بایپس ارور 403 با استفاده از Burp suite

بایپس ارور 403

در این آموزش با نحوه بایپس ارور 403 در هنگام تست نفوذ وب سایت ها با استفاده از افزونه ابزار Burp suite اشنا می‌شوید، با ما در ادامه این آموزش همراه باشید.

آموزش بایپس ارور 403

Burp suite از بهترین و کاربردی ترین ابزار ها برای تست نفوذ ببر وب است که هکر ها از آن استفاده می‌کنند و دارای افزونه ها و ویژگی های مختلفی است اگر با آن آشنا نیستید پیشنهاد می‌کنیم آموزش ابزار Burp suite را مشاهده کنید یا برای یادگیری حرفه ای این ابزار دوره آموزش کالی لینوکس را مشاهده نمایید که در آن به صورت کامل این ابزار آموزش داده شده است و ترفندهایی برای استفاده حرفه ای از آن آموزش داده شده است.

دور زدن Error 403

لازمی استفاده از این آموزش آشنایی با ابزار Burp suite است که ما در این آموزش می‌خواهیم با استفاده از این ابزار ارور 403 را بایپس کنیم، این ارور در بسیاری از مواقع در زمان تست نفوذ پیش می‌آید که نشان دهنده محدودیت اعمال شده در سرور است اما با ترفندی که در این آموزش می‌دهیم می‌توانید در موارد بسیاری این مورد را دور بزنید.

نحوه استفاده از افزونه 403 Bypasser

403 Bypasser یک افزونه برای ابزار Burp suite است که به زبان پایتون نوشته شده است
و برای استفاده از ان باید پایتون را در سیستم خود نصب داشته باشید
و قدم به قدم مانند تصویر زیر از مسیر گفته شده افزونه را اضافه کنید
تا در هنگام تست نفوذ مقادیری را بر روی درخواست های تغییر دهد
که باعث بایپس شدن ارور 403 می شوید.

بایپس ارور 403 با استفاده از Burp suite
اضافه کردن افزونه به Burp suite

این موارد می‌تواند مانند تغییر ای پی کلاینت، سرور، هاست و … به ای پی لوکال باشد.

بایپس ارور 403 با استفاده از Burp suite
دور زدن ارور 403

دقت داشته باشید این افزونه به صورت قطعی نمی‌تواند ارور 403 را دور بزند کند اما در موارد بسیاری هم می‌تواند این کار را انجام دهد؛ در تارگت ‌های مختلف باید آن را تست کنید تا ببینید چه نتیجه ای می‌گیرید و به طور کلی این افزونه از ده‌ها تکنیک مختلف برای بایپس استفاده می کند و در صورتی که جوابگو باشد می‌تواند کمک بسیاری در مراحل تست نفوذ کند.

دانلود افزونه0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد