ربات دانلود از یوتیوب

ربات دانلود از یوتیوب

در این اموزش ربات دانلود از یوتیوب معرفی خواهیم کرد که میتوانید با استفاده از هر ویدیو ای را از یوتیوب داخل تلگرام دانلود کنید.

معرفی ربات دانلود از یوتیوب

سایت یوتیوب از طرح ترین سایت های اپلو ویدیو در دنیا است اما متاسفانه امکان دانلود ویدیو های خود را به کاربران نمیدهد و سعی میکند که از این کار جلوگیری کند اما راه های زیادی برای دانلود این ویدیو ها به وجود امده است برای مثال سایت های انلاین زیادی هستند که میتوانید لینک ویدو مورد نظر خود را به ان ها بدهید و لینک دانلود مستقیم به شما بدهند اما بعضی مواقع ممکن است به درستی کار نکند و یا بر روی بعضی ویدیو ها جواب ندهد به همین خاطر باید از روش های دیگر استفاده کرد.

ما در اموزش دانلود از یوتیوب روشی برای این کار گفته بویده ایم اما در این اموزش قصد داریم روش دیگر و ساده تری برای راحتی کار معرفی کنیم. شبکه اجتماعی تلگرام مدتی است که از دسترس بسیاری از ایرانیان خارج شده است اما همچنان بسیاری از ان استفاده میکنند مزیت تلگرام برای ما این است که تا زمانی که به این شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشید میتوانیم به ویدیو های یوتیوب هم دسترسی داشته باشیم که این کار توسط ربات های تلگرامی انجام میشود.

معرفی ریات

ربات تلگرام utubebot این امکان را میدهد که هر ویدیو ای را بتوانید فقط با ارسال لینک دانلود کنید برای ورود به این ربات میتوانید وارد ایدی @utubebot شوید و یا از طریق لینک زیر به این ربات وارد شوید.

  آموزش ساخت پروکسی MTProto به همراه اموزش ویدیو ای
https://t.me/utubebot

اشنایی با امکانات ربات

  • امکان دانلود ویدیو با انتخاب کیفیت
  • دانلود با لینک مستقیم
  • امکان استفاده از لینک تا 24 ساعت
  • ربات دانلود از یوتیوب به صورت فایل داخل تلگرام
  • امکان تبدیل ویدیو به mp3
  • محدودیت حجم بسیار کم
  • امکان دانلود بدون تغیر ای پی
  • ….
محیط ربات دانلود از یوتیوب
روش دانلود از یوتیوب

برای دانلود ویدیو های خود میتوانید بعد از /start ربات لینک یوتیوب ویدیو مورد نظر را وارد کنید سپس کیفیت ها و نوع فایل را نشان میدهد که بعد از انتخاب لینک یا فایل برای شما ارسال میشود. محدودیت این ربات در زمان ارسال فایل ها است باید بعد از ارسال هر ویدیو ححدود 1 دقیقه منتظر بمانید و بعد لینک ویدو بعدی را ارسال کنید.

پیشنهاد میکنیم با ترفند های دیگر یوتیوب اشنا شوید برای این کار میتوانید اموزش بازدید فیک یوتیوب مشاهده کنید.

پاینده باشید.

0/5 ( 0 نظر )

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور ، مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت

مطالب مرتبط

شل معکوس

شل معکوس با استفاده از ابزار revshellgen

در این آموزش ابزاری بسیار حرفه ای با امکانات فوق العاده برای گرفتن شل معکوس به نام revshellgen معرفی می کنیم با ما در ادامه این آموزش هک و امنیت همراه باشید 4/5 ( 1 نظر )   آموزش الگوریتم های رمزنگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *