اپدیت پاروت سیستم عامل تست نفوذ منتشر شد

اپدیت پاروت

اموزش نحوه اپدیت سیستم عامل پاروت و خبر تغیرات اخیر ان با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید

اپدیت پاروت متشر شد

پاروت یک سیستم عامل بر پایه لینوکس دبیان است که مناسب برای متخصان تست نفوذ و امنیت ساخته شده و دلیل ان این است که ابزار های امنیتی زیادی برای استفاده در ان قرار داده شده است در اموزش سیستم عامل پاروت با این OS به صورت کامل اشنا شده اید یا در صورتی که این اموزش را مشاهده نکرده این همین حالا مشاهده نمایید. پاروت به تازگی اپدیتی ارائه داده است که با تغیرات مهمی داشته است که ان ها را توضیح خواهیم داد و در اخر روش اپدیت سیستم عامل را به خواهیم گفت.
این نکته را در نظر داشته باشید که در این مطلب ما Parrot Security را در نظر رداریم و نسخه های دیگری از Parrot وجود دارند که ابزار های تست نفوذ در ان وجود ندارد مانند Parrot home

 

اخرین تغیرات در اپدیت پاروت

کرنل لینوکس پاروت از نسخه 4.5 به نسخه 4.6 اپدیت شد و ابزار های امنیتی جدیدی به خود اضافه کرده است لازم است بگوییم کسانی که از نسخه های مختلف این سیستم عامل استفاده میکنند میتوانند همین حالا اپدیت را دریافت کنند. در این بروزرسانی ابزار هایی که استفاده میشود هم به صورت کامل به اخرین نسخه اپدیت شده اند و اسیب پذیری های ان ها رفع شده است. برخی از ابزار های منتشر شده از NSA برای مهندسی معکوس داخل این اپدیت جای داده شده است .
اپدیت پاروت سیستم عامل تست نفوذ منتشر شد

اپدیت پاروت 

برای اپدیت ابتدا سیستم عامل خود را به اینترنت متصل کنید و وارد ترمینال شوید اگر دسترسی شما روت نیست با دستور su دسترسی خود را بالا ببرید سپس دستور زیر را بزنید

full-upgrade

یا میتوانید با استفاده از apt سیستم را اپدیت کنید

apt update

بعد از اتمام دستور زیر

apt full-upgrade

 بعد از انجام مراحل بالا میتوانیداز اخرین اپدیت های پاروت استفاده کنید 
در صورتی که از این سیستم عامل تا به حال استفاده نکرده اید
یا میخواهید مجدد نسخه جدید را نصب کنید میتوانید از لینک زیر وارد شوید 
 

لینک دانلود


دانلود


 
نکته : برای اشنایی بیشتر با سیستم عامل ها میتوانید اموزش سیستم عامل های هکر ها را مشاهده کنید
پایدار باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد