پاداش فیسبوک برای هکر های کلاه سفید

پاداش فیسبوک

پاداش فیسبوک برای هکر های کلاه سفید ، در پی رسوایی های امنیتی فیسبوک، فیسبوک دست به دامان هکر های کلاه سفید شد

فیسبوک در روز های اخیر یک مسابقه برگزار کرده که در آن از هکر های کلاه سفید خواسته است که از سرویسهای این شرکت آسیب پذیری کشف کنند و جایزه دریافت کنند. هکر های کلاه سفید باید تست نفوذ های خود را بر روی شبکه های اجتماعی فیسبوک،اینستاگرام و واتس اپ انجام دهند و در صورت وجود آسیب پذیری آن را گزارش و پاداش خود را دریافت کنند.این شرکت تنها آسیب پذیری های جدی که منجر به از دست رفتن کنترل حساب کاربری می شود را مد نظر می گیرد.

پاداش فیسبوک این مسابقه در 2 دسته تقسیم می شود.

  • اگر آسیب پذیری برای دسترسی نیاز به ارتباط یا فعل و انفعال کم با کاربر داشت جایزه 25 هزار دلار است
  • اگر آسیب پذیری برای دسترسی نیاز به ارتباط یا فعل و انفعال با کاربر نداشت جایزه 40 هزار دلار است
پاداش فیسبوک برای هکر های کلاه سفید

فیس بوک در بیانیه خود اعلام کرد امیدوار است که با افزایش پاداش، هکر ها را برای معرفی آسیب پذیری ها ترغیب کند و با شناسایی آسیب پذیری ها بتواند از کاربران خود محافظت کند. این مسابقه پس از حوادث اخیرکه هکرها اطلاعات شخصی 30 میلیون کاربر فیس بوک را از طریق آسیب پذیری در ویژگی View As و رسوایی کمبریج آنالیتیکا اعلام شد تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم. علاوه بر این، در  چند روز گذشته یک آسیب پذیری حیاتی در اینستاگرام باعث نمایش رمزهای عبور کاربران برای عموم می شد.

 این سری پاداش فیسبوک چشمگیر است

اگر شما یک هکر یا یک محقق امنیتی هستید، شانس خود را برای کسب یک پول بزرگ امتحان کنید. اگر قبلا نقص هایی را کشف کرده بودید الان دست به کار شوید و آن را گزارش دهید تا پاداش فیسبوک که پاداش چشمگیری هم هست را بدست بیاورید.

4.5/5 (2 نظر)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره های آموزشی
نماد اعتماد