وی پی اس کرکی چرا نباید استفاده شود ؟

وی پی اس کرکی چرا نباید استفاده شود ؟

در این اموزش به دلیل های استفاده نکردن از وی پی اس کرکی میپردازیم و راه کار های جایگزین مناسبی اموزش میدهیم با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید.

مشکلات وی پی اس کرکی

سرور های مجازی بسیاری توسط کرکر ها با روش های بروت فورس مورد نفوذ قرار میگیرند که که متاسفانه برخی از ان ها حتی این سرور ها را برای فروش قرار میدهند که خرید این سرور ها می تواند مشکلات بسیاری به همراه داشته باشد که به همین خاطر در این اموزش میخواهیم به برسی این مشکلات و راه کار هایی برای استفاده نکردن از ان ها بپردازیم.

نکته : برای اشنایی با روش های هکر ها برای نفوذ به سرور می توانید اموزش کرک VPS را مشاهده نمایید

ماندگار نبودن سرور

سرور های کرکی در واقع سرور های افراد دیگری است که بدون اجازه از صاحب ان استفاده می شوند و به همین خاطر ماندگاری زیادی ندارند به این دلیل که دیر یا زود صاحب ان ها متوجه ورود غیر مجاز میشوند و سرور را از دسترس خارج میکنند یا شاید زمان استفاده از سرور به پایان برسد در واقع با خرید وی پی اس های کرکی هزینه ای برای چیزی که مال شما نیست پرداخت کرده اید و دیر یا زود دسترسی شما از بین خواهد رفت.

مشکلات قانونی

اگر با وی پی اس کرکی که استفاده میکنید هر جرمی اتفاق افتاده باشد به عهده شما خواهد افتاد که امکان این مورد بسیار زیاد است چون یک سرور به یک نفر فروخته نمیشود یا حتی اشخاص دیگری ان را کرک کرده اند.
نکته بدتری که می تواند وجود داشته باشد این است که سرور ها ایرانی باشند که در این صورت خود این کار شما جرم بوده و صاحب سرور می تواند از شما شاکی شود و مجبور به پرداخت جریمه های سنگینی خواهید بود

  تامین امنیت سورس کد php

از بین رفتن اطلاعات در وی پی اس کرکی

در برخی از موارد ممکن است از یک وی پی اس کرکی تا مدت طولانی استفاده کنید و اطلاعاتی در ان نگهدارید که در این صورت چون شما دسترسی کاملی ندارید ممکن است سرور به هر دلیلی خاموش شود و دسترسی شما از اطلاعات خود برای همیشه از بین رود.

سرور های قانونمند

شرکت های بسیار زیادی دارای قوانین امنیتی برای ارائه سرور های خود هستند که در صورتی که شما کار غیر قانونی انجام دهید سرور را به صورت کامل مسدود میکنند که برخی از این کار ها اسکن پورت و انجام حملات DDOS است اگر از وی پی اس های کرکی استفاده کنید به احتمال زیاد یا انجام این کار ها در دقایق اول ، سرور را مسدود میکنید که خود این موضوع باعث میشود که برای این کار ها از سرور های کرک شده استفاده نشود.

وی پی اس کرکی چرا نباید استفاده شود ؟
راه کار های جایگزین برای سرور های کرک شده

راه های جایگزین

بهترین کار استفاده از سرور های شرکتی و قانونی است که بدون مشکل می توانید از ان ها استفاده کنید و در ادامه می توانید مزیت های مختلف این سرور ها را مشاهده نمایید و یک مقایسه کاملی در ذهن خود با وی پی اس های کرکی انجام دهید تا بهترین کار را انجام دهید.

مزیت سرور های شرکتی

  • سرور های مجازی را می توان با هزینه های بسیار پایین تهیه کرد
  • منابع سرور را می توانید به انتخاب خود بگذارید
  • همیشه در دسترس هستند و به صورت اپتایم می توانید از ان ها استفاده کنید
  • سیستم عامل VPS را می توانید انتخاب نمایید و مناسب با نیاز خود بردارید
  • با تهیه سرور های وارز بدون مشکل مسدود شدن سرویس تست نفوذ انجام دهید
  • اطلاعات تا پایان زمان اجاره سرویس ماندگار خواهد بود و مانند وی پی اس کرکی از بین نمی رود
  • دسترسی به اطلاعات به صورت امن خواهد بود و شخص دیگری نمی تواند وارد سرور شما شود
  • از لحاظ قانونی سرور برای شما بوده و هیچ مشکلی نخواهید داشت
  انتی ویروس کرک شده چرا نباید استفاده شود؟

نکته : برای خرید سرور مجازی شرکتی می توانید به سایت اول سرور مراجعه نمایید.

پایدار باشد.

4/5 (2 نظر)

نیما حسینی هستم بنیان گذار تیم پن تست کور و مدرس دوره های تست نفوذ و امنیت ، در 5 سال گذشته متمرکز بر مباحث روز هک و امنیت بوده ام و بعد از کسب دانش و تجربه های ارزشمند تصمیم بر به اشتراک گذاری نتیجه ان ها با دیگران گرفته ام.

مطالب مرتبط

داده کاوی

Data Mining (داده کاوی) چیست؟

در این اموزش با دیتا ماینینگ یا داده کاوی به صورت کامل اشنا خواهید شد با ما در ادامه این اموزش همراه باشید. 0/5 (0 نظر)   پسورد های 4 رقمی ، ضعیف و بسیار شکننده

ابزار SSLScan

ابزار SSLScan و برسی SSL وب سایت

در این آموزش به ابزار SSLScan جهت بررسی امنیتی SSL وب سایت ها می پردازیم، در ادامه در ادامه این آموزش با ما همراه باشید. 4/5 (1 نظر)   پسورد های 4 رقمی ، ضعیف و بسیار شکننده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *