پسورد هک شده خود را پیدا کنید !

پسورد هک شده

اموزش پیدا کردن پسورد هک شده با استفاده از سایت های انلاین و روش های حفاظت از پسورد و اطلاعات کاربری با ما همراه باشید

جستجو پسورد هک شده

بسیاری از کاربران در هنگام استفاده از اینترنت و ایجاد حساب کاربری از یک نام کاربری و پسورد استفاده میکنن که همین مسئله میتواند باعث بروز مشکلات بسیار جدی شود برای مثال شما در یک سایت ثبت نا کرده اید و پسورد همیشه گی خود را وارد کرده اید در صورتی که این وب سایت هک شود نفوذگر پسورد شما را بدست می اورد و میتواند با استفاده از ان وارد حساب های کاربری دیگر شما شود به همین دلیل در قدم اول پسورد های خود را در هر جایی متفاوت قرار دهید و در قدم بعدی پسورد خود را چک کنید که ایا تا به حال هک شده است یا خیر که یک امار سطحی است و نمیتوان گفت دقیق است.
 

سایت انلاین برای برسی پسورد هک شده

یکی از سایت هایی که اطلاعاتی از دیتابیس های هک شده دارد سرویسی ارائه میدهد که شما میتوانید پسورد خود را در ان وارد کنید و برسی کنید که ایا پسورد شما در این لیست دیتابیس های هک شده وجود دارد یا خیر که کمتر از چند ثانیه این کار انجام میشود.

https://haveibeenpwned.com/Passwords

وارد سایت بالا شوید و در کادر مربوطه پسورد خود را بزنید در صورت سبز شدن پسورد شما ممکن است منتشر نشده باشد و در صورت قرمز شدن تعداد جستجو این پسورد را هم به شما میگوید، اما نکته ای هم که باید به ان توجه کرد با وارد کردن پسورد ، شما دارید پسوردی به لیست این سایت اضافه میکنید و ممکن است خود این سایت موجب به خطر افتادن امنیت شما شود بهتیرین کار برای شناسایی پسورد هک شده هم اکنون این سایت های انلاین هستند.

پسورد هک شده خود را پیدا کنید !

امنیت پسورد

  • پسورد های خود را بیش از 15 کارکتر انتخاب کنید
  • سعی کنید از حروف کوچک و بزرگ استفاده کنید
  • از کارکتر هایی مانند !@#$%^&*()- استفاده کنید
  • بکار گیری از روش های ورود دو مرحله ای
  • برای هر حساب کاربری خود از پسورد متفاوت استفاده کنید
  • پسورد هک شده خود را سریعا تغیر دهید

نکته : در صورتی که پسورد خود را فراموش میکنید میتوانید اموزش نحوه نگهداری پسورد را به صورت امن مشاهده کنید.
 
موفق و پیروز باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه در “پسورد هک شده خود را پیدا کنید !”

  • رضا الف فروردین 15, 1402 پاسخ

    گوگل مدام میگه پسوردتو عوض کن و این باعث ایجاد اشتباه میشود دوتا موبایل دوتا تبلت و یک دفتر کنار دستم گذاشتم برای نوشتن پسوردها اما بازهم مشکل دارم نمونه پسوردهام : گذرواژه ۱۳۵۷( شبیه برای مثال و به انگلیسی ست) وقتی بیست تا پسورد داریم با گوگل و هات میل و اوت لوک چکنم اشتباه نشه ؟ تشکر میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد