نفوذ از طریق تیم ویور TeamViewer

نفوذ از طریق تیم ویور

در این اموزش به نحوه هک و نفوذ از طریق تیم ویور برای بدست اوردن اطلاعات ان می پردازیم با ما همراه باشید.

تیم ویور از نرم افزار های بسیار محبوب برای اتصال به سیستم از راه دور است که بسیاری از افزاد از ان استفاده می کنند، اما متاسفانه این برنامه و مورد های مشابه ان از امنیت بالایی برخوردار نیستند و پیشنهاد می کنیم تا حد ممکن از این نرم افزار ها استفاده نکنید، ما در این اموزش می خواهیم یک ابزاری را معرفی کنیم تا با استفاده از ان اطلاعات ورود به تیم ویور را بدست اوریم .

نفوذ از طریق تیم ویور

برای مثال در زمانی که سیستم شما در یک شبکه داخلی باشد و سیستم های درون این شبکه از تیم ویور استفاده کنند؛ ما با داشتن اطلاعات ورود این برنامه می توانیم وارد سیستم ان ها شویم ، حال اگر این اطلاعات را نداشته باشیم و فقط پسورد ویندوز ان را بدانیم می توانیم و بدون نیاز به دسترسی فیزیکی به سیستم هدف از ان دسترسی داشته باشیم. این کار را می توانید با ابزار get_Team_Pass انجام داد که بیشتر با این ابزار اشنا خواهید شد.

با استفاده از get_Team_Pass می توانید با وارد کردن اطلاعات ورود ویندوز تارگت ، اطلاعات ورود برنامه تیم ویور را برای نفوذ خود بدست اورید ، این ابزار مناسب برای سیستم عامل های ویندوزی است و باید از طریق CMD اجرا شود. برای دانلود ان می توانید از لینک قرار گرفته در اخر اموزش استفاده کنید.

نحوه بدست اوردن اطلاعات ورود تیم ویور

بعد از دانلود فایل get_Team_Pass.exe را در cmd ویندوز اجرا کنید
و به صورت زیر با سویچ -h می توانید راهنمای ان را مشاهده کنید:

get_Team_Pass.exe -h

برای مثال به دستور زیر توجه کنید :

get_Team_Pass.exe -t 192.168.1.2 -u administrator -p password

نفوذ از طریق تیم ویور TeamViewer
نحوه نفوذ از طریق تیم ویور

در دستور بالا با استفاده از سویچ -t ادرس ای پی به ابزار داده شده است.
در بخش بعدی با -u نام کاربری و با -p پسورد ویندوز در برنامه وارد شده است.

سپس بعد از اجرای دستور بالا مشاهده خواهید کرد که اطلاعات برای ورود به تیم ویور نمایش داده می شود و با این روش می توانید نفوذ از طریق تیم ویور را انجام دهید ، به طور کلی ابزار ساده ای است اما در موارد خاص برای ما بسیار کاربردی خواهد بود.

لینک دانلود0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد