پر استفاده ترین پسورد هک شده + لیست

پسورد هک

اشنایی با پر استفاده ترین پسورد هک شده به همراه لیست کاملی از ان ها با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت با ما همراه باشید.

پر استفاده ترین پسورد هک شده به همراه لیست

پسورد ها نقش بسیار مهمی برای تامین امنیت حساب های ما دارند و باید با دقت زیادی انتخاب شوند به طوری که در حافظه خود ان را بخاظر داشته باشیم. اما بسیاری کاربران که باعث به وجود اوردن مشکلات امنیتی برای خود میشوند به دلیل این است که پسورد های ساده برای بخاطر ماندن در ذهن خود میگذارند ئ به همین دلیل مورد نفوذ قرار میگیرند و از رایج ترین حملاتی که برای بدست اوردن پسورد های ساده استفاده میشود حمله بروت فورس است .
(برای انجام حملات بروت فورس میتوانید اموزش سنتری را مشاهده کنید)

پسورد هک شده 

بر اساس گذارش هایی که ثبت شده است پسورد 123456 یکی از پر استفاده ترین رمز عبور در دنیا است که بیش از 23 میلیون نر مراکز انگلستان ثبت شده است و پسورد 123456789 حدود 7 میلیون بار استفاده شده است که این دو بیشترین استفاده را داشته انذ. پسورد های 111111 و qwerty بیشترین استفاده را در موبالی ها و تبلت ها داشته است به طوری که حدود 70% ان ها را تشکیل داده است. اگر از پسورد های ضعیف و اسان استفاده میکنید همین حالا ان ها را تغیر دهید چرا که نفوذگر در اوایل تست خود به پسورد شما خواهد رسید.
پر استفاده ترین پسورد هک شده + لیست

انتخاب پسورد قدرتمند

برای انتخاب پسورد های مناسب باید حداقل از 6 کارکتر استفاده کنید اما اگر که از 14 کاکتر بیشتر استفاده شود مطمئنن امنیت شما به سطح بالاتری خواهد بود . سعی کنید از کارکتر های خاص مانند !@#$%^&*)( استفاده کنید و حروف کوچک و بزرگ انگلیسی را فراموش نکنید و حتی میتوانید ترکیبی از اعداد هم برای انتخاب پسورد استفاده کنید . در اخر اموزش لینکی از 100.000 پسورد استفاده شده و پر کاربرد قرار داده ایم که میتوانید در ان پسورد خود را جستجو کنید و در صورت مشاهده سریعا پسورد خود را به پسورد قوی تری تغیر دهید.
نکته : در انتخاب پسورد از استفاده کلماتی مانند password خود داری کنید.
برای ذخیره پسورد در محلی امن میتوانید اموزش نگداری پسورد را مشاهده کنید.
 

لینک 100K لیست پسورد هک شده[ برای درافت فایل وارد شوید و یا ثبت نام کنید! ]

امیدواریم از این اموزش لذت برده باشید.
پایدار باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد