معرفی و دانلود چندین شل asp

شل asp

در این اموزش به معرفی شل asp و دانلود ان ها می پردازیم در ادامه این اموزش هک و امنیت با ما همراه باشید.

شل اسکریپت ها در واقع اسکریپت هایی هستند که با استفاده از ان ها می توانید کنترل یک وب سایت هک شده را بدست بگیرید برای مثال ما با پیدا کردن یک اسیب پذیری در وب سایت می توانیم هر فایلی را در سرور ان اپلود کنیم حال برای ان که بتوانیم سطح دسترسی و کنترل خود را بالا ببریم نیاز به شل اسکریپت داریم در واقع با استتفاده از یک شل asp بر روی فایل ها و دایرکتوری ها می توانید کنترل داشته باشید ، به دیتابیس ها دسترسی بگیرید و می توانید به موارد دیگری که امکان ان ار اسکریپت وجود داشته بپردازید برای اشنایی بیشتر اموزش شل اسکریپت ها را مشاهده کنید.

آشنایی با انواع شل های Asp

شل بطور کلی به معنای دسترسی است که ما در اینجا برای شل اسکریپت ها از ان استفاده می کنیم که انواع مختلفی دارند و هر کدام از ان ها بسته به نوع برنامه نویسی ان ها تفاوت هستند؛ برای درک بهتر نیاز است بدانید که برای وب سایت های asp نیاز به شل های asp است و برای وب سایت های php نیاز به شل نوشته شده با زبان php داریم. از ان جایی که شل های asp بسیار کمتر از شل های php ساخته شده اند ما در این اموزش سعی کردیم به معرفی شل های Asp بپردازیم که دلیل کمتر بودن ان این است که وب سایت های کمتری از این زبان استفاده می کنند.

  ساخت ایمیل ناشناس در دیپ وب

نکته : قبل از اپلود شل حتما ان ها را یک بار تست و سپس در سرور اصلی اپلود نمایید.

معرفی و دانلود چندین شل asp
اسکریپت های نوشته شده به زبان asp

آشنایی بیشتر با اسکریپت ها

از طریق لینک زیر می توانید به 4 نوع شل Asp دسترسی داشته باشید که هر کدام از ان ها را می توانید مطابق با نیاز خود دانلود و استفاده نمایید، دقت داشته باشید در در اسکریپت Asp Cmd که کمی پایین تر معرفی شده دو نسخه وجود دارد که یکی از ان ها نسخه قدیمی و نسخه دیگری نسخه جدیدی تر ان است که تفاوت های بیشتری نسبت به نسخه قبل داشته است. مزیت این اسکریپت ها این است که کاملا متن باز بوده و قابل توسعه هستند و می توانید برای امنیت بیشتر سورس ان را مشاهده و مورد برسی قرار دهید.

معرفی شل های asp

  • Pouya Shell
  • Asp Cmd
  • Kacak Asp Shell

نکته : برای دانلود شل های php می توانید اموزش ان را در پن تست کور مشاهده نمایید.

لینک دریافتپایدار باشید.

5/5 (1 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز هک و امنیت بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

داده کاوی

Data Mining (داده کاوی) چیست؟

در این اموزش با دیتا ماینینگ یا داده کاوی به صورت کامل اشنا خواهید شد با ما در ادامه این اموزش همراه باشید. 0/5 (0 نظر)   دلایل استفاده نکردن از اکانت کرکی

ابزار SSLScan

ابزار SSLScan و برسی SSL وب سایت

در این آموزش به ابزار SSLScan جهت بررسی امنیتی SSL وب سایت ها می پردازیم، در ادامه در ادامه این آموزش با ما همراه باشید. 4/5 (1 نظر)   دلایل استفاده نکردن از اکانت کرکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *