کپی کردن PDF های بسته شده و تبدیل به Doc

کپی کردن PDF

در این اموزش چندین روش برای کپی کردن PDF بسته شده و غیر قابل کپی معرفی میکنیم که میتواند بسیار کاربردی باشد با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید.

کپی کردن PDF و تبدیل به فایل Word

هر شخصی که با کامپیوتر و موبایل سرو کار داشته باشد مطمئنن نام فایل های PDF را شنیده است. این فایل ها شامل متن و عکس میشوند و به همین دلیل توسط بسیاری استفاده میشود و قابلیت های بسیار خوبی دارد برای مثال شما در فایل pdf خود میتوانید پسورد بگذارید تا هر شخص فقط با دانستن پسورد بتواند داخل ان را مشاهده کند یا میتوانید فایل ها را غیر قابل کپی کنید تا از مطالب شما سو استفاده نشود اما همه این کار ها امنیت نسبی دارند و ما در این اموزش میخواهیم روش هایی را معرفی کنیم تا بتوانید PDF های مورد نظر خود را کپی یا تبدیل به ورد کنید.

روش اول برای PDF های انگلیسی

برای این متن ها یکی از اسان ترین راه ها استفاده از برنامه های انالیز کلمات با عکس گرفتن است درواقع شما میتوانید با نصب یک اپلیکیشن از صفحه مورد نظر عکس بگیرید و ان را تبدیل به متن کنید. که یکی از برنامه های قدرتمندی که میتواند به شما در این زمینه کمک کند Google translate است که در نسخه موبایل امکان عکس گرفتن و ترجمه را میدهد که اگر اکس بگیرید و متن را انتخاب کنید در باکس گوگل ترنسلیت متن را مشاهده میکنید و میتوانید ان را کپی و در فایل ورد ذخیره کنید
Google Translate

روش دوم برای کپی کردن PDF

این روش برای PDF های مختلف متفاوت است در واقع ما برای تبدیل PDF به Docx از سایت های انلاین استفاده میکنیم که در ادامه چند سایت معروف از بهترین ان ها را معرفی خواهیم کرد اما به طور کلی این روش ممکن است بر روی همه pdf ها جواب ندهد و باید در سایت های مختلفی تست کنید تا جواب بگیرید.
در مواری این کار کلا امکان پذیر نیست مانند زمانی که عکس به صورت pdf قرار داده شده باشد.

https://convertonlinefree.com

https://pdf2doc.com

کپی کردن PDF های بسته شده و تبدیل به Doc
نکته : سایت های دیگری هم وجود دارند که با گرفتن هزینه این کار را انجام میدهند
اما به طور کلی میتوانید از سایت های رایگان معرفی شده استفاده کنید.

پایدار باشید.

5/5 (2 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد