ابزار Sifter برای تست نفوذ

ابزار Sifter

در این اموزش به معرفی و نحوه کارکر ابزار Sifter برای تست نفوذ می پردازیم با ما در ادامه این اموزش همراه باشید.

ما در پن تست کور ابزار های مختلفی را برای تست نفوذ معرفی می کنیم که هر کدام دارای ویژگی خاص خود هستند و امکاناتی دارند که با استفاده از ان ها می توانید عملیات تست نفوذ را برای خود ساده تر کنید و در این اموزش هم قصد معرفی یک ابزار کاربردی دیگر یعنی ابزار Sifter برای هک و امنیت داریم که در ادامه اموزش با این ابزار بیشتر اشنا خواهید شد.

معرفی ابزار Sifter

این ابزار مناسب برای سیستم عامل های لینوکس است و به زبان bash نوشته شده است ، کاری که این ابزار می کند این است که از طریق مجموعه ای از ابزار ها اسکن را به صورت سریع انجام می دهد و نتیجه مورد نظر را نمایش می دهد ، دقیقا مزیت این ابزار این ابزار همین موضوع است با نصب یک ابزار درواقع از چندین ابزار دیگر استفاده می کنید ، همچنین از این ابزار می توانید برای تست نفوذ ، اوسینت و جمع اوری اطلاعات استفاده کنید.

برخی از ابزار هایی که در Sifter استفاده می شود :

آموزش نصب و استفاده

در ابتدا با دستور زیر ابزار را از گیت هاب دانلود کنید :

git clone https://github.com/s1l3nt78/sifter

سپس وارد دایرکتوری ابزار Sifter شوید :

cd sifter

حال قبل از اجرای فایل نصبی سطح دسترسی ان را بالا ببرید :

chmod 775 install.sh

در اخر می توانید فایل نصبی را اجرا نمایید :

install.sh/.

بعد از اتمام نصب می توانید با دستور sifter ابزار را اجرا کنید.

  آموزش کرک یا بروت فورس smtp

برای مشاهده راهنمای ابزار از سویچ -h استفاده کنید :

sifter -h

ابزار Sifter برای تست نفوذ
نحوه کار با ابزار Sifter

بسیاری از بخش های ابزار بعد از اجرا قابل استفاده هستند و باید انتخاب کنید که دقیقا چه کاری می خواهید انجام دهید، برای مثال همانطور که در تصویر می بینید با انتخاب عدد 5 می توانید اسکن برای جستجو اسیب پذیری انجام دهید ، ابزار Sifter امکانات مختلفی دارد که نسبت به نیاز خود می توایند از ان ها استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز هک و امنیت بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

داده کاوی

Data Mining (داده کاوی) چیست؟

در این اموزش با دیتا ماینینگ یا داده کاوی به صورت کامل اشنا خواهید شد با ما در ادامه این اموزش همراه باشید. 0/5 (0 نظر)   ساخت وردلیست در ترموکس

ابزار SSLScan

ابزار SSLScan و برسی SSL وب سایت

در این آموزش به ابزار SSLScan جهت بررسی امنیتی SSL وب سایت ها می پردازیم، در ادامه در ادامه این آموزش با ما همراه باشید. 4/5 (1 نظر)   هک لینوکس با استفاده از متاسپلویت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *