ازمایشگاه تست نفوذ برای جستجو اسیب پذیری در اندروید

ازمایشگاه تست نفوذ اندروید

آموزش یک فریمورک بسیار جالب برای ساخت ازمایشگاه تست نفوذ برای پیدا کردن آسیب پذیری در برنامه های اندروید با ما در ادامه این آموزش هک و امنیت همراه باشید.

راه اندازی ازمایشگاه تست نفوذ در اندروید

برنامه اندروید هم مانند هر برنامه دیگر ممکن است دارای آسیب پذیری باشند که که در این صورت ممکن است هکرها با استفاده از این آسیب پذیری ها در برنامه های اندروید بتوانند از کاربر سواستفاده کنند اما ما برای تست نفوذ باید این آسیب پذیری ها را پیدا کنیم و در نهایت آنها را رفع نماییم در این آموزش می خواهیم یک آزمایشگاه تست نفوذ برای برنامه های اندروید درست کنیم تا بتوانیم با باگ ها و آسیب پذیری آشنا شویم و بتوانیم در تست نفوذ های خود از این آسیب پذیری ها استفاده کنیم.

نکته : در صورتی که حتی برنامه نویس اپلیکیشن های اندروید هستید از این آموزش حتماً استفاده کنید چرا که می توانید در هنگام کد نویسی و ساخت برنامه آسیب‌ پذیری‌های آن را پیدا کنید و دیگر در اینده با مشکلات امنیتی مواجه نشوید.

معرفی EVABS

یک برنامه اندرویدی کاملا متن باز است که مهم ترین باگ هایی که می تواند در یک اپلیکیشن اندروید وجود داشته باشد را در خود قرار داده تا بتوانید بر روی آن ها تست انجام دهید و در نهایت آنها را رفع نمایید به طور کلی یک آزمایشگاه تست نفوذ برای اپلیکیشن های اندروید است که هم آسیب پذیری و هم اکسپلویت ها در خود برنامه قرار داده شده و با استفاده از آن ها می توانید به این باگ ها و آسیب پذیری ها مسلط شوید تا بتوانید در برنامه های دیگر تست نفوذ انجام دهید.

محیط ازمایشگاه تست نفوذ اندروید EVABS
محیط برنامه EVABS

نکته : راه های دیگری هم برای نفوذ به اندروید وجود دارد

  اموزش ارمیتیج ( Armitage ) + آموزش ویدیو ای

که در اموزش هک اندروید به صورت کامل به ان ها پرداخته ایم.

در اخر آموزش لینک برنامه برای ایجاد آزمایشگاه تست نفوذ در اندروید را قرار داده ایم که می توانید با خیال راحت این برنامه را نصب کنید و برای آشنایی با باگ ها از برنامه استفاده کنید اگر نمیخواهید این برنامه در دستگاه موبایل خود نصب کنید می توانید آموزش نصب اندروید در ماشین مجازی را مشاهده کنید و در سیستم خود یک سیستم عامل اندروید داشته باشید و در آنها این برنامه را نصب نمایید و با آزمایشگاه تست نفوذ کار کنید.

تست انواع باگ ها در برنامه های اندروید با EVABS
انواع باگ ها در ازمایشگاه تست نفوذ اندروید

امکانات برنامه در برای ازمایشگاه تست نفوذ

  • کار با انواع باگ ها از سطح پایین
  • کار با باگ های سطح بالا در اپلیکیشن
  • نمایش کامل اطلاعات اسیب پذیری
  • قرار داشتن اکسپلویت در کنار باگ امنیتی
  • کارکرد اسان
  • آزمایشگاه تست نفوذ حرفه ای
اکسپلویت اسیب پذیری ها برای یادگیری تست نفوذ
اکسپلویت اسیب پذیری ها در ازمایشگاه

لینک دانلود[ برای دریافت فایل وارد شوید و یا ثبت نام کنید! ]

پاینده باشید.

0/5 ( 0 نظر )

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور ، مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت

مطالب مرتبط

شل معکوس

شل معکوس با استفاده از ابزار revshellgen

در این آموزش ابزاری بسیار حرفه ای با امکانات فوق العاده برای گرفتن شل معکوس به نام revshellgen معرفی می کنیم با ما در ادامه این آموزش هک و امنیت همراه باشید 4/5 ( 1 نظر )   اموزش html5 مقدماتی تا پیشرفته قسمت 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *