اموزش نصب اندروید در VMware به صورت ویدیو ای

اموزش نصب اندروید در VMware به صورت ویدیو ای

اموزش نصب اندروید در VMware یا ماشین مجازی در کنار ویندوز یا هر سیستم عامل دیگری که امکان نصب ماشن مجازی داشته باشد با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید.

اشنایی و اموزش نصب اندروید

اندروید یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها در جهان است که بیشتر در دستگاه های موبایل و تبلت استفاده میشود این سیستم عامل که توسط شرکت گوگل ارائه میشود در هسته خود از لینوکس استفاده میکند و هر چند مدت ما شاهد بروز رسانی و اپدیت اندروید هستیم که ویژگی های مختلفی را اضافه میکند و باگ های خود را رفع میکند اندروید هم مانند بقیه سیستم عامل ها ممکن است دارای اسیب پذیری باشد به همین دلیل اقدام به اپدیت این سیستم بسیار ضروری است.

اندروید به صورت اپن سورس بوده و اگر دقت کرده باشید هر دستگاهی که از اندروید استفاده میکند حتی با نسخه های یکسان تفاوت هایی دارند که توسط شرکت ارائه دهنده دستگاه این تغیرات اعمال میشوند و به همین علت اگر که شرکت ارائه دهنده از اپدیت جدید خود به شما پیشنهاد کرد باید حتما ان را نصب کنید.

دلیل نصب اندروید در VMware

حال که با اهمیت استفاده از نسخه های بالاتر اندروید اشنا شدید باید سعی کنید که جدید ترین نسخه ها را نصب کنید ما در این اموزش میخواهیم یک سیستم عامل اندروید ورژن جدید یعنی 8.1 را در ماشین مجازی نصب کنیم اندروید را میتوانید با استفاده از برنامه های مختلفی هم بر روی سیستم خود بیاورید اما اغلب این برنامه ها از نسخه های قدیمی تر استفاده میکنند و قابلیت کنترل منابع به صورت ماشین مجازی را ندارند به همین خاطر این ویدیو اموزشی نصب اندروید در VMware را برای شما در این اموزش قرار میدهیم.

  بد یو اس بی چیست ؟ Bad Usb

اموزش نصب اندروید 8.1 در VMware

نصب انروید در ماشین مجازی

مزیت های نصب اندروید در ماشین مجازی

  • حجم کمتر نسب به برنامه ها
  • سرعت بالاتر
  • امکانات بیشتر برای تقسیم منابع
  • استفاده از بالاترین نسخه
  • انتقال اسان اطلاعات
  • بدون نیاز به برنامه های جانبی
  • ….
نصب اندروید در VMware
محیط اندروید در VMware

لینک دانلود فایل vm اندروید[ برای دریافت فایل وارد شوید و یا ثبت نام کنید! ]

بعد از مشاهده اموزش نصب اندروید در ماشین مجازی میتوانید

اموزش دور زدن تحریم گوگل را برای دانلود برنامه ها مشاهده کنید.

پایدار باشید.

5/5 ( 1 نظر )

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور ، مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت

مطالب مرتبط

شل معکوس

شل معکوس با استفاده از ابزار revshellgen

در این آموزش ابزاری بسیار حرفه ای با امکانات فوق العاده برای گرفتن شل معکوس به نام revshellgen معرفی می کنیم با ما در ادامه این آموزش هک و امنیت همراه باشید 4/5 ( 1 نظر )   نفوذ به اندروید فقط با ارسال عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *