لیچ یا لیچر چیست ؟ + اسکریپت

لیچر

در این اموزش به موضوع لیچ و لیچر میپردازیم با ما در ادامه این اموزش همراه باشید.

لیچر یا لیچ چیست ؟

زمانی شما یک لینک دانلود داشته باشیم که بخواهیم ان را در یک سرور دیگر منتقل کنیم اولین کاری که به ذهن ما برای این کار می رسد این است که فایل را دانلود و سپس در سرور اپلود کنیم، اما اگر سرعت پهنای باند یا فضای ذخیره سازی در سیستم خود نداشته باشیم دیگر این کار امکان پذیر نخواهد بود و یا با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوید. برای حل این مشکل لیچر ها می توانند به ما کمک کنند در واقع سایت هایی رایگان اما با محدودیت با قابلیت لیچ کردن وجود دارند که می توانید با دادن لینک به ان ها دانلود خود را در سرور های ان ها انجام دهید.

اگر سرور خاصی را مدنظر خود دارید که این کار را در ان انجام دهید می توانید از اسکریپت های لیچر استفاده نمایید. ما در اخر اموزش یک اسکریپت برای لیچ کردن فایل به زبان php برای شما قرار داده ایم که می توانید با اپلود ان در سرور خود از ان برای دانلود از طریق لینک در سرور استفاده کنید.

مزیت لیچر ها در هک و امنیت

در بسیاری از مواقع بعد از هک و نفوذ به یک سرور هکر زمان بسیار کمی برای ذخیره اطلاعات خواهد داشت چرا که با مطلع شدن ادمین از هک شدن سرور احتمال بسته شدن راه های نفوذ وجود دارد و به همین خاطر باید تمامی اطلاعات در سریع ترین حالت ممکن ذخیره شوند، در سرور ها به دلیل سرعت بالا شما می توانید این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید و لینک دانلود اطلاعات را در لیچر وارد کنید.

نکته : مزیت لیچر ها برای امنیت می توان تهیه نسخه پشتیبان یا بکاپ سرور در سریع ترین زمان ممکن باشد.

اشنایی با Rapidleech

یک اسکریپت لیچر است که به زبان php نوشته شده و با اپلود ان در سرور می توانید ان را اجرا کنید و لینک های خود را برای دانلود در سرور به این اسکریپت بدهید تا به صورت کامل عملیات خود را انجام دهد، اسکرپیت های زیادی در این زمینه وجود دارند که Rapidleech یکی از بهترین های ان ها است و امکانات فوق العاده ای دارد که با ان ها اشنا می شوید.

لیچ یا لیچر چیست ؟ + اسکریپت
اسکریپت Rapidleech

برخی از امکانات اسکریپت

  • امکان ایجاد محدودیت در حجم فایل دانلودی
  • تنظیم حذف اتوماتیک
  • انتخاب مسیر ذخیره فایل دانلود شده
  • نمایش دقیق درصد در هنگام اپلود
  • تغیر زبان
  • تغیر ظاهر در اسکریپت لیچر
  • امکان تنظیم پروکسی
  • ….

لینک دانلود[ برای درافت فایل وارد شوید و یا ثبت نام کنید! ]

پایدار باشید.

5/5 (1 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد