انواع حساب بانکی و مالی خارجی

حساب بانکی خارجی

در این اموزش به اشنایی با انواع حساب بانکی خارجی میپردازیم در ادامه این اموزش هک و امنت با ما همراه باشید.

اشنایی با حساب بانکی خارجی

هر متخصص امنیت باید با روش های پرداخت درون کشور های دیگر اشنا باشد و بداند چه حساب های بانکی وجود دارند و کاربرد هر کدام از ان ها کجا است. ما در این اموزش سعی داریم شما را با برخی از مهم ترین حساب های مالی خارج از کشور اشنا کنیم.

ویزا کارت

ویزا یک شرکت جهانی برای پرداخت ها و گردش مالی است که بسیاری از وب سایت ها و بانک ها از خدمات ان استفاده میکنند. به بیان ساده تر شما با استفاده از ویزا کارت مانند یک کارت بانکی میتوانید گردش مالی داشته باشید البته این ویزا کارت ها انواع مختلفی دارند:

ویزا کارت فیزیکی

این نوع از ویزا دارای کارت فیزیکی و پلاستیکی است

و شما با استفاده از ان میتوانید از ATM ها و فروشگاه ها پول نقد دریافت کنید یا خرید انجام دهید.

ویزا کارت فیزیکی

ویزا کارت مجازی

ویزا کارت های مجازی فقط اطلاعاتی از کارت را در اختیار شما میگذارند که میتوانید برای انواع خرید های اینترنتی و … از ان استفاده کنید. مزیت ویزا مجازی این است که در کشور هایی مانند ایران که تحریم است میتوانند از نوع مجازی استفاده کنند و هزینه های پایین تری را نسبت به ویزا فیزیکی پرداخت کنند.

امکانات

 • خرید فزیکی با استفاده از کارت
 • خرید مجازی با اطلاعات کارت
 • یک حساب بانکی خارجی کامل
 • امنیت بالا
 • مطرح در جهان
 • پشتیبانی از دلار و یورو
 • امکان پرداخت اتوماتیک
 • و…
  مجموعه ابزار تست نفوذ کاربردی و حرفه ای

کردیت کارت (credit card)

credit card یک نوع حساب بانکی خارجی با کارت اعتباری است که میتوانید با استفاده از ان هزینه های خود را پرداخت کنید و در اخر بدهی خود را با بانک تسویه کنید در ایران این کار انجام نویشود و در ابتدا باید هزینه پرداخت شود و مانند ویزا کارت میتوانید به صورت مجازی یا فیزیکی ان را تهیه کنید.

مزیت استفاده از کردیت کارت این است که مانند ویزا کارت جهانی بوده

و بسیاری از فروشگاه ها از ان پشتیبانی میکنند.

کردیت کارت برای استفاده از حساب بانکی خارجی

گیفت کارت و تفاوت ان با حساب بانکی خارجی

گیفت کارت یک نوع کارت های هدیه است و قابل شارژ نیست در مواردی مناسب است که نیازی به پرداخت هزینه های بالا برای کردیت کارت و ویزا کارت نیست و با پرداخت مبلغ تایین شده مشکل ما حل میشود.

میتواند انواع مختلفی برای خرید از سایت های خاص داشته باشند و بعضی از شرکت ها برای خرید از خود ان ها گیفت کارت هایی ارائه میدهند مانند گوگل و اپل که خرید از ان ها با استفاده از این گیفت کارت ها بسیار ساده تر شده است اما همه ان ها به این صورت نیستند و میتوانید مانند یک حساب بانکی اما بدون قابلیت شارژ از ان استفاده و خرج کنید.

پی پال

پی پال یک روش انتقال پول به صورت کاملا مجازی از طریق ایمیل است که در جهان بسیار محبوب و مورد استفاده قرار گرفته است این حساب اغلب قابل شارژ است و میتوانید حتی ان را به ویزکارت های خود متصل کنید و برای دریافت و انتقال پول فقط از ایمیل استفاده نمایید.

  امنیت ایمیل خود را با سرویس جدید ایمیل بالا ببرید

ارتباط پی پال با حساب بانکی خارجی

متاسفانه این سرویس در ایران به شدت تحریم است اما همچنان راه هایی برای باز کردن حساب پی پال وجود دارد که هزینه براست اما نحوه پرداخت ان نسبت به دیگر روش ها به صرفته تر و ساده تر است. مزیت دیگر ان انتقال پول از بانک ها به ان یا بلعکس با کارمزد نسبتا کمتر است.

حساب پی پال

امکانات

 • قابلیت شارژ
 • اتصال به حساب های دیگر
 • انتقال سائه پول
 • امنیت بالا
 • پشتیبانی عالی

پیشنهاد میشود اموزش استخراج ارز دیجیتال را مشاهده نمایید.

موفق و پیروز باشید.

0/5 ( 0 نظر )

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور ، مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *