پیغام میاد که مرورگرتان از دوربین استفاده میکند.یعنی ممکنه از طریق فایرفاکس که به ای پی های دیگری متصل شدم و وارد سایت شدم و ….دوربین یا گوشیم هک شده باشه!؟تورو خدا جواب بدین خیلی ضروریه

  • نیما حسینی آبان ۳, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   از تنظیمات مرورگر بررسی کنید ببنید به چه وب سایت هایی اجازه دسترسی به دوربین داده اید و دسترسی را از ان ها بگیرید مشکل حل خواهد شد.

 • امیر مهر ۲۷, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  همه سایتا رو گشتم بهترین توضیح رو شما داده بودین
  فقط میشه یه مطلب هم درباره چالش مومو بزارین واقعا خیلی مهمه که بدونم

  • نیما حسینی آبان ۲, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود و تشکر
   در صورت امکان قرار می گیرد.
   موفق باشید.

 • امیر آبان ۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام ممنون از آموزش خوبتون من خواستم وارد دارک وب بشم و ویندوزی روی ویم ویر ریختم و از تور و وی پی ان و sandbox استفاده میکنم و یک فایروال و آنتی ویروس قوی روی ویم ویر زدم میخوام بدونم با این همه احتیاط امکان هک وجود داره؟

  • نیما حسینی آبان ۱۷, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   به هر حال امنیت ۱۰۰% اما با مواردی که فرمودید امنیت شما در حد بسیار بالایی است و امکان نفوذ کمتری وجود دارد.

 • LuCiFeR آبان ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام میخواستم بدونم وقتی یه کالایی رو از دارک وب یا دیپ وب سفارش میدیم چجوری بدستمون میرسه
  یا اصلا میرسه؟

  • نیما حسینی آبان ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   به هر حال فروشگاه های کلاهبرداری زیاد هستند و در صورت ارسال هم راه های مختلفی برای خود دارند که بیشتر این موارد در خارج از ایران هستند.

 • سارا آبان ۲۴, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من اتفاقی سرچ کردم onionwiki و وارد یک سایت شدم که توی گزینه هاش نوشته بود دیپ وب و دارک وب ایا خطری منو تهدید میکنه؟خیلی نگرانم

  • نیما حسینی آبان ۲۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   نگران نباشید مشکلی نیست.

 • اmیr آبان ۲۹, ۱۳۹۹ پاسخ

  درود بهتون مطالب جالبی بود

  با استفاده از tor آدرس ip ها مخفی میمونه؟
  پیدا نشدن این سایت ها به سئو ربطی داره؟
  شما این مطالبو چجوری پیدا میکنین و یاد میگیرین!؟به ما هم معرفی کنید منابع اطلاعاتی مفید را .

  سپاس

  • نیما حسینی آبان ۳۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود بر شما
   بله با چندین لایه سرور دیگر این اتفاق می افتد.
   بسیاری از منابع ما به صورت تجربی هستند و ما این اموزش ها را از طریق پن تست کور در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

 • مهدیه آذر ۱, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام
  با تور یا orbot
  از طریق مرورگرهای معمول مثله فایرفاکس و …میشه وارد دارک وب و دیپ وب شد؟؟؟

  • نیما حسینی آذر ۷, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   بله.

 • امیر آذر ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام تور جدید تغییر کرده محتواش؟

  • نیما حسینی آذر ۱۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   متوجه منظور شما نشدم تور یک شبکه امن است و محتوا ارتباطی با ان ندارد.

 • Hollyia آذر ۱۶, ۱۳۹۹ پاسخ

  بسیار عالی👏👏👏👏

 • shahpas_paer آذر ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام مورگر تور حال و هوای اش عوض شده و نمیتونم وارد درب وب بشم میشه یک بررسی بکنین و نسخه ی جدید رو بریزید و یک توضیح بدهید؟

  • نیما حسینی آذر ۲۱, ۱۳۹۹ پاسخ

   درود
   تغییر زیادی نداشته است پیشنهاد می کنیم آموزش حل مشکل تور را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد