امنیت گوشی های اندروید و IOS با Comodo

امنیت گوشی

اموزش تامین امنیت گوشی های اندروید و ios بایکی از بهترین انتی ویروس ها به نام Comodo با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید.

امنیت گوشی های اندروید و ios

بسیار از ما روزانه زمان زیادب یا موبایل های خود میگذرانیم و اطلاعات بسیار مهم خود را در این دستگاه ها نگهداری میکنیم اما ایا به امنیت موبایل خود توجه داریم؟ باید بگوییم امنیت هیچ گاه 100% نبوده اما تا حدی میتواند امنیت موبایل را بالا برد همیشه اینکونه نیست که درستگاه ما مورد نفوذ قرار بگیرد و ممکن است مشکلاتی مانند سرقت موبایل و .. پیش اید بهترین کار این است که اطلاعات خود را به امن ترین شکل نگه داری کنیم که در هر صورتی امکان خواندن اطلاعات توسط دیگران ممکن نشود. ما در این اموزش انتی ویروس بسیار قدرتمندی را معرفی میکنیم که میتواند امنت شمارا تا حد زیادی بالا ببرد.

معرفی Comodo

Comodo یک انتی ویروس امنیتی موبایل است که به تازگی اپدیت جدید خود را ارائه داده است و به همین دلیل در این اموزش این انتی ویروس قدرتمند را معرفی میکنیم. انتی ویروس ها برای شناسایی ویروس ها و بد افزار ها دستگاه هستند پس باید تشخیص دقیقی داشته باشند که Comodo یکی از این انتی ویروس های دقیق برای تامین امنیت دستگاه است. تا به حال بیش از 1.000.000 کاربر فعال فقط در اندروید داشته است و امکانات بینظیری را ارائه میدهد. نصب این برنامه در اندروید های بالاتر از 4 ممکن است.

برخی از امکانات Comodo برای امنیت گوشی موبایل

  • دارای فایروال
  • مانیتورینگ
  • اسکن امنیتی
  • مرورگر امن
  • رمزگذاری برنامه ها برای اجرا
امنیت گوشی های اندروید و IOS با Comodo

نکته : میتوانید اسکن امنیتی بر روی کارت حافظه هم خود برای امنیت گوشی موبایل انجام دهید و یک نکته بسیار جالب این برنامه این است که میتوانید دسترسی برنامه هایی که به اینترنت نیازی ندارند را قطع کنید و یا حتی امنیت وای فای هایی که متصل هستید را برسی کنید.

دانلود Comodo[ برای دریافت فایل وارد شوید و یا ثبت نام کنید! ]

موفق باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد