تست انلاین سایت بعد از حملات DDOS یا DOS

تست انلاین سایت

در این مطلب اموزشی روش هایی برای تست انلاین سایت ها معرفی میکنیم که بعد از انجام حملات از انلاین و افلاین بودن سایت مطمئن شویم

تست انلاین سایت بعد از حملات دیداس

به صورت کلی حملات DOS یا DDOS برای از دسترس خارج کردن وبسایت استفاده میشود اما بعد از انجام این حملات ممکن است نتوانیم سایت را با سیستمی که در حال حمله است باز کنیم و متوجه شویم که ایا حمله به درستی صورت گرفته است یا خیر برای اینکار باید از یک سیستم با  اینترنت دیگری استفاده کرد که ممکن است در دسترس ما نباشد یه همین علت باید از سایت های انلانی که مختص اینکار هستند استفاده کرد که در این اموزش با یکی از بهترین این سایت ها اشنا میشوید.

سایت Host-Tracker

host-tracker یک سایت برای تست انلاین سایت است که از روش های مختلفی میتواند تست کند مانند ping , HTTPS و … همچنین بعد از تست قابلیت ثبت سایت را دارد یعنی شما میتوانید برای اثبات حمله خود از لینک ان استفاده کنید درواقع چیزی شبیه با سایت Zone-h که برای ثبت سایت های هک شده است.
با این تفاوت که در Host-Tracker فقط افلاین بودن سایت را میتوانید ثابت کنید.
 تنظیمات قالب تست انلاین سایت بعد از حملات DDOS یا DOS

نحوه تست انلاین سایت

ابتدا وارد سایت زیر شوید

https://www.host-tracker.com/

کمی پایین تر در صفحه اصلی بخش CHECK SITE را مشاهده می کنید و میتوانید نوع تست را انتخاب کنید برای مثال HTTPS و ادرس سایت مورد نظر را وارد کنید. قسمت اخر Select location میتوانید از سمت کشور هایی که میخواهید تست شود را انتخاب کنید که به صورت پیشفرض ّیش از 100 سرور کشور های مختلف از جمله ایران هم تست میشود.
بر روی دکمه CHECK  کلیک کنید و منتظر بمانید تا نیجه نمایش داده شود.
تست انلاین سایت بعد از حملات DDOS یا DOS
این سایت امکانات بیشتری مانند WHois ، اسکن پورت و … دارد که میتوانید از ان ها هم استفاده نمایید.

امیدواریم از این اموزش لذت برده باشید.
موفق باشد.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد