نیاز های هکر های حرفه ای چیست؟

نیاز های هکر ها

برای یادگیری حرفه ای هک و امنیت نیاز به یادگیری مباحث خاصی داریم که در این آموزش می خواهیم به نیازهای هکر های حرفه ای بپردازیم.

نیاز های هکر ها

هکرهای حرفه‌ای باید به بعضی از مباحث خاصی مسلط باشند تا بتوانند فعالیت حرفه‌ای و تخصصی خود را ادامه دهند و به همین دلیل اهمیت بروز بودن آن ها هم بسیار مهم است و ما در این آموزش برخی از مهم‌ترین مواردی که باید هکر های حرفه ای با آن ها آشنا باشند را خواهیم گفت.

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی از مهمترین نیاز های هکر ها است که یک هکر باید با آن آشنا باشد چرا که بسیاری از ابزار ها و برنامه های تست نفوذ به زبان انگلیسی هستند و با یادگیری زبان می‌توان درک بهتری از آن ها داشت و در تست نفوذ با راه‌ ها روش‌های راحت‌تری مراحل را طی کرد و در مواردی که با مشکل مواجه شوید می توانید با جستجو و و خواندن ارور مشکل را برطرف کنید.

برنامه نویسی نیاز هکر های حرفه ای

یک هکر باید با زبان های برنامه نویسی اشنایی داشته باشد و یک زبان را به صورت حرفه ای بلد باشد، و زبان برنامه نویسی که هکر با آن کار می‌کند خیلی مهم نیست اما مهم این است که یک زبان را به صورت حرفه ای کار کند و با حوزه تخصصی آن هماهنگ باشد که برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می‌کنیم اموزش بهترین زبان برنامه نویسی برای هکرها را مشاهده کنید.

بسیاری از آسیب پذیری ها بعد از شناسایی برای استفاده نیاز به اکسپلویت نوشته شده
با یک زبان برنامه نویسی را دارند تا قابل استفاده باشند
و برای ساخت اکسپلویت مورد نظر باید از زبان های مختلفی استفاده کرد
یکی دیگر از موارد مهمی است که یک هکر نیازدارد بلد باشد.

نیاز های هکر های حرفه ای چیست؟
انواع نیاز های هکر ها

کار با لینوکس و سیستم عامل های هکر ها

کار با انواع سیستم عامل ها یکی دیگر از موارد بسیار مهمی است که هکرها باید بلد باشند برای مثال از مهم ترین سیستم عامل هایی که یک هکر باید با آن آشنا باشد سیستم عامل های لینوکسی هستند که در بسیاری از موارد از آن ها استفاده می شود اگر که با لینوکس آشنا نیستید و با دستورات آن آشنایی ندارید پیشنهاد می کنیم حتما دوره آموزش کالی لینوکس را در پن تست کور مشاهده کنید چرا که در این دوره مفاهیم از پایه آموزش داده شده است و می‌توانید لینوکس را در جهت تست نفوذ یاد بگیرید.

نیاز های هکر ها که باید در خود پرورش دهند

هکرها باید اهل مطالعه و تحقیق باشند چرا که اطلاعات هک و امنیت قوانین خاصی ندارند
و همیشه تکنیک های جدیدی برای نفوذ می آید
و با دنبال کردن اخبار و تکنیک های جدید می توانند اطلاعات خود را افزایش دهند
و با روش‌های جدید آشنا شوند.

موفق باشید.

4.8/5 (4 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز هک و امنیت بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین پن تست کور
کالی لینوکس
دوره های آموزشی
نماد اعتماد
همکاری با ما