نسخه جدید کالی لینوکس منتشر شد 2019.2

نسخه جدید کالی لینوکس

در این اخبار اموزشی تغیرات در نسخه جدید کالی لینوکس را توضیح میدهیم و برخی مشکلات کاربران را حل خواهیم کرد در ادامه این اخبار هک و امنیت همراه باشید

نسخه جدید کالی لینوکس 2019.2

کالی لینوکس یک سیستم عامل بسیار محبوب و معروف برای متخصصان امنیت و هکر ها است که با هسته دبیان خود و ابزار های فراوانی که دارد کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. این سیستم عامل در سال حدود 2 تا 4 بار اپدیت های کلی خود را ارائه میدهد قابل استفاده در انواع سیستم ها و ماشین مجازی را دارد و حتی میتوانید به صورت زنده و بدون نصب ان را با استفاده از یک DVD یا فلش اجرا و استفاده کنید.
کالی لینوکس به تازگی اپدیت جدید خود را منتشر کرده است که از نسخه 2019.1 به نسخه 2019.2 ارتقا یافت . بسیاری از کاربران در نسخه قبل با اپدیت دستی سیستم عامل با مشکل مواجه شده اند و تا حدی این مشکل بوده است که به طور کلی صفحه بعد از ری استارت مشکی بوده است اما در این نسخه این مشل رفع شده و امکان اپدیت دستی یا کلی وجود دارد.
 

تغیرات نسخه جدید

در نسخه جدید کالی لینوکس تمامی ابزار های درون ان به اخرین اپدیت شده اند
و در نتیجه بسیاری از باگ ها و مشلات ان ها رفع شده است
همچنین هسته این سیستم عامل اپدیت های خود را دریافت کرده و میتوانید با امنیت بالاتر از ان استفاده کنید. 
نسخه جدید کالی لینوکس منتشر شد 2019.2

اپدیت به نسخه جدید کالی لینوکس

در صورتی که از کالی لینوکس قدیمی تر استفاده می کنید میتوانید به صورت دستی ان را به اخرین نسخه منتشر شده اپدیت کنید که ممکن نسبت به سرعت اینترنت زمانبر باشداما حجم کمتری استفاده میشود ، برای این کار میتوانید ترمینال کالی لینوکس خود را باز کنید و دستور زیر را در ان وارد کنید تا به صورت کلی ابزار ها و هسته لینوکس ان بروز رسانی شود

apt update && apt -y full-upgrade

میتوانید دستور بالا را به صورت جدا جدا هم وارد کنید

apt update

apt -y full-upgrade

بهترین کار دانلود مجدد سیستم عامل و نصب ان است که برای انواع سیستم ها و ماشین های مجازی نسخه های جداگانه ارائه میدهد
برای دانلود کالی لینوکس از لینک زیر اقدام کنید


دانلود 


 
پایدار باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد