حذف تبلیغات سایت ها در اندروید

حذف تبلیغات

در این اموزش برنامه هایی برای حذف تبلیغات های مزاحم سایت ها در اندروید اموزرش میدهیم با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید

نحوه حذف تبلیغات ها

بسیاری از ما هنگامی که با دستگاه های موبایل خود در اینترنت هستیم و به سایت های مختلفی مراجعه میکنیم با تبلیغات های بسیار ازار دهنده ای رو به رو میشویم که حتی بعضی از ان ها حتی نمیگذارند دسترسی به مطلب مورد نظر داشته باشیم یا حتی میتوانند مشکل امنتی برای ما ایجاد کنند. به همین خاطر باید برای حذف ان ها اقدامی انجام دهیم تا در حد ممکن ان ها را حذف کنیم برای این کار نیاز به برنامه هایی داریم که بسیار زیاد هستند اما در این اموزش بهترین این برنامه ها را معرفی میکنیم.
 

مرورگر Free Adblocker Browser

یک مرورگر اندرویدی است که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و با هدف حذف تبلیغات های مزاحم ساخته شده است یعنی شما با نصب ان میتوانید وارد وب سایت های دارای تبلیغات شوید بدون ان که تبلیغ ها را مشاهده کنید و یا مزاحمتی برای شما داشته باشند. همچنین امنیت شما را در مقابل سایت های الوده ، فیشینگ ، ویروس ، و … تامین میکند و میتواند جلوگیری از پاپ آپ ها کند.
در تصویر زیر مشاهده میکنید که با این مرورگر رایگان سرعت لود سایت ها
با حذف برنامه های تبلیغاتی چه مقدار سریع تر شده است.
حذف تبلیغات سایت ها در اندروید

لینک دریافت 

Free Adblocker Browser
حذف تبلیغات سایت ها در اندروید

برنامه حذف تبلیغات AppBrain Ad Detector

با استفاده از این برنامه میتوانید مرورگر ها و برنامه هایی که در خود تبلیغات میکنند را کنترل کنید و انواع روش های تبلیغ ان ها را ببندید مانند بخری نوتیفیکیشن ها  و … همچنین میتوانید یک کنترل کامل بر روی دسترسی به برنامه ها بر روی بخش های موبایل داشته باشید هرچند این مورد در نسخه های جدید اندروید وجود دارد و نیازی به برنامه جداگانه نیست. با قطع دسترسی اینترنت بعضی برنامه ها که نیازی به اینترنت ندارند میتوانید از نمایش تبلیغات جلوگیری نمایید.

لینک دانلود برنامه

AppBrain Ad Detector
 
موفق و پیروز باشید.

0/5 (0 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های امنیت شبکه و راه های مقابله با نفوذ ، در 7 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز امنیت سایبری بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
دوره کالی لینوکس
نماد های اعتماد
نماد های اعتماد