قطع دسترسی اینترنت کاربران متصل به مودم

قطع دسترسی اینترنت

در این اموزش به نحوه قطع دسترسی به اینترنت کاربرانی که به مودم متصل هستند برای بالا بردن سرعت خود میپردازیم.

قطع دسترسی به اینترنت

خیلی وقت ها ما به مودم هایی متصل میشویم که کاربر های دیگری هم به ان متصل هستند و اگر یکی از ان اها اقدام به دانلود کنید سرعت کسان دیگری که به ان دستگاه متصل هستند بسیار پایین خواهد امد یا به طور کلی قطع میشود که در این صورت باید اتصال ان کاربر قطع شود این کار در تنظیمات انواع مودم ها امکان پذیر است اما اگر دسترسی به تنظیمات ندارید ما در این اموزش روش هایی را معرفی میکنیم که با استفاده از ان میتوانید اتصال اینترنت را به کاربر مورد نظر قطع کنید.

استفاده از برنامه در اندروید

اگر از دستگاه اندرویدی به صورت روت شده استفاده میکنید میتوانید برنامه wifi kill را نصب کنید که دقیقا اتصال شبکه اینترنت را قطع میکند البته در بعضی از شبکه های بزرگ ممکن است جواب ندهد اما در بیشتر ان ها پاسخ گو خواهد بود حتی میتوانید اتصال اینترنت را از همه کاربران متصل قطع کنید. متاسفانه نسخه الوده این برنامه بسیار زیاد است به هیچ وجه از منابع غیر رسمی دانلود نکنید لینکی که در پایین مشاهده میکنید از خود پلی استور بوده که به راحتی میتوانید دانلود و استفاده کنید در صورت دانلود نشدن و تحریم اموزش دور زدن تحریم گوگل پلی را مشاهده کنید.

قطع دسترسی اینترنت کاربران متصل به مودم
برنامه wifi kill

حمله DOS با کالی لینوکس aireplay-ng

در ابتدا یک اسکن ip درون شبکه خود انجام دهید و مک ادرس کاربران متصل را پیدا کنید

حال میتوانید با استفاده از ابزار aireplay-ng حمله DOS بر روی دستگاه متصل انجام دهید

تا قطع دسترسی اینترنت کاربر مورد نظر را انجام دهید

aireplay-ng –deauth 2000 -a MAC wlan0

در دستور بالا با سویچ deauth تعداد پکت ها را که 2000 انتخاب کرده ایم وارد میکنیمو با سویچ -a مک ادرس دستگاه مورد نظر را وارد می کنیم و در اخر کارت شبکه خود را انتخاب کنید که ما برای مثال wlan0 وارد کرده ایم میتوانید با دستور ifconfog ان را مشاهده کنید.

قطع دسترسی اینترنت کاربران متصل به مودم
ابزار aireplay-ng

نکته : در صورتی که این حمله برعلیه دستگاه شما انجام شد

برای کنترل و امنیت خود باید تغیر مک ادرس انجام دهیدکه اموزش ان در سایت موجود است.

3/5 (1 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد