تست نفوذ سایت با ابزار اتوماتیک Osmedeus

تست نفوذ سایت

اموزش تست نفوذ سایت به صورت اتوماتیک با ابزاری حرفه ای مناسب برای انواع لینوکس به همراه اموزش نصب و استفاده از ان برای هک و امنیت وبسایت

تجربه تست نفوذ سایت با Osmedeus

همیشه برای تست نفوذ یک وبسایت اولین و ساده ترین کار استفاده از ابزار ها است که میتوانند کمک بسیار زیادی برای جستجو اسیب پذیری ها در سریع ترین زمان به ما کنند. اما نکته ای که وجود دارد باید بگوییم همیشه ابزار ها موفق به یافت اسیب پذیری ها نخواهند بود اما در موارد زیادی میتواند اطلاعات خوب و مهمی را به ما بدهد پس در نظر داشته باشید برای یک تست نفوذ موفق باید از ابزار های مختلف و روش های متفاوت استفاده کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
 

معرفی ابزار Osmedeus

Osmedeus یک ابزار مناسب سیستم عامل های برپایه لینوکس و متن باز در github است که به زبان های پایتون و bash نوشته شده است و این امکان را به کاربران خود میدهد تا بتوانند تست نفوذ به صورت اتوماتیک بر روی سایت مورد نظر خود انجام دهند و در واقع این ابزار از مجموعه ابزار های دیگری هم استفاده میکند که بعد از نصب این ابزار میتوانید از همه ان ها به سادگی استفاده کنید. نکات مثبتی که در رابطه با این ابزار وجود دارد جمع اوری اطلاعات دقیق ان است برای مثال حتی شبکه های اجتماعی وبسایت مورد نظز را پیدا کرده و نمایش میدهد که میتوانید با پیدا کردن ان ها تست نفوذ خود را بر روی شبکه های اجتماعی ان انجام دهید برای اشنایی با این روش ها میتوانید اموزش های هک تلگرام و هک اینستاگرام را مشاهده کنید.
 
 

نصب  Osmedeus برای تست امنیت سایت

ابتدا از اخر اموزش لینک گیت هاب ابزار را دریافت کنید و دستور زیر را در ترمینال لینوکس خود وارد کنید

git clone Link

بعد از اتمام دانلود با دستور زیر وارد پوشه دانلود شده شوید

cd Osmedeus

سپس ابزار را نصب کنید

./install.sh

برای اجرا و استفاده از این ابزار برای تست نفوذ سایت به دستور زیر توجه کنید

./osmedeus.py -t site.com

در دستور بالا با استفاده از سویچ -t ادرس سایت مورد نظر را وارد میکنیم تا تمامی بخش های ان اسکن شود
مثال : برای اسکن ساب دامنه های وبسایت به سویچ های استفاده شده در دستور زیر دقت کنید

./osmedeus.py -m subdomain -t site.com

مانند دستور قبل ادرس سایت را وارد کردیم با این تفاوت که در سویچ -m دستور دادیم تا subdomain ها اسکن شوند. سویچ های بسیار زیادی دارد که میتوانید از هر کدام از ان ها استفاده کنید برای نمایش این سویچ ها دستور زیر را بزنید

./osmedeus.py -M

اموزش تصویری

تست نفوذ سایت با ابزار اتوماتیک Osmedeus
 

لینک ابزار[ برای درافت فایل وارد شوید و یا ثبت نام کنید! ]

موفق باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد