حذف تبلیغات سایت ها در اندروید

حذف تبلیغات

در این اموزش برنامه هایی برای حذف تبلیغات های مزاحم سایت ها در اندروید اموزرش میدهیم با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید

نحوه حذف تبلیغات ها

بسیاری از ما هنگامی که با دستگاه های موبایل خود در اینترنت هستیم و به سایت های مختلفی مراجعه میکنیم با تبلیغات های بسیار ازار دهنده ای رو به رو میشویم که حتی بعضی از ان ها حتی نمیگذارند دسترسی به مطلب مورد نظر داشته باشیم یا حتی میتوانند مشکل امنتی برای ما ایجاد کنند. به همین خاطر باید برای حذف ان ها اقدامی انجام دهیم تا در حد ممکن ان ها را حذف کنیم برای این کار نیاز به برنامه هایی داریم که بسیار زیاد هستند اما در این اموزش بهترین این برنامه ها را معرفی میکنیم.
 

مرورگر Free Adblocker Browser

یک مرورگر اندرویدی است که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و با هدف حذف تبلیغات های مزاحم ساخته شده است یعنی شما با نصب ان میتوانید وارد وب سایت های دارای تبلیغات شوید بدون ان که تبلیغ ها را مشاهده کنید و یا مزاحمتی برای شما داشته باشند. همچنین امنیت شما را در مقابل سایت های الوده ، فیشینگ ، ویروس ، و … تامین میکند و میتواند جلوگیری از پاپ آپ ها کند.
در تصویر زیر مشاهده میکنید که با این مرورگر رایگان سرعت لود سایت ها
با حذف برنامه های تبلیغاتی چه مقدار سریع تر شده است.
سرعت سرعت سایت ها با مرورگر حذف تبلیغات

لینک دریافت 

Free Adblocker Browser
مرورگر حذف تبلیغات

برنامه حذف تبلیغات AppBrain Ad Detector

با استفاده از این برنامه میتوانید مرورگر ها و برنامه هایی که در خود تبلیغات میکنند را کنترل کنید و انواع روش های تبلیغ ان ها را ببندید مانند بخری نوتیفیکیشن ها  و … همچنین میتوانید یک کنترل کامل بر روی دسترسی به برنامه ها بر روی بخش های موبایل داشته باشید هرچند این مورد در نسخه های جدید اندروید وجود دارد و نیازی به برنامه جداگانه نیست. با قطع دسترسی اینترنت بعضی برنامه ها که نیازی به اینترنت ندارند میتوانید از نمایش تبلیغات جلوگیری نمایید.

  امنیت گوشی های اندروید و IOS با Comodo

لینک دانلود برنامه

AppBrain Ad Detector
 
موفق و پیروز باشید.

0/5 ( 0 نظر )

مطالب مرتبط

شناسایی برنامه اورجینال از جعلی

برنامه اورجینال و جعلی را تشخیص دهید

در این آموزش با ابزاری برای شناسایی و تشخیص برنامه اورجینال و جعلی معرفی می کنیم و با نحوه کار کرده آن آشنا خواهید شد با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید 0/5 ( 0 نظر )   نفوذ به اندروید با ارسال ویدیو (MP4) + ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *