ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو

ورود به دارک وب

ورود به دارک وب | این اموزش برای علاقه مندان برای اشنایی با دارک وب و دیپ وب است که می توانند به صورت امن وارد ان شوند در ادامه با ما همراه باشید.

ورود به دارک وب

دارک وب چیست ؟

دارک وب در کلمه به معنی وب تاریک است در این مجموعه وب سایت هایی وجود دارند که قابل شناسایی و ردیابی از طریق ip نیستند ، به طور کامل تر در دارک وب ، وب سایت هایی که دیده می شوند از دامنه هایی استفاده می کنند که ای پی سرور ان نامشخص است؛ اما راه هایی برای پیدا کردن ان ها وجود دارد که به راحتی گفتن ان نیست و کمی باید حرفه ای عمل کرد. در دارک وب موتور های جستجو عادی قابلیت ایندکس صفحات ان را ندارند و با روش های دیگری جستجو و استفاده می شوند که در ادامه این اموزش ورود به دارک وب به ان ها می پردازیم.

یکی از دلیل های مخفی بودن در این شبکه امن این است که از شبکه Tor استفاده می کند که در ان تمامی اطلاعات به صورت رمزنگاری شده با الگوریتم های  بسیار قدرتمند محافظت می شوند که باعث حفظ امنیت کاربر می شود، پسوند دامنه ها در این شبکه ها به صورت .onion است و اغلب نام دامنه ها به صورت رندوم هستند مگر در موارد خاص مانند فیسبوک که به صورت زیر است.

facebookcorewwwi.onion

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو

دیپ وب چیست ؟ و تفاوت ان با دارک وب چیست ؟

دیپ وب و دارک وب تفاوت چندانی ندارند DarkWeb زیر مجموعه دیپ وب است ؛ با این تفاوت که صفحات دارک وب به طور کلی در هیچ موتور جستجویی یافت نمی شوند و بسیاری از وب سایت ها در ان با هدف مخفی و غیر قابل رهگیری بودن در انجا فعال هستند به همین دلیل بسیاری از هکر ها و خلاف کار ها از ان استفاده می کنند تا امنیت خود را حفظ کنند و یک فضای امن و غیر قابل کنترل داشته باشند.

اما از ان جایی که حجم بزرگی از اطلاعات در دنیا در این شبکه قرار دارد با ورود به دارک وب و دیپ وب می توان به اطلاعات کاربردی و مفیدی دست پیدا کرد که در شبکه اینترنت معمولی نمی توان به ان ها دسترسی داشت درواقع این شبکه بسیار امن مانند یک چاقو بوده که هم میتوان از ان استفاده درست داشت و هم غلط .

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو

ایا با وارد شدن به دارک وب خطر امنیتی برای ما دارد؟

از ان جایی که در شبکه دارک وب بسیاری از هکر ها و متخصصان وجود دارند می توانند با روش های مختلفی مشکلات امنیتی جدی به وجود اورند برای مثال ممکن است اسیب پذیری و اکسپلویت های 0day برای این شبکه و مرورگر های ان وجود داشته باشد که هنوز به صورت عمومی منتشر نشده باشد و باعث ایجاد مشکلات امنیتی شوند، با این حال نمیتوان به صورت 100% گفت که با ورود به این شبکه دچار مشکل امنیتی می شوید یا خیر چرا که به طور کلی خود این شبکه با هدف بالا بردن امنیت ایجاد شده است.

  i2p چیست ؟ + اموزش نصب و استفاده

اما برای استفاده امن از ان راه هایی وجود دارد که تا حد زیادی به امنیت شما کمک می کند تا با امنیت بیشتر وارد این شبکه بسیار امن و جالب شوید، پیشنهاد میکنیم قبل از ورود حتما نکات امنیتی زیر را در نظر بگیرید تا با حداقل امنیت وارد شوید.

 • وارد سایت های نامعتبر و ناشناخته نشوید
 • از الوده نبودن فایل های دانلود شده مطمئن شوید 
 • هنگام ورود امنیت سیستم خود را بالا ببرید
 • درصورتی که از ویندوز استفاده می کنید اموزش هک ویندوز و امنیت را مشاهده کنید
 • برای استفاده از شبکه TOR از ابزار های معتبر استفاده کنید
 • تا حد امکان از دانلود فایل های نامطمئن از این محیط خوداری کنید
 • وبکم خود را غیر فعال کنید یا روی ان را بپوشانید
 • میکروفون ذستگاه  را غیر فعال کنید

چه کار هایی در دارک وب انجام می شود ؟

خرید و فروش انواع سلاح ، اسلحه و سفارش ادم کشی

در در این شبکه امن فروشگاه های اینترنتی وجود دارند که انواع اسلحه و هر چیز غیر قانونی دیگری را برای فروش قرار می دهند و تا به حدی اینموارد وجود دارند که می توانید با پرداخت پول اغلب با بیت کویین سفارش یک قاتل بدهید، یعنی یک نفر را برای قتل استخدام کنید که خوشبختانه این موارد در ایران بسیار کمتر از کشور های دیگر در فضای دارک وب  دیده می شود البته باید گفتنی است که برخی از این وب سایت ها کاملا کلاه برداری بوده و فقط هزینه را با روش های مختلف از کاربران خود دریافت می کنند.

اذیت و ازار کودکان و شکنجه به صورت زنده

در برخی از وب سایت های دارک وب دیده می شود که برخی از ان ها با دریافت پول بصورت زنده از شکنجه کودکان و ادم های دیگر تصویر برداری می کنند حتی کاربری که پول پرداخت کرده می تواند انواع روش های شکنجه را به انتخاب خود بگذارد تا به صورت کاملا زنده انجام دهند. برخی دیگر از این سایت ها فقط با استفاده از دعوت نامه امکان اجازه ورود می دهند که دریافت ان ها به صورت کاملا خصوصی بوده و اطلاعات دقیقی در این مورد در دسترس نیست پیشنهاد می کنیم از این فضای حتی برای کنجکاوی هم در رابطه با این موضوعات جستجو نکنید چرا که می تواند تاثیرات منفی بسیار زیادی بر روی شما بگذراد.

از استخدام هکر تا ساخت اسناد و مدارک جعلی

در این شبکه امن همانطور که گفته شد هکر های بسیار حرفه ای و متخصصی وجود دارند که از این فضا برای بدست اوردن پول به صورت کلاه سیاه استفاده می کنند، به این صورت که حتی کاربرانی که وارد می شوند می توانند یک هکر استخدام کنند تا هر پروژه که می خواهید را برای نفوذانجام دهند مانند نفوذ به یک وب سایت ، کامپیوتر ، موبایل و …

  بدست آوردن IP اصلی سرور هایی که با WAF محافظت می شوند

اما موضوع در اینجا تمام نمی شود حتی می توان در دارک وب انواع اسناد جعلی را با پرداخت پول دریافت کنید به طوری که با اصل ان قابل تشخیص نباشد که به همین خاطر این فضای مسموم اینترنت باعث مشکلات برای بسیاری از افراد شده است.

ورود به دارک وب

برای ورود به دارک وب چندین راه وجود دارد که ما ساده ترین ان را برای درک و بهتر و اسان بودن ان اموزش می دهیم ، در ابتدا نیاز به مرورگر Tor دارید این مرورگر بر پایه مرورگر فایرفاکس است که بعد از استفاده از ان تفاوت چندانی در ظاهر ان با فایرفاکس اصلی نخواهید دید.

فایل برنامه تور را دانلود کنید و در ویندوز خود نصب کنبد.
بعد از اتمام نصب بر روی ایکن Tor ظاهر شده در دسکتاپ کلیک کنید.
منتظر باشید تا اتصال برقرار شود و وارد مرورگر شوید.
در صورتی که از سمت isp َما محدودیت ایجاد شده است اموزش حل مشکل تور را مشاهده کنید.
حال بعد از ورود کافیست ادرس سایت مورد نظر خود را وارد کنید.


در صورتی که می خواهید در موتور های جستجو سایت های مورد نظر خود را در دیپ وب پیدا کنید

میتوانید از ادرس موتور جستجو زیر استفاده کنید :

http://onion.link/

ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو


در صورتی که به موتور های جستجوگر بهتر و بیشتری نیاز دارید داخل بخش نظرات اعلام کنید تا قرار بگیرد 
حال با ورود به دیپ وب و جستجو در سایت های ان می توانید در بسیاری از موارد مطالب بیشتری را پیدا کنید و استفاده مفیدی داشته باشید در همانجا جستجویی برای دارک وب انجام دهید تا از طریق سایت های دیپ وب ادرس سایت های دارک وب را پیدا نمایید.

نکته : برای مشاهده موتور های جستجو بیشتراموزش معرفی موتور های جستجو دیپ وب را مشاهده نمایید.
 

ویدیو اموزشی

خلاصه اموزش

شبکه تور یک شبکه رمزنگاری شده و امن است که با پروتکل ها و ساختار خود با استفاده از چندین لایه سرور برای هر کاربر فضای امنی را تشکیل می دهد که در این فضا وب سایت هایی وجود دارند که از طریق موتور های جستجو ساده قابل دسترس نیستند و موتور های جستجو خاص خود را دارند که به ان ها دیپ وب می گویند اما وب سایت های دیگری هم در این فضا وجود دارند که حتی از طریق موتور های جستجو موجود درون شبکه تور هم قابل دسترس نیستند و اغلب برای کار های غیر قانونی هستند که به ان ها دارک وب می گویند و باید برای ورود به ان ها از قبل با ادرس وب سایت های ان ها اشنا باشید و یا به شما معرفی شده باشد.

دانلود Tor برای تمامی سیستم عامل ها 


دانلود


امیدواریم این اموزش مفید واقع شده باشد موفق و پیروز باشید.

4.3/5 (9 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور ، مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت

مطالب مرتبط

CTF چیست

مسابقات CTF چیست ؟

در این قسمت از آموزش قصد داریم به سوال CTF چیست پاسخ دهیم و شما را با مسابقات CTF و چالش های این مسابقه آشنا کنیم. 0/5 (0 نظر)   امنیت اندروید خود را به صورت دقیق برسی کنید

۸۳ دیدگاه در “ورود به دارک وب با توضیحات آموزشی کامل + ویدیو”

 • meysamartii56 نوامبر 12, 2018 پاسخ

  ممنون از اطلاعات مفید وکاربردیتون

  • Nima Nani نوامبر 13, 2018 پاسخ

   خواهش میکنم موفق و پیروز باشید

 • HERO30 نوامبر 14, 2018 پاسخ

  سلام.خیلی ممنون.اگرمیشه سایت های مناسبشو معرفی کنید.ممنون

  • Nima Nani نوامبر 14, 2018 پاسخ

   درود
   موتور جستجو معرفی شده و میتوانید ادرس ان را بزنید و مانند گوگل در ان سایت های مورد نظر خود را پیدا کنید
   موفق باشید

 • sasao42 دسامبر 23, 2018 پاسخ

  با سلام
  سوالی خدمت شما داشتم
  چرا نام سایت هایی که با پسوند onion در شبکه تور وجود دارند درهم ریخته و بدون معنی هستند؟ میشه علتش رو توضیح بدید!؟
  میخواستم اگر امکان داره یک لینک آموزش درباره نحوه عملکرد شبکه تور در حفظ امنیت معرفی کنید خیلی جستجو کردم ولی اکثر توضیحات در سایت ها خیلی سنگین بودن و خیلی برام قابل فهم نبود
  ممنون میشم

  • Nima Nani دسامبر 25, 2018 پاسخ

   درود
   بله حتما یک اموزش کامل درباره این موضوع در صورت امکان قرار خواهیم داد موفق باشید

 • sasao42 دسامبر 23, 2018 پاسخ

  یک سوال دیگه خدمت شما داشتم
  خود شما برنامه ای به نام sandbox رو معرفی کردید که گفتین قبل از وارد شدن به محیط دارک وب بهتر است تور را با این برنامه اجرا کنیم تا خطر کمتری ما رو تهدید کنه؟؟!!!!
  اگر مرورگر تور امنیت بالایی داره و در حفظ اطلاعات گیرنده و فرستنده و نا مشخص بودن آن ها خیلی خوب عمل میکنه پس چرا باید قبل از وارد شدن به تور و سایت های .onion امنیت کامل سیستم رو برقرار کنیم تا هک نشیم؟؟ اصلا چی جوری و با چه روشی امکان داره با این امنیت بالای تور هک بشیم؟؟

  • Nima Nani دسامبر 25, 2018 پاسخ

   امنیت در هیچ زمان ۱۰۰% نبوده است و باید سعی کنید امنیت خود را با روش هایی که گفته شده تا حدی بالا نگهدارید
   به هر حال در دنیای اینترنت باگ ها و اسیب پذیری هایی وجود دارند که حتی به صورت عمومی منتشر نشده اند برای نمونه اسیب پذیری های اخر مرورگر تور را میتوانید از بخش اخبار مشاهده کنید

 • M.R فوریه 22, 2019 پاسخ

  سلام،مگه دارک وب شبکه خلافکاران و بدون ردیابی نیستش پس چطور انقدر راحت به شما اجازه دادن تا راه ورود به اون رو به این صراحت بگین?این مسئله کمی عجیب نیست?من کمی گیج شدم!

  • Nima Nani فوریه 24, 2019 پاسخ

   درود
   خیر دارک وب یک شبکه امن هستش و انواع سایت ها با کاربری متفاوت وجود دارد و فقط برای یک قشر خاص مانند خلافکار ها نیست
   مسئله پیچیده ای نیست شبکه امن و رمزنگاری شده ای است که در دسترس است

 • THUNDER_R مارس 7, 2019 پاسخ

  سلام
  من در دارک وب مورد نفوذ قرار گرفتم و اطلاعاتم تا جایی هک شد
  اطلاعاتم خیلی برام مهم نیست چون دوباره پسوورد نویسی کردم و با اینکه میدونم بعد از اینم باز هم برای فروش و استفاده قرار میگیرن فقط خواستم بدونم مشکل جانی منو تهدید میکنه ؟؟

  • Nima Nani مارس 8, 2019 پاسخ

   درود
   خیر مشکلی از این نظر براتون پیش نمیاد ، دفعات بعد در هنگام استفاده هر فایلی را دانلود و اجرا نکنید و از سند باکس استفاده کنید

 • حبیب رضایی مارس 22, 2019 پاسخ

  خوبه

 • Mab مارس 25, 2019 پاسخ

  سلام.
  من tails رو روی مجازی ساز ریختم و قبل از اینکه مجازی ساز رو باز کنم vpn زدم.
  فقط هم به قصد بازدید سایت ها میخام وارد دیپ و دارک وب بشم و کلا هیچ اطلاعاتی رو منتشر نمی کنم.
  ———————————————————————————————————————————–
  الان حداکثر امنیت رو برای ورود دارم؟
  میخام قبل ورود، مطمعن باشم که مشکلی پیش نمیاد.

  • Nima Nani مارس 28, 2019 پاسخ

   درود بله مشکلی وجود ندارد با خیال راحت وارد شوید اما امنیت هیچگاه ۱۰۰% نخواهد بود

 • ALISA8150 آوریل 10, 2019 پاسخ

  سلام
  من همه اونارو گفتید کردم
  الان چظوری باید به دارک وب رفت
  باید تو تور چی بزنیم تا سایت دارک وب بیاد

  • Nima Nani آوریل 14, 2019 پاسخ

   درود
   دوست عزیز اموزش را کامل مطالعه نکردید
   داخل تور باید موتور جستجو های معرفی شده را وارد کنید و سایت های مورد نظر خود را پیدا کنید

 • amir آوریل 28, 2019 پاسخ

  واس گوشی های اندروید هم توضیح میدید لطفا چون با کامپیوتر نمیتونم وارد شم

  • Nima Nani می 2, 2019 پاسخ

   درود
   برای استفاده در موبایل هم بسیار ساده است کافیه برنامه ان را دانلود کنید که در کانال پن تست کور هم قرار داده ایم و سپس ان را نصب کنید یک گزینه start دارد ان را بزنید کل دستگاه خود را تونل کنید

 • hooseinn_graphist96 ژوئن 6, 2019 پاسخ

  سلام ببخشید دارک وب چجوری بریم این دیپ وب بود ممنون

  • Nima Nani جولای 11, 2019 پاسخ

   درود
   اموزش ویدو ای را مشاهده کنید کاملا متوجه میشوید
   موفق باشید

 • Ali ژوئن 21, 2019 پاسخ

  سلام مطالب مفید بود و عالی در واقع من بدون هیچ گونه نرم افزار محافظی رفتم تویه دیپ وب
  فایلی چیزی رو دانلود نکردم و فقط فک کنم یه سه یا چهارتا سایت با موضوع match fixed یا همون تبانی به زبون خودمون تایپ کردم و زقتم فایلی چیزی هم دانلود نکردم
  الان من مشکل هکی جانی مالی چیزی برام پیش میاد ؟؟

  • Nima Nani جولای 11, 2019 پاسخ

   درود
   خیر دوست عزیز شما وارد سایت های معمولی هم میشوید احتمال پیش امدن مشکل بسیار کم است در زمانی که با شبکه تور هستید امنیت شما بسیار بالا تر است نسبت به زمانی که از اینترنت به صورت عادی استفاده میکنید
   موفق باشید

 • اشکان ژوئن 30, 2019 پاسخ

  سلام خسته نباشید من داخل tor لینک موتور onion رو میزنم ولی بالا نمیاد مشکل از چیه؟

  • Nima Nani جولای 11, 2019 پاسخ

   درود
   ممکن است ادرس موتور جستجو ای که وارد کرده اید اشتباه باشد از موتور های جستجو دیگر استفاده کنید

 • نصیر جولای 1, 2019 پاسخ

  ببخشید اگر هک بشیم گوشی سالم میمونه چون برام خیییلی مهمه پول ندارم و گوشیم دارای سند در سیم کارتم هست که اگر سیم کارت بسوزه گوشی قابل فروش نیست!!!!! ایا خراب میشه ؟؟

  • Nima Nani جولای 11, 2019 پاسخ

   درود
   دوست عزیز قرار نیست بعد از هر هک شدنی دستگاه شما اسیب فیزیکی ببنید اما باید امنیت خود را تامین کنید

 • نصیر جولای 1, 2019 پاسخ

  ی سوال دیگه ایا تو دارک وب اموزش هک یا نرم افزار وای فای هم هست

  • Nima Nani جولای 11, 2019 پاسخ

   درود
   داخل اموزش دارک وب همه این مسائل گفته شده است. بله شما میتوانید بسیاری از مطالب را از دارک وب جستجو و مشاهده کنید

 • نصیر جولای 1, 2019 پاسخ

  تایلز چیه مجازی ساز چیه؟

  • Nima Nani جولای 11, 2019 پاسخ

   درود داخل سایت اموزش های ان ها قرار داده شده و نمیتوان در بخش نظرات این موضوع گسترده را توضیح داد
   میتوانید در سایت جستجو کنید

 • نصیر جولای 1, 2019 پاسخ

  و من که چیز خاصی ندارم هک شدنم چه سودی برا هکرا داره

  • Nima Nani جولای 11, 2019 پاسخ

   درود
   این چیزی که فرمودید کاملا اشتباه است چون اهداف هکر ها متفاوت است و ممکن است اتفاقی برای شما پیش اید که جبران ناپذیر باشد

 • سورنام جولای 8, 2019 پاسخ

  سلام ایا با گوشی اندروید هم میشه رفت ب سایت دارک وب

  • Nima Nani جولای 11, 2019 پاسخ

   درود بله میتوانید از برنامه orbot استفاده کنید که در کانال تلگرامی ما قرار داده شده است و میتوانید از ای دی زیر برای ورود به کانال تلگرام PentestCore استفاده کنید
   @PentestCore

 • پوریا جولای 17, 2019 پاسخ

  لینک دارک وب نیست خدایااا

  • Nima Nani آگوست 16, 2019 پاسخ

   درود
   دوست عزیز اموزش را کامل مشاهده کنید بعد دیدگاه بگذارید لطفا لینک موتور جستجو قرار داده شده است

 • . جولای 19, 2019 پاسخ

  سلام
  من نتم کمی ضعیف هستش و نمیدونم اگه نت ضعیف باشه امکان هک شدن هستش یا نه ؟

  • Nima Nani جولای 23, 2019 پاسخ

   درود
   دوست عزیز سرعت کم هیچ ربطی به امنیت شما ندارد

 • زهرا آگوست 7, 2019 پاسخ

  من در تبلت خودم دارم سعی میکنم مراحلی که گفتید را طی کنم.
  برای امنیت، WebApps را نصب کردم؛ آخه در play store نوشته بود WebApps Sandboxed Browser. اما کار باهاش عجیبه؛
  نمیدونم اصلا روشن هست یا نه!؟..
  بعد Orbot را نصب کردم؛ اونم گیج کننده هست. اون پایین کلید browser که اصلا خاموشه، نمیشه کاریش کرد. v**** داره که روشنش کردم. bridges داره که نمیدونم چیه!؟.. یجایی هم داره که کشورها رو داره که من world را انتخاب کردم. تنظیماتشو نمیدونم چیکار باید بکنم!
  کلا یا نوشته orbot is starting.. و کلی طول میکشه که بعد نمیدونم چی میشه که مینویسه Notice: Bootstrapped 10%: Finishing handshake with directory server که نمیدونم باید چیکار کرد؟..
  میشه لطفا قشنگ برام توضیح بدین

  • Nima Nani آگوست 16, 2019 پاسخ

   درود
   گزینه bridges را خاموش کنید در قسمت apps باید برنامه هایی که میخواهید ترافیکشان ار TOR عبور کنید انتخاب کنید و تیک ان ها را بزنید سپس اگر کشور خاصی مد نظر شما هست ان را انتخاب کنید و start بزنید بعد از ۱۰۰% شدن اتصال برقرار میشود

 • beh آگوست 28, 2019 پاسخ

  سلام من تور رو دانلود و نصب کردم ولی اصلا از همون اول وصل نمیشه. چرا؟؟؟؟؟؟؟

  • Nima Nani سپتامبر 2, 2019 پاسخ

   درود
   متاسفانه در بعضی isp ها در بازه زمانی کوتاهی شبکه تور را محدود میکنند اما نگران نباشید راه هایی برای دور زدن وجود دارد که در اموزش های بعدی خواهیم گفت

 • ممد سپتامبر 16, 2019 پاسخ

  سلام من میخام در دارک وب یا همون انیون بازی های تبانی فوتبال رو پیدا کنم باید چی سرچ کنم؟

  • Nima Nani اکتبر 2, 2019 پاسخ

   درود
   موتور های جستجو معرفی شده برای هر سرچی که در نظر دارید میتوانید مانند گوگل در ان جستجو نمایید

 • Madamin سپتامبر 18, 2019 پاسخ

  سلام خسته نباشید
  اگه میشه چندتا موتور دیگه معرفی کنید

  • Nima Nani سپتامبر 30, 2019 پاسخ

   درود تشکر
   داخل این اموزش متاسفانه امکانش نیست موتور های جستجو بیشتری معرفی کنیم اما با جستجو در سایت میتوانید پست معرفی موتور های جستجو دیپ وب را مشاهده کنید که تعداد بیشتری در ان معرفی شده است
   موفق باشید

 • paham.a.2579 اکتبر 8, 2019 پاسخ

  با عرض درود و خسته نباشید.تور برای من فقط با تغیر ای پی جواب میده.مشکل چیه؟

  • Nima Nani اکتبر 17, 2019 پاسخ

   درود و تشکر از شما
   متاسفانه برخی از isp های داخلی این سرویس را قطع کرده اند برای استفاده حتما از bridge استفاده کنید تا اتصال مجدد امکان پذیر باشد

 • Dfgvv اکتبر 8, 2019 پاسخ

  پس چرا نمیشه دانلود کرد هیچ نرم افزار توری نیست

  • Nima Nani اکتبر 17, 2019 پاسخ

   درود
   لینک تصحیح شد از اطلاع شما سپاس گذاریم

 • احسان اکتبر 15, 2019 پاسخ

  عزیز این موتور جستجوگر شما با گوگل کروم هم باز میشه! بعد از اون به همه سایت هایی که با همون پسوند گفتید باز با گوگل کروم قابل مشاهده بود!
  تو اکثر سایتا رفتم چیز عجیبی نبود که بشه بهش گفت دارک وب

  • Nima Nani اکتبر 17, 2019 پاسخ

   درود
   خود این موتور جستجو به صورت کلی در در شبکه تور فقط قابل استفاده نیست شما در شبکه اینترنت خود هم میتوانید از ان استفاده کنید کاری که این موتور جستجو انجام میدهد در اخر پسوند های هر ادرس یک .link اضافه میکند و وب سایت ها را نمایش میدهد اما اگر .link را حذف کنید از طریق شبکه تور میتوانید سایت را مشاهده نمایید که امنیت بالاتری هم خواهید داشت

 • رسام اکتبر 16, 2019 پاسخ

  سلام شما با دارک وب کار می کنید می شود چندتا کتابی یا پی دی افی در مورد کلا دارک وب و دیب وب اگه می شود معرفی کنید وبه جز تور اپ دیگری که قوی تر باشد سراغ دارید چون خود اپ تور میگم قابل هک هست و کلا برای رفتن موارد بیشتر هم هست انجام دهیم حداقل امنیت بیشتری ایجاد شود.
  چندتا سایت خوب که وقتی وارد میشویم یا فایلی میخواهیم دان کنیم آلوده نباشه که بابت یک فایل خودمون هک بشیم و درمورد آموزش هک وساخت ویروس وراه های مقابله با هک های مختلف معرفی کنید ممنون

  • Nima Nani اکتبر 18, 2019 پاسخ

   درود
   برای وارد شدن به این شبکه به غیر از تور میتوانید از i2p استفاده نمایید که اموزش ان در سایت قرار داده شده است
   فرمودید برنامه تور امن نیست این حرف کاملا اشتباه است هیچ برنامه ای امنیت ۱۰۰% ندارد اما این برنامه از امنیت بالایی برخوردار است و درصورت کشف حفره امنیتی سریعا در ان رفع میشوند
   در رابطه با موضوع اخری که برای اموزش ها گفتید اموزش های زیادی داخل سایت است که میتوانید با کمی جستجو مشاهده نمایید

 • رسام اکتبر 20, 2019 پاسخ

  سلام
  ۱_از کجا می شود فهمید در دارک وب سایتی معتبر هست یا کلاه برداری
  ۲_چه ابزار هایی پیشنهاد میدید که هنگام استفاده از تور استفاده کنیم
  ۳_چطوری بفهمیم فایلی که دانلود کرده ایم آلوده هست یانه
  ۴_ و از محیط دانلود نکنیم یعنی چی و چیکار باید بکنیم
  ۵_ بعضی از ویدیو ها ویا عکس ها و…. ظاهرش ویدیو هست ولی باطنش کد مخرب هست حالا چه دانلود کنیم چه آپلود از کجا می شود فهمید
  ممنون میشم پاسخگو باشید

  • Nima Nani اکتبر 25, 2019 پاسخ

   درود
   ۱- معیار خاصی برای تشخیص وجود ندارد
   ۲- میتوانید در کنار تور سندباکس هم استفاده کنید اما باز هم ابزار ها باید متناسب با نیاز شما باشد
   ۳ و ۴ – فایل های مطمئن دانلود کنید و حتما اسکن انجام دهید که فایل ها الوده نباشند
   ۵ – بهترین کار اسکن با انتی ویروس های انلاین است اما میتوانید برای اجرا فایل ها از مجازی ساز ها یا سندباکس استفاده کنید

 • عارف اکتبر 27, 2019 پاسخ

  درود
  من با خودتون چجوری میتونم ارتباط داشته باشم؟ اینستارو دیدم بستین ظاهرا…کانال تلگرام که ندیدم ادمین ادرس داده باشه. ممنون میشم اگه پاسخ بدین برام خیلی مهمه.

  • Nima Nani نوامبر 6, 2019 پاسخ

   درود
   ادرس پیج و کانال در بالای سایت قرار داده شده است برای ورود به کانال تلگرام ما میتوانید به ایدی @PentestCore مراجعه نمایید
   برای ارتباط با ما میتوانید از بخش تماس با ما استفاده کنید توجه داشته باشید سوالات اموزشی فقط از طریق دیدگاه پاسخ داده میشوند.

 • rezakbr نوامبر 6, 2019 پاسخ

  tor dg nmiyare bala

  • Nima Nani نوامبر 15, 2019 پاسخ

   درود
   بله از سمت isp محدود شده و میتوانید برای حل مشکل از bridge استفاده کنید.

 • BLACKGAMER12 نوامبر 26, 2019 پاسخ

  سلام من میخواستم بدونم ایا اگه از دارک وب یا دیپ وب چیزی رو دانلود کنیم که باعث هک شدنمون بشه یعنی ابزار هکینگ باشه و اونو با سند باکس اجرا کنیم ایا بازم خطری ما رو تحدید میکنه یا سند باکس میتونه امنیتمون رو تضمین کنه

  • Nima Nani نوامبر 30, 2019 پاسخ

   درود
   امنیت هیچگاه ۱۰۰% و یا تضمینی نیست اما سندباکس تا حد زیادی میتواند برای بالا بردن امنیت شما مواثر باشد شاید روش هایی هم برای دور زدن سند باکس ها وجود داشته باشد که هنوز به صورت عمومی منتشر نشده باشد به طور کلی حتما از سند باکس استفاده کنید.

 • farhad.1988 دسامبر 2, 2019 پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر وب سایت .
  دوست عزیز من هر چقدر تلاش میکنم به محیط دیپ و دارک متصل بشم نمیشود . وقتی تور بروزر را نصب میکنم تا روی گزینه Configration و Bridge نروم و گزینه obfs4 را انتخاب نکنم تور به DuckDuckGo متصل نمیشود در ضمن من اصلا به دامنه های onion متصل نمیشوم و اصلا به سرچر onion و Grams متصل نمیشوم انگار دارم با یک پروکسی معمولی کار میکنم خواهشا راهنماییم کنید . حتی firewall و antiviruse هم خاموش کردم خواهش میکنم کمکم کنید

  • Nima Nani دسامبر 6, 2019 پاسخ

   درود بر شما و تشکر
   در ابتدا اموزش زیر را برای حل مشکل اتصالتون مشاهده کنید
   https://pentestcore.com/solve-tor-problem/
   بعد از اتصال هم نیازی ندارید وارد DuckDuckGo بشید از موتور های جستجو معرفی شده استفاده کنید.

 • yashar00 دسامبر 3, 2019 پاسخ

  سلام من لینک onion links(لینکی که شما در سایت گذاشتین) میزنم توی برنامه tor جایی نمیره اصلا صفحه بالا نمیاد لطفا راهنماییم کنید

  • Nima Nani دسامبر 6, 2019 پاسخ

   درود اموزش حل مشکل تور را مشاهده کنید مشکلی نخواهید داشت.

 • h.n.h دسامبر 4, 2019 پاسخ

  لینک دانلود ایراد داره !!!!!! و صفحه مورد نظر را برای دانلود فایل نمیاره . لطفا پیگیری کنید

  • Nima Nani دسامبر 6, 2019 پاسخ

   درود
   برسی شد مشکلی نداشت مجدد برای دانلود تلاش کنید.

 • Kie Kie manam Tohi دسامبر 5, 2019 پاسخ

  خسته نباشید ببخشید
  من الان تور رو نصب کردم اما هر چقدر روی لینک onion میزنم باز نمیشع چرا؟؟؟

  • نیما حسینی دسامبر 16, 2019 پاسخ

   درود بر شما و تشکر
   احتمالا با محدودیت مواجه شده اید، می توانید اموزش حل مشکل تور را مشاهده کنید تا مشکل شما هم حل شود
   موفق باشید.

 • mahan_mk7 دسامبر 11, 2019 پاسخ

  سلام شما از چه ویندوزی را برای انجام این شکل کار ها توصیه میکنید

  • نیما حسینی دسامبر 16, 2019 پاسخ

   درود
   تفاوتی ندارد اما اگر از ویندوز استفاده می کنید بهتر است از اخرین نسخه سیستم عامل ویندوز استفاده نمایید.

 • رضا دسامبر 18, 2019 پاسخ

  سلام.خسته نباشین.میخواستم بدونم برای اجرای این اقدامات پروکسی مخصوصی نیز باید استفاده کرد یا نه فقط طبق فیلم پیش بریم؟

  • نیما حسینی دسامبر 21, 2019 پاسخ

   درود و تشکر
   خیر نیازی نیست کافیست طبق اموزش مراحل را انجام دهید.

 • Alex فوریه 11, 2020 پاسخ

  شما یکی از اسون ترین راهاشو گفتین گزاشتین بقیه راه ها یا پیچده ترینشون کدوما هستند

  • نیما حسینی فوریه 28, 2020 پاسخ

   درود
   برای استفاده از دارک وب این راه های زیادی است و ما راه های مختلفی را اموزش داده ایم، مورد پیچیده ای نیست که داخل اموزش اشاره نشده باشد، همچنین اموزش های دیگری هم داخل وب سایت در رابطه با این موضوع وجود دارد که با کمی جستجو می توانید ان ها را مشاهده کنید.
   موفق باشید.

 • D.C فوریه 29, 2020 پاسخ

  این نرم افزار tor رمز فایل نداره؟؟؟؟؟

  • نیما حسینی مارس 2, 2020 پاسخ

   درود
   خیر

 • امیر مارس 3, 2020 پاسخ

  سلام من هرجایی میخونم دارک وب و دیپ وب جایی خوبی نیست حالا مثلا چند سایت مفید در دارک وب رو می گید

  • نیما حسینی مارس 19, 2020 پاسخ

   درود
   اطلاعاتی که بدست می اورید را از منابع معتبر و تخصصی جمع اوری کنید تا دیدگاه اشتباهی از این موضوعات نداشته باشید، داخل اموزش هم موتور جستجو معرفی شد اما می توانید اموزش موتور های جستجو دیپ وب را هم مشاهده کنید.

 • shayan مارس 12, 2020 پاسخ

  دانش مقدماتی که نداشتم جالب بود واسه من زبانش ناشناخته فونتام بهم ریختن ولی اونقدرم فرقی با گوگل نداره من که به عنوان youtube استفاده می کنم ولی فکر کنم تو اون سایتایی میرین امنیت نیست مثله کلید جهنم هست من که فکر نکنم ما فقط نوک کوه یخ رو ببینیم در اصل چیزی که باید رو می بینیم حالا زیر آب چه خبره ربطی به ما نداره اگه چیزیم باشه تو یوتوب گذاشته میشه ویدیو ساختگی ترسناک دیدم هالیوود فیلمشم ساخته که اونم ترسناک بود تو گوگلم هست
  sandbox ابزار جالبیه ولی نود ۳۲ همه دارن جلو دانلود رو می گیره نرم افزار تورنتم حذف می کنه کرک بازیا رو هم همینطور زیادی حساسه
  من متآسفانه گوگل کروم و مروگرایه مشابه واسم خراب شدن سایت باز نمی کنن فقط با فایرفاکس و تورم میشه وب گردی کرد

  • نیما حسینی مارس 21, 2020 پاسخ

   درود
   اینکه می فرمایید با گوگل فرقی ندارد کاملا این موضوع اشتباه هست چرا که ساختار ، امنیت و … داخل این شبکه متفاوت است و حجم زیادی از دیتا ها در جهان داخل این شبکه است ، بسیاری از اطلاعاتی که شما داخل گوگل پیدا نمی کنید را هم می توانید داخل این شبکه به دلیل گستردگی بسیار زیادی پیدا کنید ، به طور کلی سطح امنیت در شبکه تور به دلیل استفاده از الگوریتم های پیچیده رمزنگاری و مخفی بودن ای پی ها و موارد دیگر که بحث گسترده ای دارد بسیار بالاتر است.
   همانطور که بسیاری از سایت ها داخل گوگل ممکن است فونت و ظاهر خوبی نداشته باشند داخل دارک وب و دیپ وب هم به همین صورت است.
   برخی از برنامه های امنیتی ESET هم دارای سندباکس هستند اما برای همه برنامه ها به دلیل محدودیتی که دارد نمی توان استفاده کرد و برای استفاده از شبکه تور هم نمی توانید از ان استفاده کنید و باید برنامه جداگانه برای سندباکس نصب کنید که اموزش ان داخل سایت موجود است و می توانید با کمی جستجو ان را پیدا کنید.

   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *