معرفی یکی از بهترین سیستم عامل های امنیتی Bugtraq

بهترین سیستم عامل امنیتی

در این اموزش به معرفی یکی از بهترین سیستم عامل های هک و امنیت به نام Bugtraq میپردازیم.

اشنایی با بهترین سیستم عامل های امنیتی

در اموزش قبل یعنی معرفی سیستم عامل های هکر ها ما به برخی از بهترین سیستم عامل های امنیتی پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم حتما این اموزش را مشاهده کنید اما در این اموزش یکی از سیستم عامل های امنیتی دیگر را معرفی میکنیم که تفاوت های بسیار جالبی با دیگر سیستم عامل ها دارد که در ادامه اموزش با همه ان ها اشنا خواهید شد.

اشنایی با Bugtraq

هسته این سیستم عامل امنیتی از لینوکس است اما دارای توزیع های متفاوتی است که با توجه به سلیقه و راحتی خود میتوانید نسخه Ubuntu ، OpenSuse و Debian را انتخاب و استفاده کنید دقیقا این که میتوانید توزیع مورد نظر را انتخاب کنید سیستم عامل Bugtraq را نسبت به دیگر سیستم عامل های امنیتی برتر میکند. همچنین یکی از مزیت هایی که bugtraq را یکی از بهترین سیستم عامل امنیتی میکند این است بیش از 500 ابزار تست نفوذ و امنیت در خود جای داده است. اگر از ان دسته افرادی هستید که از دستگاه موبایل اندروید خود برای تست نفوذ استفاده میکنید باید این خبر خوب را هم داشته باشید که با نصب فایل نصبی apk میتوانید در موبایل خود هم این سیستم عامل را داشته باشید.

معرفی یکی از بهترین سیستم عامل های امنیتی Bugtraq
نسخه اندروید سیستم عامل Bugtraq

بهترین سیستم عامل امنیتی Bugtraq

برای نصب این سیستم عامل نسخه های زیادی با تنوع محیط گرافیکی وجود دارد که طبق سلیقه خود باید فایل iso را دانلود و نصب کنید اما اگر که از ماشین مجازی استفاده میکنید نسخه متناسب با ماشین مجازی هم در لینک ها وجود دارد که باید از ان استفاده کرد.

Bugtraq دارای ابزار های بسیار زیاد برای تست نفوذ و جرم شناسی یا فارنزیک است که برخی از ان ها را در سیستم عامل های دیگر هم میتوانید مشاهده کنید اما برخی دیگر به صورت اختصاصی بوده و فقط درون این سیستم عامل میتوان استفاده کرد. حجم Bugtraq حدود 3.5 است اما در نسخه های مختلف میتواند کمی بیشتر یا کمتر باشد نسخه های با حجم کمتری هم وجود دارد که میتوانید از Bugtraq به عنوان بهترین سیستم عامل امنیتی خود استفاده کنید.

معرفی یکی از بهترین سیستم عامل های امنیتی Bugtraq
سیستم عامل Bugtraq

منابع مورد نیاز برای نصب bugtraq

  • RAM : حداقل 512
  • CPU یک هسته
  • 20 گیگابایت فضای خالی

لینک دانلود تمامی نسخه هاپایدار باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد