اموزش های امنیت شبکه

ابزار کاربردی تامین امنیت

اخبار جدید

دوره های آموزشی امنیت شبکه


اموزش هک و امنیت در پن تست کور


هک چیست ؟

هک به معنای نفوذ و گرفتن دسترسی بطور غیر مجاز از نظر سیستم رایانه ای است و از هک برای شناسایی مشکلات امنیتی و نقاط ضعف سیستم از لحاظ امنیت استفاده می شود؛ که منظور از سیستم می تواند یک سرور ، یک شبکه داخلی ، کامپیوتر خانگی و …. باشد و اولین تاریخچه هک به سال های 1960 میلادی بر می گردد.

هک همیشه به معنای دسترسی غیر مجاز برای سو استفاده نخواهد بود چرا که بسیاری از هکر ها قانونمند بوده و فعالیت ان ها به صورت قانونی با هدف تامین امنیت است و در نظر داشته باشید برای یادگیری روش های تامین امنیت در ابتدا باید با روش های نفوذ اشنا بود به همین خاطر است که ابتدا باید اموزش هک را برای برقراری امنیت اموخت ، البته که باید بدانید هکر ها انواع مختلفی دارند که با سه دسته اصلی ان ها اشنا خواهید شد.

  • هکر های کلاه سفید : این هکر ها فعالیت خود را قانونی و با اهداف مثبت انجام می دهند.
  • هکر های کلاه سیاه : این هکر ها فعالیت غیر قانونی دارند و هدف ان ها سو استفاده است.
  • هکر های کلاه خاکستری : ان ها فعالیت های قانونی و هم غیر قانونی دارند و مابین کلاه سفید ها و کلاه سیاه ها هستند.

شروع یادگیری

همیشه حرفه ای ترین افزاد در هر زمینه ای سعی بر یادگیری بیشتر و اضافه کردن اطلاعات به دانش خود هستند و این موضوع رازی است که باعث موفقیت ان ها می شود ، شما هم نیز می توانید حتی اگر در این حوزه حرفه ای هستید با الگو برداری از ان ها اموزش های مختلفی را مشاهده کنید ، که برای افراد مبتدی تا حرفه ای می تواند مناسب باشد.

یکی از رایج ترین سوالات برای کسانی که می خواهند در این زمینه فعالیت خود را اغاز کنند این است که چگونه هکر شویم ؟ که ما در پاسخ به این سوال می گوییم با توجه به شاخه های زیاد در این زمینه برای شروع یادگیری هک و امنیت ابتدا باید علاقه خود را پیدا کنید و سپس مسیری که می خواهید را مشخص کنید و در قدم های بعدی می توانید یادگیری را با جستجو و اموزش های قرار داده شده در پن تست کور شروع کنید.

پن تست کور

پن تست کور بزرگترین و معتبر ترین سایت آموزشی تست نفوذ و امنیت برای مقابله با هک است که بیش از 4 سال است که فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده و در این مسیر خود توانسته است که رضایت کاربران خود را به خوبی بدست آورد، پن تست کور مرجع آموزش های تست نفوذ با برگذاری دوره های آموزشی سعی بر آموزش و تعلیم به هکرهای قانونمند جهت تست نفوذ و تامین امنیت دارد.

با مشاهده و دنبال کردن کردن اموزش های هک و امنیت ما می توانید به صورت کاملا رایگان سطح علمی خود را در این زمینه افزایش دهید و با دوره های اموزشی پن تست کور تست نفوذ را به صورت اصولی و حرفه ای بیاموزید. همچنین از طریق فهرست بالا می توانید اموزش های مرتبط با تست نفوذ را از دسته بندی مورد نظر خود انتخاب کنید و مسیر یادگیری خود را به صورت صحیح طی کنید. همچنین با پن تست کور می توانید جدید ترین تکنیک های امنیتی ، روش های نفوذ و ابزار های نوین در تست نفوذ اشنا شوید تا افراد با هر سطحی از دانش در این حوزه مباحث جدید را بیاموزند.