ربات دانلود از یوتیوب

ربات دانلود از یوتیوب

در این اموزش ربات دانلود از یوتیوب معرفی خواهیم کرد که میتوانید با استفاده از هر ویدیو ای را از یوتیوب داخل تلگرام دانلود کنید.

معرفی ربات دانلود از یوتیوب

سایت یوتیوب از طرح ترین سایت های اپلو ویدیو در دنیا است اما متاسفانه امکان دانلود ویدیو های خود را به کاربران نمیدهد و سعی میکند که از این کار جلوگیری کند اما راه های زیادی برای دانلود این ویدیو ها به وجود امده است برای مثال سایت های انلاین زیادی هستند که میتوانید لینک ویدو مورد نظر خود را به ان ها بدهید و لینک دانلود مستقیم به شما بدهند اما بعضی مواقع ممکن است به درستی کار نکند و یا بر روی بعضی ویدیو ها جواب ندهد به همین خاطر باید از روش های دیگر استفاده کرد.

ما در اموزش دانلود از یوتیوب روشی برای این کار گفته بویده ایم اما در این اموزش قصد داریم روش دیگر و ساده تری برای راحتی کار معرفی کنیم. شبکه اجتماعی تلگرام مدتی است که از دسترس بسیاری از ایرانیان خارج شده است اما همچنان بسیاری از ان استفاده میکنند مزیت تلگرام برای ما این است که تا زمانی که به این شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشید میتوانیم به ویدیو های یوتیوب هم دسترسی داشته باشیم که این کار توسط ربات های تلگرامی انجام میشود.

معرفی ریات

ربات تلگرام utubebot این امکان را میدهد که هر ویدیو ای را بتوانید فقط با ارسال لینک دانلود کنید برای ورود به این ربات میتوانید وارد ایدی @utubebot شوید و یا از طریق لینک زیر به این ربات وارد شوید.

https://t.me/utubebot

اشنایی با امکانات ربات

  • امکان دانلود ویدیو با انتخاب کیفیت
  • دانلود با لینک مستقیم
  • امکان استفاده از لینک تا 24 ساعت
  • ربات دانلود از یوتیوب به صورت فایل داخل تلگرام
  • امکان تبدیل ویدیو به mp3
  • محدودیت حجم بسیار کم
  • امکان دانلود بدون تغیر ای پی
  • ….
ربات دانلود از یوتیوب
روش دانلود از یوتیوب

برای دانلود ویدیو های خود میتوانید بعد از /start ربات لینک یوتیوب ویدیو مورد نظر را وارد کنید سپس کیفیت ها و نوع فایل را نشان میدهد که بعد از انتخاب لینک یا فایل برای شما ارسال میشود. محدودیت این ربات در زمان ارسال فایل ها است باید بعد از ارسال هر ویدیو ححدود 1 دقیقه منتظر بمانید و بعد لینک ویدو بعدی را ارسال کنید.

پیشنهاد میکنیم با ترفند های دیگر یوتیوب اشنا شوید برای این کار میتوانید اموزش بازدید فیک یوتیوب مشاهده کنید.

پاینده باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد